Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

tünaydın
sabah yazdım biri gelince pat diye kapattım ekranı :KK43:

dünkü raporum;

sabah 2 dilim kızarmış etimek üstüne krem peynir+çay

ara 1 dilim etimek +peynir

öğlen 1 kupa hazır çorba
4 ymk kaşığı ıspanak

akşam 1 kase yoğurtlu kereviz...

sabah elketrik kesildi devamını yazamadım
sabah 2 dilim ekmekle klasik kahvaltı yaptım sadece emziriyorum diye peyniiri fazla yiyorum, şimdi de 3übirarada kahve içiyorum akşama karnıyarık yapçam 1 tane yerim 1 dilim ekmekle
dün eşim lahmacun getirdi annesi ile ablasını da çağırdı ,ama ben yemediiimmmm, çorba ve haşlanmış sebze yedimmm:lepi:
callanetics bugün 9 olacak ,dün ölçülerime baktım belden 2, göbekten 4,kaşçadan 1 cam incelmişim bakalım 21 olunca noollceeek baya da esnedim haaa, :emir_bebek:

kızlar gıremıyorum ve yazamıyorum fazla ama aynı gıdıyorum denebılır....karın agrılarım gecmedı...

sabahları kahve ıcıyorum
öglen ızgara yedım ama ekmekde yedım
aksama sanırım sebze yerım...

hepınıze tek tek yazmak ısterdım ama bu aralar burası bıraz karısık canım sıkkın o yuzden affedın dıyorum

bu arada hedefımı dusurdum 70 yaptım...70 in altına ınmemeye karar verdım önce sabıtlıycem...2-3 ay sonra tekrar baslıycam...her gelen cok zayıflamıssın cok yakısmıs dıyor e zaten 12 kg yapıyor...sanırım 1 aya kadar bıtırıcem...

Son düzenleme:
ÖĞLEN :taze fasulye+2 kaşık yoğurt+2 dilim ekmek yedim.birazdan üzüm yicem

zuzum gülüm hoşbuldum sağol canım benim funda nerde çıktımı takımdan yoksa görmedim bugün,
herkese ii ve hayırlı akşamlar,hayal kız spora gider :KK66:)...

bu ara çok yoğundum fazla giremedim haftada 2 gün aerobiğim devam iyi toparlıyor diet fazla yapamıyorum ama abartmıyorumda yemeyi havalar soğudu adet dönemi derken arada biraz kaçırdım ama bitti inş.. a e olun....

Günaydın kızlar.

Evet Esranın da dediği gibi bir ruhsuzluk var. Niye toparlanamıyoruz, bu şekilde devam ederse takımın bir anlamı yok.

Özel sorunlar, geçici durumlar dışında takımdan faydalanamıyorsanız yada katkınız olmadığını düşünüpte yazmıyorsanız neden burda olduğunuzu sorgulayın lütfen.

dünkü rapor

sabah 3 dilim beyaz ekmek kadar sandviç içi kaşar,zeytin+çay

ara 1 kupa hazır çorba

öğle 1 adet patlıcan dolma
yarım kase yoğurtlu kereviz

ara 1 adet elma

akşam 1 kase çorba yarım kase yoğurt ve yarıma yakın ekmek (dayanamadım yine ekmeğe)

spor falan hiçbişe yapamıyorum
keşke vaktim olsa biraz yürüsem kafamı dağıtsam ne güzel olur......

Esracım bir ara öğlenleri yürüyordun, skıntınada iyi gelir. ılaçlardan sonra nasıl hissediyorsun kendini?

Benim raporum:

dün akşam 3 köfte biraz patates kızartma 1 dlm ekmek
sabah 1 tost

günaydin kizlar..

ben dünden itibaren emzirmeyi biraktim artik özgürüm :KK70:

ben artik diyet filan yapamiyorum o yüzden doktora gidicem.ne doktoru oldugununa gelince ,hani su reklamlarda dez varya iste onunla birlikte zayiflatiyor ama onunki dez degil markasi ne bilmiyorum simid ama kendisi veriyor önce yagina suyuna kasina bakiyor sonra iki günlük baslangic kutusu var sonrada devam kutusu ilk iki gün 5 ögün onu iciyosun sonra khavlati ve sabah aksam yine onu iciyosun belli bir kiloya gelicne ögle yemegi baslatiyo sonra aksam yemegi sonrada koruma dönemi var doktor verdigi icin icim rahat daha öncede yapmistim 5 kilo vermistim ama para durumlari kritik oldugu icin devam edememistim simdi yine yapicam cünkü baska türlü verecegim yok bu kilolari benim son carem artik ..

ama maasin gelmesini beklemem lazim esimede söylemiycem cünkü baslayip yarim birakirsam agzi durmaz ( yarim birakmiycam ama ne olur ne olmaz) o yüzden bu ayin souna kadar kilo bildirimi yapmiycam ben e diyette yapmadigim icin yediklerimide yazmama gerek yok ama buralarda olucam siz benim kilomu 69 olarak gecin bi kac hafta cünkü aldim malesef böyle 1 asagi 2 yukari artik sabrim kalmadi ben almanyaya geldim geleli ( 5 sene oldu) kilo sorunuyla ugrasiyorum hep diyetteyim artik biktim bu diyet psikolojisinden kurtulmak istiyorum cok SIKILDIM yani benim serüvenim 5 6 aylik bisey degil oyüzden sabrim kalmadi..

ayrica yalnis anlasilmasin emzirmeyi bu yüzden birakmadim zaten sadece geceleri emiyodu 1 2 kere artik cok bunladim bu ufaklik cok bunaltti beni dayanamadim daha fazla ama üzülmüyorumda 7 ay dolu dolu emdi zaten bunada sükür..#

benden bu kadar cananda yok ortaalrda yine biseymi oldu acaba?

Öğlenleri artık işim olmadan çıkamıyorum
havalar soğudu mutfaktaki ablanın işi çok
tek başıma zaten sanayi bölgesinde çıkamıyorum...

X