Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gunaydın herkese bende step'e basladım....heryerım agrıyor...

dilek bence şok dıyetler deneme derım ama sen bılırsın...

banucum sende mı aldınnn??

bantları diyosun dimi evet canım hatırlarsan baya konusu geçmişti kullandımda bitti bile geçen ay .. hem sende aldın naptın kullanmaya ara vermiştin sonra kullanıcam diyordun sonuç alabildinmi

banucum sendemı aldın derken kilo mu aldın demek ıstedım ama yanlış anlattım sanırım :))

ben sonuc alamadım cunku uyamadım....sporla vermek ıstıyorum ..

Günaydın....
Ben bu hafta çok iyi gidiyorum....
Bayramda aldığım kiloyu cumaya kadar vermiş olacağım inşallah..... alkisalkisalkis

SELAMLAR
dün eve giderken 40dk daha yürüdüm.öğlen de 40 dk yürümüştüm.akşam 5 kaşık sebze yemeği+3 kaşık pilav+1 kase çorba
gece 2 portakal
bu sabah 1 kase sütlü cevizli mısır gevreği
ara:2 burçak bisküvi

holywood diyetine devam ediyorum kıslar ama bugün biraz kaçamak yaptımmm :jeyyar:
sabah 2 ince dilim kepek ekmeği, 1 domates ,1 salatalık 25 gram dil peyniri,şekersiz kuşburnu çayı,1 haşlanmış yumurta
ara ( aslında diyette yok ) 1 elma
öğle: salataa ( yağsız )
ara : nescafe ve 2 tane burçak bisküvi ( bu da listede yok ama regl olucam çok tatlı çekti canım )
akşam : tavuk 100 gram ve brokoli var

dün calleneticse başladım bugün 2. yapıcam inşallah
sabah 68.0 çıktım ama muhtemelen yarın artıda olur çünkü regl olcam ve bugün karnım çok şişkin aslında ayın 6 sında olmalıydım ama emzirdiğim için bir türlü düzene girmedi

ben bugün gerçekten diyetimi bozmamaya ve kararlı bi şekilde kendimide çok kasmadan tekrar başlamaya karar verdim arkadaşlar 30.Nisan a kadar süre verdim kendime bakalım nolacak

sabah kepekli simit yedim
peynir domates salatalık az zeytin

hayırlı olsun bana

günaydin kizlar biz hastaliklardan kurtulamadik bi türlü muhammed hasta oldu atesi vardi 3 gün boyunca sonra hastalik yine bana bulasti bende yattim gene 2 gün bugün biraz daha iyiyim ama tam kalkamadim yine sersem gibiyim ne oluyo anlamadim nazarami geldik ne :)

slm kızlar
işlerim yoğun pek giremiyorum
banucum yeniden hırslanmana sevindim inşallah bana da bulaşır
esracım hepimizin öyle malum aralık ayı
dilek hadi inşallah incecik olucan hepimizden önce
yasemin canım nooldu size böyle çok geçmiş olsun bol bol c vitamini almaya gayret edin canım
sabahki kahvaltım kalsikti ama az önce pide yedim bol salatayla:KK43:((

evet fundacım ya bizimde işler beklenmedik şekilde yoğunlaştı
satış bölümümüzün toplantıları oluyor
durmadan rapor istiyorlar
kime yetşeceğimi şaşırdım....

yasemin geçmiş olsun canım
benim diyet tam gaz devam
sabah 1 domates yarım salatalık, yağsız peynirufacıkın
ara 1 elma
öğle salata yağsız
akşama da mantarlı omlet varr
bu sabah kayınvalidemkere gittik kahvaltıya üfffff katmerler menemenler vs,eniştenin de doğumgünüymüş pasta yapmış ekler pasta falan da almışlar ,ben hiçbirinin tadına bile bakmadım valla

bu sabah kayınvalidemkere gittik kahvaltıya üfffff katmerler menemenler vs,eniştenin de doğumgünüymüş pasta yapmış ekler pasta falan da almışlar ,ben hiçbirinin tadına bile bakmadım valla

Rüya gibiiiii

en sevdiğim şeyler valla ben olsam kesin hepsine atlamıştım tabrik ediyorum canım seni pirimsin:kaydirigubbakcemile3:

X