Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

fundacım hayırdır canım ya neyin var geçmiş olsun...

banucum et diyeti dimi yaptığın... ay ne güzel kilo vermişsin..... tebrikler a.s.

teşekkurler banucum..

sebnemselayfurkan ( 69,6 / 68,4 / 1,2 / % 1,72)
fguler ( 83,6
kuzuzuzubambino ( 73,7
hasretim34 ( 68
deryaboran ( 60,5
uaydın ( 75/71,6/3,4/%4,53)
Beci ( 79,2
banucan4 ( 79
Pimpirikli(69,8
toplight ( 68,5 / 69 / -0,5 / -%0,73 )
dilekruzgar ( 74,4
destinam ( 73,5 / 73 / 0,5 / %0,68 )
4. TAKIM TOPLAM

fundacım tebrikler 1 haftada 3,4 kg ne demek muhteşem bi başarı bence sen bu hafta dereceye girersin

Fundacım geçmiş olsun iyice bir dinlen sen, madem kayınvalidende ilgileniyor çocukla.

Banucum tekrar tebrikler, inşallaah devamıda böyle gelir.

bende fundaya burdan geçmiş olsun diliyorum güzel haberlerle gelir inşallah

kuzucum bi ürün aldım bant onu kullanıyorum kenidiene özel bi mönü sü var bazı şeyler yasak kalanlar sınırsız yiyebiliyosun

fguler ( 83,6
kuzuzuzubambino ( 73,7 / 74,6 / -0,9 / -1,22 )
hasretim34 ( 68
deryaboran ( 60,5
Beci ( 79,2
banucan4 ( 79
Pimpirikli(69,8
dilekruzgar ( 74,4
4. TAKIM TOPLAM

[sebnemselayfurkan ( 69,6 / 68,4 / 1,2 / % 1,72)
fguler ( 83,6
kuzuzuzubambino ( 73,7
hasretim34 ( 68
deryaboran ( 60,5
Beci ( 79,2 / 79,6 / -0,40 / -%0,50)
banucan4 ( 79
Pimpirikli(69,8
dilekruzgar ( 74,4
4. TAKIM TOPLAM

fguler ( 83,6
kuzuzuzubambino ( 73,7 / 74,6 / -0,9 / -1,22 )
hasretim34 ( 68
deryaboran ( 60,5
Beci ( 79,2 /79,4 / -0,4/-%0,50)
banucan4 ( 79
Pimpirikli(69,8
dilekruzgar ( 74,4
4. TAKIM TOPLAM

Beci canım ne çıkıyorsun onu yaz sen önemli değil, burda olamadağın bir dönem olursa aynı geçeriz seni.

ben yazışmaya devam edicem zaten.okadar yürüyüşe rağmen + çıkıyorum.yürümesem ne olacak belli değil.pazartesi dr gidicem bakalım.başka ilaçlara geçilir.gerçek kilomu yazarım siz onu ayarlarsınız.

banu ve şebnem sizi tebrik ederim.güzel kilo vermişsiniz.
ben dün toplam 60 dakika yürüdüm.
dün akşam 1 tabak sebze yemeği+5 çöp şiş+1 dilim ekmek+salata

bu sabah 2/3 gevrek+peynir+domat yedim. 40 dakika yürüdüm
şimdi 2 kayısı yicem

günaydin kizlar ben geldim :) ama kilo bildirimi yapmiycam bu hafta ayni gecin beni ..

niye gittigime gelince inadim yüzünden ;:)

ogün esim kizdirdi beni bende dedim girmiycem bidaha internete al basina cal ( icimden tabi ) sonra sinirim gecti tabi ama o aradada hasta oldum yeni yeni toparlaniyom kisacai buralardayim ,,

kusuruma bakmayin..biraz inatimdir :)

banucum tabrik ederim canim cok sevindim senin adina tekrardan aktif olarak burda olmana..#

diger kilo veren arkadasalrida tebrik ederim a.s.

et diyeti nasıl bişey.anlatırmısın

tatlım et diyeti yapmıyorum bi ürün aldık ayferle beraber orda patates havuç dışındaki tüm sebzeleri yağ sınırı olmadan yiyebiliyosun
içinde un şeker olan herşey yasak meyva dahil
et yumurta peynir şarküteri zeytin .. vs herşey serbest
mesela köftenin içinde ekmek varsa o köfteyi yiyemiyosun baya detaylı bir menü ama metobolizmana bağlı olarak iyi çalışıyosa ayda 8-12 kg garanti dediler bakalım nolacak

beci banu et diyetini uygulamıyormuş... olsun canım yinede tebrikler valla süpersinnn banucum a.s.

5 Gün boyunca sadece Kırmızı veya Beyaz Et yeyin ve 5 Günde 5 kilo verin Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

meraba arkadaslar

5 gunde 5 kilo vermek artik cok kolay. Et'ten vazgecemeyenler icin bir diet bu. 5 gun boyunca sadece kirmizi et (yagsiz olmak sartiyla) yada beyaz et yiyeceksiniz yalniz bu etleri tavada yada suda yagsiz olarak pisireceksiniz ve bol miktarda su iceceksiniz. Sabah-oglen-aksam her ogun de caniniz ne kadar cok isterse ve ne zaman acikirsaniz sadece et ve su baska hicbirsey yememeniz lazim.

Bu diyetin hikayesini anlatiyim sizlere : Fransada yasiyan bir aile doktoruna bir gun bi hastasi gelir ve soyle der " doktor beni zayiflat ama ne dersen de bana et yeme deme cunki ben et yemeden yapamam" der . doktorda adama " ben aile doktoruyum diyetisyen deilim" der. ama adam dinlemez ve "beni zayiflatacaksin" diye israr eder. doktorda adama " ozaman 5 gun boyunca sadece et ye sonra gel" der ve adam 5 gun sonunda geldiginde 5 kilo verdigini gorur. Doktor bunu 1 hafta daha uygula der ama bu sefer etin yaninda sebzede ye der ve 1 hafta sonunda geldiginde adam 5 kilo daha verdigini gorur .

Bahsettigim doktor adami nasil zayiflattigina dair bi kitap cikarmis ve bu kitap fransada en cok satilanlar arasinda ilk sirada. Esimde kilolu bi yapiya sahip ve bu kitabi aldi bana anlatti ve ilginc buldum ama esim bu rejimi denedi ve denildigi gibi de cikti esim 5 gunde 5 kilo verince cok sasirdim. Esim hala bu diyeti uygulamaktadir. Ne zaman istedigi kiloya vardi ozaman birakacagini soyluyor. su an esim bu diyet sayesinde 15 kilo vermis durumda ve artik bende basladim bu diyete benim daha 3. gunum.Ayrica gorumcem 110 kiloydu ve bu diyet sayesinde o da 75 kiloya dustu. Saka yapmiyorum cok ciddiyim. Inanmayanlarada kitabin adi "Dr. Pierre Dukan - Je Ne Sais Pas Maigrir " .

Bu diyeti uygulamak isteyen arkadaslara bi sey daha soyluyecem. istediginiz kiloya vardiginiz zaman kilonuzu omur boyu sabit tutmakta bu diyette mevcut. istediginiz kiloya ulastiginiz zaman haftanin sadece PERSEMBE gunleri diyetteki uygulamayi yapmaniz sart. Yani persembe gunleri sadece et ve sebze yemeniz kilonuzu kontrol etmeniz bakimindan son derece onemli. Yanliz sunu tekrar ediyim Doktor kitabinda ozellikle PERSEMBE demis . sali-pazar-cuma dememis ustunede cok durmus yanlizca persembe gunleri bu diyeti yaparakta kilonuzu omur boyu sabitlemeniz mumkun.

Bu diyeti uygulayacak arkadaslara simdiden basarilar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…