Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın
şebnem geçmiş olsun
ölçülerimi yazıp çıkıcam hemen.bu arada 45 dakika yürüyüş ve standart kahvaltı yaptım.
göbek:91
bel:83
göğüs:99
basen:113
bunlar geçen haftaki ölçülerim.şu an ilaçlardan dolayı şişim.cuma tetrar bakarım değişiklik varsa yazarım

Günaydın.

Canım çok sıkkın yaa, oğlum 4 gündür baygın yatıyor, dr.a götürdüler dün idrar ve gaita tahlili almadan dr. bişey vermiyor. Ağzına tüm gün boynca giren 4 zeytin , 2 lokma patetes başka hiçbirşey yemedi( Tahlil sonucunu bakmadan bişey söyleyemezmiş, bizde dün okadar uğraştık alamadık bişi yiyip içmiyo ki nasıl çıksın

şebnem cok gecmıs olsun 4 gundur baygın mı yatıyor? o buyuk ıhtımal aç kaldıgı ıcın halsızlıktendır...ama sonucları yarım saat ıcınde vermelerı lazım..baska bıseyı varmı pekı?

fundacım gunaydın...varmı dunden berı bır fark hıssettınmı?

şahnur akşama bol limonlu bi çorba iç canım
çok geçmiş olsun

şahnur şöyle limonlu ballı sıcak su iç baya rahatlatır seni tabi fırsatın olacak birazda dinlenmelisin

Offf eşim aradı oğlan bayaa kötüymüş. başka bir yere acile gidicez. Çıkıyorum ben..

kızlar akşam sıcak bi çorba içip dinlendim akşam yemeğinde 1 kepçe çorba 2 kaşık pilav 1kepçe susuz kuru fasülye yedim yanında bol salata ile gece de 1 elma 1/2 mandalina

sabah aç karna ballı sirkeli ılık su yaptım hem zayıfşamaya hemde boğazıma iyi gelsin diye yaktı geçti boğazımı sanırım iyi edecek

şebom canım umarım bir an önce iyi haberlerini alırız oğluşun sıkma canını canım geçmiş olsun

slm kızlar günaydın,
şebom çok geçmiş olsun Allah tez şifa versin inş,
ne dicem bilmedim üzüldüm ya,
kızlar sizde ne var ne yok nasıl gidiyor...

şahnur iyi yapmışsın canım

şebo acil şifalar inşallah canım

destinam dünkü gibi değil karnım sanki

kahvaltıdan sonra yeşil çay içtim
şimdi de bir kupa hazır çorba içiyorum

bende cebelleşiyorum be güzeller nolsun ramazan mahvetti beni ama toplamaya başladım şükür...
ya anasını satıyım millet yer yer tık yok bizde yeme düzeni şaşsa hadiiiii kilo len bıktım ha...

evet hayalim ya aynı valla başladığımı yere döndüm sayılır ramazan bayram mahvoldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…