Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Bende ortimden kopya çektim kara kara ne yiyim diye düşünüyordum bir ara ayvalık mı yesem dedim ama şeytana uymadım. Hazır çorba ile 1 top kepek ekmeği yedim. Öğlen 40 dk. yürüdüm valla çok mutluyum üstümdeki pası silmeye başladım sanırım.

Şimdi 4-5 burçak yedim. Biraz canım tatlı istedi onla bastırayım dedim.

Şahnurcum 1 saat yürüyüş daha ne olsun şekerim. Bende kendi kendime dedim akşam çocukları bırakamıyorum birde karanlık old. için çıkasım gelmiyor. Havalar iyiyken bu öğlen yürüyüş işine asılalım bence. Sende haftada 3 gün yapsan bayaa hareketlenmiş olursun canım.

Funda, destina, derya ve şahnur öğlen yemeklerijniz çok güzel herkes sabaha da iyi başladı bu hafta güzel olacak sanırım.
ŞEBOM EVET ÖĞLEN YÜRÜYÜŞ İÇİN İYİ OLUYOR BENDE MÜMKÜN OLURSA HER GÜN OLMADI HAFTADA 1 GÜN ASILACAĞIM YÜRÜYÜŞE
ayyy caps lock olmuş değiştiremeyeceğim kızlar ara öğün olarak 1 adet keten tohumlu eti form yedim
gözlerim kapanıyor burnum akıyo iyice şifayı kaptım canım hiç bişey istemiyo

Destinam doğru teşhis, tatlıya bayılırım,ama acıya da ekşiye de tuzluya da :)) Yemek yemekten büyük zevk alanlardanım.

Ortim bende akşama piyaz yicem, oğluş güle güle kullansın cicilerini, bende bayramda kızıma çalıştım resmen. Sende bugünü inş. böyle kapatırsın gayet güzel geldin bu saate kadar lütfen akşam bozma şeker.

Benim oğlean iyice kötülemiş, babası eve gidiyor bakıcıyla acile götürecekler. Bende Şahnur gibiyim donuyorum burnum sızlıyor boğazım yanıyor, tam tutulmayım diye forza içtim.

Şahnurcum inşallah direkten dönersin yanında varsa grip ilacı iç ben çok denedim belirtiler baş gösterince burun iyice akmadan mesela, grip ilacı alınca kesmiş oluyorum, istersen dene.

heralde mideyi feci üşütmüş, Cumartesi 30-40 defa kusmuştur pazar hiç bişi yemedi su içse onu bile fışkırtarak çıkardı yavrum. Sabah bakıcı iyi deyince rahatlamıştım ama onun zorla yedirdiklerini de kusmuş:KK43:

hasretım ( ismini bılmıyorum kusura bakma ) sen ne kadar zamanda verdın bu kadar kıloyu cok ıyı vermıssın...

fundacım lısteyı buraya kopyalıyorum..

sabah 1 kase corba , bır dılım ekmek , peynır , domates salatalık

öglen 1 kase corba , bır porsıyon sebze yemegı 1 kasık yağ , 3 kucuk parca et,salata,bır bardak yoğurt

aksam öglenın aynısı..

aralarda bır tane meyve..

ıcebıldıgın kadar su...kahve yasak..makarna pılav yasak...

tam olarak uyarsan cok guzel kılo verıyorsun gayet saglıklı ve corba şart...hazır corba ıcebılırsın mercımek sadece haftada bır serbest...10 gunde bır bonusun var ıstedıgını ye serbest....bu arada ben çıpura cok severım o da ancak bonus gununde serbest...

canim adim yasemin ben bu veridgimkiloyu aslinda 2,5 3 ayda verdim sonra araalrda 1 aldim bi verdim veya vermedim derken toplamda sanirim 5 ay kadar oldu

kizlar gecmis olsun ne oluyonuz ya ,kendinize dikkat edin a.s.

herkese iyi akşamlar ,,
akşam azıcık tavuk. yarım tabak sebze ve yoğurt yedim az önce 3.5 km koşu bandında yürüdüm şimdi sütümü içiyorum ,bugün mutlaka 20 dakika da olsa çıkıcam koşu bandına diye söz verdim kendime veee sözümü tuttum :teytey:
bugün sütüm aazaldı :1no2: ,dün mısır yemiştim heralde ondan oldu inşallah çoğalır tekrar

iyi akşamlar.bugün yediklerimi yazayım önce
sbah standart kahvaltı
10:00 da 1 elma
öğlen:3 sarma+brokoli
16:00 2 adet bisküvi
akşam:misket köfte+az kızartma+yoğurt
gece:1 armut
40 dakika yürüdüm

slm millet öğlen1/3 haşl.mısır kahve akşam tavuk çorbası kepekli ekmekle gecede 1 tandır gevreği yedim öğleden sonrada yarım saat yürüyüş bugünü ii kapattım inş. a e olunn...

gunaydın herkese...

kaptan sımdı okuyunca aklıma geldı valla yaa...aksam söz alıcam ölculerı hatta telefonuma kaydedıcem...

yasemın tebrıkler valla cok guzel vermıssın...ınsallah hedefıne ulasırsın..

herkes bu hafta cok guzel basladı...allah yardımcımızolsun :)

günaydın hrs sabah kahvaltımı klasik kep ekm peynir 3 zeytin dom salt çayla yaptım bakalım bugün yürüyüş yapmayı düşnyrum inş bugünüde sorunsuz kapatırım. hrs kolay gele...

aksam yedıgımı yazmayı unuttum

4 kasık nohut salata 1 dılım kepek ekmegı ve su aksam ıs cıkısı 30 dk yurudum...sabah kalktıgımda şişlikler bayagı ınmıstı...

sabahkı menum aynı kepek ekmegı ve cay...

günaydınlar

ölçülerimi aldım ve dumura uğradım:KK43:((
bel:87
göbek:110
basen:115
bacak:68

kahvaltım bir dilim esmer ekmek az peynir ve söğüş

şebom oğluş nasıl oldu

X