Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

beci sanırım bebek ıstıyorsun allah gönlune göre verır ınsallah...

funda az kaldı arkadasım cogunu kolayladın...

şebnem haber varmı oglandan merak ettım?

ben öglen yurudum bıraz atıstırdım bayagı tokum sımdılık ılık su ıctım 2 gun daha bozmamam lazım kızlar yardım edın...

Destınacım sıkalım canım kendımızı ben ıyıce adapte oldum bu dıyete hıÇ aÇ kalmıyorum hatta yemekten sonra patlayacak gıbı oluyorum bır de canım tatlı ıstemese tam sÜper olacak kanımca:)))

BUGÜN SABAH KALıSK KAHVALTIDAN SONRA 11 GıBı HAZIR ÇORBA
ÇARŞIDAN DÖNÜŞTE SEBZE VE AYRAN
BOL YEŞıL ÇAY SU ıÇTıM

destinam, amin canım.2.kez aşılama olucam.daha önceki ilaçsızdı şimdi ilaçlı olucak.inşallah bu kez tutar.

fgüler bu kez daha azimlisin.brovoalkisalkisalkis.birkaç gün sonra da vücük tamamen alışır ve gitsin kilolar.

bende acıktım.3 kaşık mısır gevreği+1 bardak süt yedim
pek etkilemedi ama.olmazsa 5 gibi 1 meyve yerim.2 gün annemlerde olucaz.annem daha çok pilav,et çeşitleri,börek yapar.sebze sevmez babam.akşamları neler yerim bilemiyorum.onun için gündüzleri hafif geçiricem

SaĞol becım senın de allah gÖnlÜne gÖre verır ınŞallah tatlı saĞlıklı bır bebıŞ...

ben anlamam ilaçlı falan ama ınsallah hayırlısı olur psıkolojıde cok ıyı olmalı bu durumlarda benım ıkı arkadasım asılama denedı olmadı sonra suprız bır sekılde hamıle kaldı...

funda dıyorum sana tatlı meyve al yanına cok ıyı gelır valla bak...

biri börek mı dedı??yok yok yemıycem...

Günaydın .
Şebnemcim çok üzüldüm inanki , ımarım en kısa sürede düzelir sağlığına kavuşur kuzucuğun. Allah herkesin evladını korusun, onların derdini kederini yaşatmasın . Dualarım seninle canım .

Ben dün öyle bir şey yaptım ki bağışlanır gibi değil :KK43: akşam eşim tutturdu hadi yemeğe gidelim ne olur kaç zamandır gitmiyoruz diye. Gittik ve ben Adana yedim bir tane :KK43: çok özlemişim yemeyi . Ama mütiş bir pişmanlık oldu sonradan keşkeler doluştu beynime.

Bugün kendime söz verdim 55 kilo olana kadar Adana yemeyeceğim bir daha . 55 Kilo olunca kendimi ödüllendirmek için yiyeceğim bir tane .

bol su içip elma sirkesinide ihmal etmiyorum. Umarım dünün acısını bugün çıkarır ve iyi sonuçlar alırım .
Yasemin canım sen ne güzel fitnısa falan gitmişsin kız benden önce 55 olacaksın sen :) yetişmem lazım sana anca beraber kanca beraber :)

neeee adanamii yedin aaaaa ask olsun bak,ben dün arkadasin isini halletmeye gittim gelirken dönercinin önünden gectik nasil koktu burnuma bende hizli hizli kactim ordan arkadasda tutturdu hadi yiyelim diye dedim yok valla yemem yersem kaciririm ipin ucunu israr etti aksama bisey yemessin dedi dedim yoookkk yemem ,bak görmiyim bidaha ben bugünde fitnesse gittim bi aksilik olmassa cumada gidicem

ne yedigime gelince sabah bir dilim tost ekmegi krem peynir sürülmüs eve geldikten sonrada bir tabak patatesli taze fasulye 2 dilim ekmekle biraz fazla kacti biliyorm ama aksama sadece salata yiycem bide yogurt..

sebnemcim sevindim birazda olsa düzelmesine ins en kisa sürede tamamen iylesir ,benim oglanda yine hasta oldu öksürmeye basaldi burnuda tikandi puff

banu canim benim sen ayni benim gibi olmussun yani eski ben bende zamaninda senin gibi gidiyim diyordum amabak toparlandim simdi gitmis olsaydim hiccde toparlanamzdim seninde kalmana sevindim sende toplanacaksin en kisa sürede sana güveniyorum canim a.s.

ben anlamam ilaçlı falan ama ınsallah hayırlısı olur psıkolojıde cok ıyı olmalı bu durumlarda benım ıkı arkadasım asılama denedı olmadı sonra suprız bır sekılde hamıle kaldı...

funda dıyorum sana tatlı meyve al yanına cok ıyı gelır valla bak...

biri börek mı dedı??yok yok yemıycem...

aman aman yeme sakin :)

slm kızlar herkesin iigidiyor görd.kadarıyla ben bugün sabah 1kase dom çorbası 1 gevrekle yedim öğlen hiçbirşey sadece met hızldırıcı yeşil elmalı çaydan gezmede 1 bard kola mecbur kaldım 1 küçük lokum yedim bu kadar şu ana dek sabah 8 den beri ayaktayım cmtsine mis. var tem falan herşey gönlünüzce olsun kızlar...

akşamda 4 5 kaşık pilav küçük bir biftek gecede 1 armutla kapattım bu günüde spor yapamadım ama şu saate kadar dolap çekmece öldüm yorgunluktan bir girip yatayım dedim kimseler gelmemiş benden sonra kışlıkları çıkarıyorum yazlıkları kaldırıyorum malum teferruatlı işler yani.yarın sabah aerobiğim var acaip rahatlatıyo beni.benden bugünlük bu kadar hrs kolay gelsin...

günaydın....
kızlar dün psikoloğa gittim problemlerimi anlattım.....
doğumdan sonra eşimle yaşadığım problemler.....
ağır depresyon teşhisi koydu fakat tedaviye hemen başlayamıyoruz
önce kuzumu sütten kesmem gerekiyor :KK43:
dün çok zorlu bir akşam geçirdim
eve gider gitmez meme istedi ben vermedim
ağlaya ağlaya uyuttum
gece veriyorum şimdilik....
sonra da ilaç tedavisine başlıcam....
inşallah bir an önce iyileşirim
artık eski ben olmak istiyorum

günaydın....
ağlaya ağlaya uyuttum

canım benim duruma gerçekten çok üzüldüm.. sıkma canını lütfen . senin gibi bir dönemi bende yaşamıştım. ve kendime eski canan olmak istiyorum diye kaç kez düşünürken hatta ağlarken buluyordum..

senin gibi psikologa gittim ilaç tedavisi başlatmıştı teşhis aynı ağır depresyon...
ilçaları kullandım sanki hayyatn tamamen koptum . sürekli uyku halindeydim. sanki bir süre sonra uyumak kaçış olmaya başlamıştı. sonra bir baktım ilaçlar beni tedavi etmiyor kendimden düşüncelerimden uzaklaştırıyor sadece .. doktora anlattım durumu normal geçecek dedi durdu ... bıraktım sonra ilaçları.. ırakır bırakmazda gene o sorunlar yumağı tepemde üşüşür olmuştu.
sonra bir gün dedim ki aynaya bakıp silkin ve kendine gel. bu ilaçlardanmı medet umacaksın .. eski sen olmak senin elinde gene. beni üzen insanlarla açık açık hatta bağıra çağıra konuştum.. neden böyle dedim.. ve sonra baktım karşımdakilar benden daha aciz. silkindim ve kendi kendime eski canan oldum . dedimki kendime hiç bir şeyi tkmayacağım kafama ve bugünüme şükredeceğim her zaman .. olayları hep iyi yönleriyle ele almaya başladım. işe yaradı.. şimdiede sinirimi bozan şeyler var ama kafama takmamayı unutmayı ve eskiyle yaanmayacağını öğrettim kendime .. çünkü bu durumdan ben ve sevdiklerim zarar görüyordu sadece elde avuçta başka bir şey kalmıyordu...

zor oldu zaman aldı ama başardım.. eminim sende başaracaksın canım benim... mutluluk ve haattan zevk almak denen şeyler burnumuzun dibinde.. düşüncelerimizden arındığımız ve hesaplaşmaları bir tarafa attığımız zaman hayat kendiliğinden akıp gidiyor acısıyla tatlısıyla... yeterki geçmiş ve gelecekte sıkışıp kalmayıp şu anın tadını çıkaralım acılarıyla tatlılarıyla...

doktorun verdiği ilaçlar işe yararmı bilmem ama sen güçlü bir insansın ve bunu halledeceğine inanıyorm şekerim ben :) biz bayanız :) zorluklar bizim için ama güçte bize verilmiş :)) her daim yanındayım şekerim atlatacaksın ve geçecek bu zaqman bunu bil....

güanyadın arkadaşlar ..
yasemincim sorma canım yemiş oldum bir kere adanayı ama bende bin pişman oldum .. sende döneri yememekle çok iyi yapmışsın tebrik ederim şekerim seni .. keşke bende kebabı yemeseydim :KK43:

dün sabah bildik kahvaltıdan sonra öğlen eti form ve bir tabak çorba içtim
akşamda sadece salata yedim..

spor yapamadım gene daha doğrusu totoşumu kaldıraadım bir neden yoktu yani yapmamam için sırf kendi tembelliğim :KK43:

bu sabahta iki kaşık elma sirkemi ve üstüne iki bardak suyumu içtim .
şimdiee domates salatalık 2 kepek ekmeği biraz peynirden oluşan bir akahvaltı hazırlayacağım kendime..

öğlene Allah kerim....
ama tüm bunlara rağmen yüzüm tartıda gülüyor 70 altına düşmeye başladım bu sabah .. o kebabı yemeseydim belki sonuç daha iyi olurdu :KK43:((
daha sıkı asılmalıyım herşeye biraz daha motive ve bir şeye tam anlamıyla başlamalıyım artık ...

Canancım doktor hemen ağır ilaçlar yazmaya yeltendi ama ben istemedim
gece kuzu kaç kere kalkıyo kim bakıcak ona...
dedim uyku yapıcak ilaç istemiyorum...
tamam dedi...
yeşil reçeteye ilaç yazmaktan vazgeçti (herhalde yeşil reçeteye ağır ilaçlar yazılıyor)
bakalım kuzuyu tamamen keseyim sütten sonrası Allah Kerim...
desteğin için ayrıca teşekkür ederim....
ben eşmle ciddi problemler yaşıyorum ve şu anda bu psikolojiyle boşanmak istiyorum
bu kararım sağlıklımı gerçekten bunu anlamak istiyorum özellikle bunun için gittim doktora
oda beklememi önerdi hayırlısı bakalım....

Canancım doktor hemen ağır ilaçlar yazmaya yeltendi ama ben istemedim
gece kuzu kaç kere kalkıyo kim bakıcak ona...
dedim uyku yapıcak ilaç istemiyorum...
tamam dedi...
yeşil reçeteye ilaç yazmaktan vazgeçti (herhalde yeşil reçeteye ağır ilaçlar yazılıyor)
bakalım kuzuyu tamamen keseyim sütten sonrası Allah Kerim...
desteğin için ayrıca teşekkür ederim....
ben eşmle ciddi problemler yaşıyorum ve şu anda bu psikolojiyle boşanmak istiyorum
bu kararım sağlıklımı gerçekten bunu anlamak istiyorum özellikle bunun için gittim doktora
oda beklememi önerdi hayırlısı bakalım....

Hayırlısı canım benim, umarım düzelecek herşey. Dualarım seninle. Her şeyde var bir hayır ...

gunaydın kızlar

kuzuzu ısmını bılmıyorum böyle yazdım kusura bakma...yenı oldugum ıcın herkese yazmak ıstıyorum fakat cekınıyorum..bende 6 yıl önce aynı sorunları yasadım...depresyon ve panık atak gecırdım...ama arkadasında dedıgı gıbı sadece sakınlestırıyor senın tek ıhtıyacın ıcını dökebılecegın guvenebılecegın ve aglayabılecegın sana destek olacak bır ınsan....ancak kendını böyle toparlarsın...eşinle sorunlara gelınce ınsallah sorun neyse çözersın...

ben dun aksam 1 tabak corba ıctım sonra salata cok ıyıydım taaa kiiii gece kızıma babası gözleme yedırınceye kadar malesef dayanamadım sucluyum valla buyuk hata yaptım....

günaydın herkese

esracım canım bir ara bahsetmiştin ama ben düzeldi sanıyordum canım sorunların inşallah kısa sürede çözülür
canan ne güzel anlatmış bunları yenmek üstesinden gelmek kendi elimizde fakat destinamın da dediği gibi gerçekten destek olabilecek biri olmalı yanında paylaşmadan olmuyor herşeyi içine atmak daha da mahvediyor insanı,
sırf o ilaçları kullanmak için kuzucuğu sütten kesme bence ama tabi sen bilirsin Allah yardımcın olsun
hepimizin zaman zaman yaşadığı sorunlar

destinam ben de çok iyiydim dün ama iki küçük kuru pasta yedim gece dayanamadım aynı senin gibi canım

şebom oğluş nasıl oldu bitanem

günaydınlarrr

günaydın....
ağlaya ağlaya uyuttum

kuzum zor bir dönem seni bekliyor canım ağır depresyon kolay değil ben bikaç defa atlattığım için biliyuorum ama sana söyleyeceğim şu an bi de kuzuyu memeden kesmeyi düşünüyorsun ya asıl seni depresyona o sokacak kuzu ağlayacak meme isyeterek sen kendini suçlu hissedeceksin ben oğluşu 18 aylıkken kesmiştim o bi tarafta ben bi tarafta ağlamıştım eşim memeden keserken çok büyük destekti eğer ailen falan yanındaysa onların yanına gönderebilirsin 1-2 güğnlüğüne memeden süt geldiğinde sana ağrı yaptığında çok canın yanacak psikolojin asıl o zaman bozulacak aman arkadaşım dikkat et olur mu desteğe ihtiyacın var yakın arkadaşınla falan bizlerde burdayız bizlerle paylaş mutlaka içine atma sakın haa

şebom oğluştan ne haber var benimki de dün gece öksürüp kusmuştu bu gece hiç uyumadı öksürmekten nerdeyse şimdi rapor aldım 2 gün gidip evde oğluşa bakacam kreşe göndermedim biraz toparlansın

bu arada kendimi kötü hissediyom dün öğlen 3 çatal kafayıf yedim yemekte o hadi neyseydi de asıl akşam üzeri bi arkadaşla kahve içmeye gitmiştik 1 dilim cheesekek aldık onun 1/3 ünü de yedim kendimi kötü hissediyom akşam ızgara yarım çupra yiyerek dengelemeye çalıştım ekmeksiz bol salata ile bu sabah ta 2 dilim ekmek ve peynir yedim az sonra elma yiyeceğim 1-2 günlük elma diyeti mi yapsam diye düşünüyom az sonra eve gidecem evden yazarım

toplight ızgara ıyıde çipurada cok kalorı varmıs bende o hatayı yapmıstım cok su tutmustum :))

şebnem oglandan haber varmı ıyıdır ınsallah

fundacım cok sucluluk cekıyorum zaten yerken gıttı bır haftalık dıyet dedım ama sağolsun eşim ya yeter bırak artık rejımı cok ıyısın deyıp sınır ettı benı.....bu arada msnden yazdım ama sıparıslerın geldımı ?

X