Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Esracım daha önce eşinle hiç ayrı kaldınız mı?

Kalmadıysanız gitmeden önce bir kez daha konuş, biz yokken hayatının nasıl olacağını tart falan de, belki yalnız kalınca düşünme fırsatı olur.

3 haftalık tatilim de onu 10 gün evde yanlız bıraktım ve ben,annem ve enesle memlekete gittim.... bana çok iyi gelmişti.
o 10 günlük sürede sadece 1 yada 2 kere aradı varın siz düşünün....

şebo takımı biraz dağıtmış gibi görüyorum kendi dertlerimle.....

beni biraz mazur görün 10 gün kadar takip edeyim sadece olur mu?

selam kızlar
esra canım benim erkekler hiç bir zaman kadınları anlamadı anlayamazda kendinden laf çıksın karşı taraf ne olursa olsun önemsizdir kırılırmı darılırmı demezler hiç biz bayanlar hep kendi kendimize yaparız düşüne düşüne ya saçlarımız ağarır ya ufak ufak hayatımızdan çalarız başta gülmeyi unuturuz sonra sinirden kendimizi yemeği ve en kötüsü çocuğumuzun suçu yokken bağırmaya başlarız sonra bin pişman olsakta ne fayda
hayat çok güzel dünyalar tatlısı bir yavru kuşun var ilaçlar faydası vardır insan hayatında ama bıraktığında yine eski haline dönmeyeceğini hiç bir zaman garanti etmez hepimizin belli dönemlerde yaşadığımıza inanıyorum sorunsuz bir hayat düşülülemez elbette anlayışsız bir eş belki ailesi veya farklı faktörler kendim açısından söyleyeyim bundan 5 yıl önce allah kahretsin der kendime ederdim her şeyi ama hiç kimse bilmezdi içimdekilerini ee ne değişti bu beş yıl içinde dersen bir kuzum oldu bana ihtiyacı olan benden hayat bulan ve benim başıma bir şey gelirse kimsenin bir anne sıcaklığı veremiyeceği bir kuzum artık silkinme vakti geldi dedim ve her zaman susan insana alışık olan çevremi yeni bir benle tanıştırdım nasıl oldu dersen cevap vererek karşı çıkarark değil elbette farklı şekilde yapılanın yanlış olduğunu göstererek başardım belki diyeceksin belki benim konum farklı ama inan ki herşey sende bitiyor kendine güven eminim aşacaksın ve aşmalısın çünkü hayatı öğreteceğin savunmasız bir meleğin var
Öncelikle kafanı topla boşanmak bir seçenek olabilir ama basit bir seçenektir, ilerisi var bunun çevre etmeni en önemlisi çocuğun babam niye eve gelmedi gelmeyecekmi, arkadaşlarımın babaları evde gibi bir sürü soru cevaplayacaksın canını sıkmak istemem ne olur beni yanlış anlama elbette bunların hepsini düşünmüşsündür ben sadece tekrarlamak istedim (boşanma kararını verecek derecesine kadar neler yaşadığını bilmiyorum ) başını şişirdim :))
KENDıNE GÜVEN

şebnem fıstığının iyi olmasına sevindim huy değiştirmesi deyince sanki hastalıkla eşentiyon geliyor sanki çocuk kendini toplayınca ya kadar oluyor malesef
şahnur geçmiş olsun tatlım inşallah tez zamanda toparlar

şebo takımı biraz dağıtmış gibi görüyorum kendi dertlerimle.....

beni biraz mazur görün 10 gün kadar takip edeyim sadece olur mu?

Yaa Esracım ne takımı dağıtması aşkolsun, keşke senin sıkıntın bitsede hepimiz aynı kiloda kalsak. Bizi buraya bağlayan sadece kilo verme isteğimiz değil, aynı zamanda hayatlarımızıda paylaşıyoruz. Seni ne kadar sevdiğimi söylememe gerek yok sanırım.

Sen nasıl kendini iyi hissedeceksen öyle yap, ama uzaklaşmaman her açıdan iyi olur bence. :1hug:

4.TAKIM 124. ETAP
sebnemselayfurkan ( 70
fguler ( 85,2
kuzuzuzubambino ( 73,7
hasretim34 ( 69
deryaboran ( 60,9
uaydın ( 75
Beci ( 79,6
banucan4 ( 79
Pimpirikli( 70,5
toplight ( 69,2
dilekruzgar ( 75,5
destinam ( 73,5
4. TAKIM TOPLAM

sabah sıcak su ardından cay ve bır adet bıskuvı
öglen 3 adet köfte ve domates ayran
saat 2 de cay
aksama allah kerım ....kılom aynı kalır hafta sonu aldıgım 1,5 kıloyu ancak verdım yınede elımden gelenı yapacagım...haftaya düz 73 olmak ıstıyorum artık...

BUGÜN YEDİKLERİM.
sabah:1/4 yufkadan ıspanaklı yağsız gül börek
ara:1 erik
öğlen:1 tabak haşlanmış etten yemek+2 dilim ekmek+salata
ara:1 şeftali+1canpare
öğlen 20 dakika yürüdüm

selam kızlar
esra canım benim erkekler hiç bir zaman kadınları anlamadı anlayamazda kendinden laf çıksın karşı taraf ne olursa olsun önemsizdir kırılırmı darılırmı demezler hiç biz bayanlar hep kendi kendimize yaparız düşüne düşüne ya saçlarımız ağarır ya ufak ufak hayatımızdan çalarız başta gülmeyi unuturuz sonra sinirden kendimizi yemeği ve en kötüsü çocuğumuzun suçu yokken bağırmaya başlarız sonra bin pişman olsakta ne fayda
hayat çok güzel dünyalar tatlısı bir yavru kuşun var ilaçlar faydası vardır insan hayatında ama bıraktığında yine eski haline dönmeyeceğini hiç bir zaman garanti etmez hepimizin belli dönemlerde yaşadığımıza inanıyorum sorunsuz bir hayat düşülülemez elbette anlayışsız bir eş belki ailesi veya farklı faktörler kendim açısından söyleyeyim bundan 5 yıl önce allah kahretsin der kendime ederdim her şeyi ama hiç kimse bilmezdi içimdekilerini ee ne değişti bu beş yıl içinde dersen bir kuzum oldu bana ihtiyacı olan benden hayat bulan ve benim başıma bir şey gelirse kimsenin bir anne sıcaklığı veremiyeceği bir kuzum artık silkinme vakti geldi dedim ve her zaman susan insana alışık olan çevremi yeni bir benle tanıştırdım nasıl oldu dersen cevap vererek karşı çıkarark değil elbette farklı şekilde yapılanın yanlış olduğunu göstererek başardım belki diyeceksin belki benim konum farklı ama inan ki herşey sende bitiyor kendine güven eminim aşacaksın ve aşmalısın çünkü hayatı öğreteceğin savunmasız bir meleğin var
Öncelikle kafanı topla boşanmak bir seçenek olabilir ama basit bir seçenektir, ilerisi var bunun çevre etmeni en önemlisi çocuğun babam niye eve gelmedi gelmeyecekmi, arkadaşlarımın babaları evde gibi bir sürü soru cevaplayacaksın canını sıkmak istemem ne olur beni yanlış anlama elbette bunların hepsini düşünmüşsündür ben sadece tekrarlamak istedim (boşanma kararını verecek derecesine kadar neler yaşadığını bilmiyorum ) başını şişirdim :))
KENDıNE GÜVEN

Deryacım beni kocamla bir arada tutan sadece o günahsız kuzudur... Zaten herşey o aklıma gelince tıkanıyor Onun hatırına çekiyorum. Dediklerini düşündüm tabi çocuğumu babasız büyükmek istermiyim ya da severek evlendiğim insandan nefret edercesine ayrılmak????????
ayrıca başımı falan şişirmedin canım desteğin ve ilgin için çok teşekkür ederim

Yaa Esracım ne takımı dağıtması aşkolsun, keşke senin sıkıntın bitsede hepimiz aynı kiloda kalsak. Bizi buraya bağlayan sadece kilo verme isteğimiz değil, aynı zamanda hayatlarımızıda paylaşıyoruz. Seni ne kadar sevdiğimi söylememe gerek yok sanırım.

Sen nasıl kendini iyi hissedeceksen öyle yap, ama uzaklaşmaman her açıdan iyi olur bence. :1hug:

sağol canım ortim.....

Son düzenleme:
slm kızlar 40 50 dakikalık bir yürüyüşüm daha oldu saat 4 gibi patates salatası çayla öğlende 3 kep. gevrek yemiştim akşama sebze yem yiycemm byyy gecede süt ve meyve düşünüyorum

iyi akşamlar.
yürüyüş yapıcam iş çıkışı.en az 90 dk.hedefliyorum.akşam yemekte taze fasulye+yoğurt yicem

toplight ızgara ıyıde çipurada cok kalorı varmıs bende o hatayı yapmıstım cok su tutmustum :))

şebnem oglandan haber varmı ıyıdır ınsallah
canım demek çupranın kalorisi çokmuy muş bak ilk defa duyuyorum iyiki hepsini yememişim

şebocum bu aradaş oğlun nasıl oldu?

kızlar sağolun inşallah atlatacağım...
şahnur dediğin gibi dün akşam oğlum beni çıldırttı birde eşimin hiçbişeyden haberi yok
psikoloğa gittiğimi bilmiyor oğlumu sütten keseceğimi bilmiyor...
zaten şiddetle karşı çıkar 2 yaşına kadar emecek diyor kendileri.....
annem sağolsun elinden geldiğinin fazlasıyla bana destek oluyor....
yasemincim oğlum 16 aylık çok şükür bu zamana kadar emdi yeter...
1 ay emziremeyen insanlar var... ama gelde benimkine anlat....
canım benim bu dönem inanki diğer arkadaşların dediği gibi çok zor gececek bir dönem çünkü anne memeden kesme aşamasında çok yıpranıyor bana kızmışlardı ben memeden kesemiyorum oğlum çok düşkün memeye beni gördüğü zaman direk mememe atlıyordu kocaman olduğu halde ama oğlumla aramdaki en büyük bağdı emzirme sanki memeden kestiğimde benimle ilgilenmeyecek gibi falan gelirdi

canım eşinle arandaki problem ise diğer arkadaşların dediği gibi şu an uygun zaman değil eşinin 1 hafta gidecek olması iyi bu arada sen biraz toparlar iyice düşünürsün daha sakin olursun canım benim şu dönem annen e ihtiyacın var bizlerde burdayız elimizden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışırız< hiç bişeyi içine atma mtlaka konuş
Şahnurcum oğluşuna çok geçmiş olsun, iyi yapmışsın eve gitmekle, dr.a götürdün mü oğlanı. Bol bol ılık sıvı ver. ballı zencefil, limonlu ballı ıhlamur. Dün içinde çok üzülme diyet yapıyoruz diye hayattan tamamen kopamayız. Akşam ve bugün hafifi yiyerek telefi edersin onu sen. Yasemin bradley söylemişti bir gün çok kaçırırsak ertesi gün 2 öğün protein ve salata yersek bişi olmaz diye.

canım öğlen 1,5 dilim ekmek 1 hamburger köftesi ve domates yedim sonra oğluşla uyuduk dr a götürmüştüm salı gün de evde dinlenirse 2 günde toparlar kreşe gönderirsen ilerleyebilir demişti ama bu aşamaya gelene kadar maalesef işlerim çok diye izin alamam demiştim ben de grip olunca iyi oldu oğluşla beraber yattık uyuduk valla oğlana hazırladım ballı zencefilli karabiberli ılık ihlamuru şimdi içirmeye çalışacam

Kızlar oğluşum hızlı bir toparlanma sürecine girdi çok şükür dün hiç kusmadı. sadece huyu çok değişmiş:KK43:(( Artık kaybettiklerini toparlama zamanı.
canım oğluşun toparlanmasına sevindimm

Şebom oĞluŞa Çok sevİndİm

Şahnurcum senİ kuzuya da Çok geÇmİŞ olsun sen yanında olursan daha Çabuk toparlanır İyİ yapmıŞsın canım

sahnurcum ogluna gecmis olsun,
sebnem canim oglunada masallah cabuk toparladi huyuda düzelirins malesef hastaliklar böyle iste..

slm şahnurcum sanada geçmiş olsun canım..

şahnur geçmiş olsun tatlım inşallah tez zamanda toparlar

kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim yazmaya başladım bu mesajı unutmuşum

az önce oğluşa yemek yedirmeye çalıştım 2 kaşık çorba 3-4 kaşık kurufasülye pilavla bende akşamı kapatıyorum belki bi meyve faşlan yerim eğer acıkırsam
umarım yarın hepimiz için iyi bir gün olur

4.TAKIM 124. ETAP
sebnemselayfurkan ( 70
fguler ( 85,2
kuzuzuzubambino ( 73,7
hasretim34 ( 69 / 68,2 / 0,80 / % 1.16 )
deryaboran ( 60,9
uaydın ( 75
Beci ( 79,6
banucan4 ( 79
Pimpirikli( 70,5
toplight ( 69,2
dilekruzgar ( 75,5
destinam ( 73,5
4. TAKIM TOPLAM

yarin sabah giremem belki bu sabhki kilomu yazdim ctesi 69,2 ydim

günaydınlarrrrr

açılışı yapayım
gözlerime inanamadım... ben bu diyeti çok sevdimmmm.... sağol destinam canım arkadaşım sayende...

4.TAKIM 124. ETAP
sebnemselayfurkan ( 70
fguler ( 85,2 /83,6 / 1,6 / &#37;1,88)
kuzuzuzubambino ( 73,7
hasretim34 ( 69 / 68,2 / 0,80 / % 1.16 )
deryaboran ( 60,9
uaydın ( 75
Beci ( 79,6
banucan4 ( 79
Pimpirikli( 70,5
toplight ( 69,2
dilekruzgar ( 75,5
destinam ( 73,5
4. TAKIM TOPLAM

gunaydın cok sevındım funda eger aynen uyarsan cok guzel verıyorsun ben sadece aldıgım kacamakları verebıldım kılom aynı 73 ,5 74 arası gıdıp gelıyorum

X