Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Şeker hayırdır bir sorun mu var.
Menün de öğlen fazla olmuş. Çorbada ve dolma da pirinç var. İkisi birarada fazla gibi.

sorun yok ama havadan mı artık ne bilmiyorum bi kasvetliyim bu aralar..
öğle yemeklerini ev yemekleri yapan bi yerden yiyoruz, artık ne pişirdilerse en mimimum zararla kurtulmaya çalışarak yiyorum ama dikkat ederim daha çok..

inanna kafanı dagıtacak yeni birşeyler bulmalısın değilse bu zamanı atlatman daha zor olur olumunekankayizsmile

evet canım, bişeylerle oyalanmayı ben de istiyorum ama pek mümkün olmuyor.
aslında çok fazla takmıyorum artık ama alışkanlıktan sanırım kocaman bi boşluk var..

pericim olmamıs hiç olmamıs sen bu monti işini beceremicen..

bencede canım ohaoldumsmile

evet canım, bişeylerle oyalanmayı ben de istiyorum ama pek mümkün olmuyor.
aslında çok fazla takmıyorum artık ama alışkanlıktan sanırım kocaman bi boşluk var..

en kötüsüde alışkanlık malesef :gitme: mesela kitap,film severmisn..sana kitap önerebilirim..film önerebilirim.zamanın dolar yerimseniben

iyiyim ben de PERİcim, erken uyanmaya daha alışamadım, öğlen geldiim gibi yatıyorum yine abarttım yeni uyandım:))

lethemcıgım uykunun yarısını bana versen keske.saatı 07.10 a kuruyorum ama bugun 6.30 da uyandım.cok yoruluyorum ama uyayamıyorummafoldumben

ben her sabah 6 olmadan uyanıyorum cnm:) ama öğle uykusu çok güzel oluyo:)) gece de çok erken uyumamak için öğlen uyuyorum. tabi ne ev ne evlilik bi sorumluluk yok onun rahatlığı var :)

günaydın kızlarr...
dünkü sorunumu hiç bişey yemeden atlattım nasıl dayandım birde bana sorun ama..
vee sonucc dünn yarım kilo vermişimm :teytey:
gecen haftadan beri 2 kilo vrmiş bulunuyorum yarına kadarda bi yarım kilo versem bana yeter bu haftalık veremezsemde artık napalım ama bu günü dikkatli ve bol sporlu gecirmeyi geçirmeyi düşünüyorum..

sabah klasik kahvaltı

öğlen pırasalı omlet az türlü yoğurt

aksam et sote yoğurt salata..

bu arada ben aklıma geldikce kekik demliom onun suyunu içiyorum neye etki ediyo bilmiyorum ama lisedeykende diyet yaparken bunu kullanmıstı bu hafata tekrar basladım illa vardır bi etkisi :roflol:

günaydın kızlarr...
gecen haftadan beri 2 kilo vrmiş bulunuyorum yarına kadarda bi yarım kilo versem bana yeter bu haftalık veremezsemde artık napalım ama bu günü dikkatli ve bol sporlu gecirmeyi geçirmeyi düşünüyorum..

sabah klasik kahvaltı

bu arada ben aklıma geldikce kekik demliom onun suyunu içiyorum neye etki ediyo bilmiyorum ama lisedeykende diyet yaparken bunu kullanmıstı bu hafata tekrar basladım illa vardır bi etkisi :roflol:

alkisalkisalkis :hooray: tebrik ederim azmini... :dance:

bu hafta benden hayır yok:nazar:

Günaydın kuzularım. Kuzularım diyorum. Çünkü kilolar gitmezse kıtır kıtır kesicem sizi. Bol etli bol yağlı yemeklerde kullanacağım ona göre kötükedihüso
Dün yediklerim
Sabah
Buğday ekmek, domates, salatalık, peynir, zeytin, maydanoz

Öğlen
2 yk börülce, 2 yk yoğurtlu karnabahar haşlaması, salata ve yeşil mercimek

Ara
2 büyük siyah erik

Akşam
Sadece meyve ve fındık

Zevcan az önce monti diyeti grubuna baktımda , hiç ara öğün yenmiyor mu ? Yani çok uzun bir açlık süresi değil mi bana mı öyle geliyor ...

Sadece kahvaltı ile öğlen arasında ara yok canım.

sorun yok ama havadan mı artık ne bilmiyorum bi kasvetliyim bu aralar..
öğle yemeklerini ev yemekleri yapan bi yerden yiyoruz, artık ne pişirdilerse en mimimum zararla kurtulmaya çalışarak yiyorum ama dikkat ederim daha çok..

Tamam canımcım.

günaydın kızlarr...

sabah klasik kahvaltı

Zevcannnn süpersin bebem. İşte sarıldığında diyetine görüyorsun hemen sonuçlarını. kaydirigubbakcemile5

Günaydın kuzularım. Kuzularım diyorum. Çünkü kilolar gitmezse kıtır kıtır kesicem sizi. Bol etli bol yağlı yemeklerde kullanacağım ona göre kötükedihüso
Dün yediklerim
Sabah
Buğday ekmek, domates, salatalık, peynir, zeytin, maydanoz

Öğlen
2 yk börülce, 2 yk yoğurtlu karnabahar haşlaması, salata ve yeşil mercimek

Ara
2 büyük siyah erik

Akşam
Sadece meyve ve fındık

Zevcannnn süpersin bebem. İşte sarıldığında diyetine görüyorsun hemen sonuçlarını. kaydirigubbakcemile5

cok güzel basladım özgem inş böyle sonlanır cabucakta kaydirigubbakcemile2

haklısın cok güzel sonuclar alıdım gecen hafta 2 bu hafatada n az 2 vermiş oldumm
inş pazartesiye kadar 62 yi yörürüm cünkü haftaya cuma 61 olmak istiyorum kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

dün yediklerim

sabah dom salatalık peynir süt le kahvaltı
ara 3-5 tane kepekli çubuk kraker(1 paketi 3 ara öğünde bitrdim :KK1:)
öğlen patlıcanlı köfte 2 şaık pilav
ara kavun
akşam barbunya yogurt salata (ilk kez barbunya yaptım ve yedim güzelmiş aklinialirimsmile bundan sonrada yaparım)
ara meyve

zevcan canım süpersinnnn :lepi::lepi: montiyi yapabilenlere hayranım artık Şeniz

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

dün yediklerim

sabah dom salatalık peynir süt le kahvaltı
ara 3-5 tane kepekli çubuk kraker(1 paketi 3 ara öğünde bitrdim :KK1:)
öğlen patlıcanlı köfte 2 şaık pilav
ara kavun
akşam barbunya yogurt salata (ilk kez barbunya yaptım ve yedim güzelmiş aklinialirimsmile bundan sonrada yaparım)
ara meyve

zevcan canım süpersinnnn :lepi::lepi: montiyi yapabilenlere hayranım artık Şeniz

canım pilav harici güzel bi menü yarın cuma sonucları cok merak ediyorum inş 1. biz oluruz..

Günaydın hanımlar , umarım herkesin keyfi yerindedir:))

Dün yediklerim :
Sabah : yarım yağlı süt ile müsli
Ara : adet Elma
Öğlen :2 kaşık sebze + 3 kaşık yoğurt + yarım haşlanmış patates
İkindi : 2 adet salatalık
Akşam : 3 kaşık kuru fasulye + 3 kaşık domatessalatası + 1 avuç yeşil üzüm ( oğlana yedirmeye çalışıp kendim yedim )

Günaydın hanımlar , umarım herkesin keyfi yerindedir:))

Dün yediklerim :
Sabah : yarım yağlı süt ile müsli
Ara : adet Elma
Öğlen :2 kaşık sebze + 3 kaşık yoğurt + yarım haşlanmış patates
İkindi : 2 adet salatalık
Akşam : 3 kaşık kuru fasulye + 3 kaşık domatessalatası + 1 avuç yeşil üzüm ( oğlana yedirmeye çalışıp kendim yedim )

:lepi: yarın senden cok umutluyumm yerimseniben

Zevcancım , benden gr gr gidiyopr nerde ilk başta çok iyiydi ama daha da dikkat edicem , şimdi birde yediklerimi yazıyorum unutmamak için o beni uyarıyor , eğer önümüzde ki haftalarda 60 ı görürsem bende montiye başlıcam :))
Birde dün sitede gezerken limon suyu+bal+tarçın karışımını duydum dün onu denedim evde ilk defa :) bakalım bir kaç gün uygulucam faydası olursa yazarım :) Mekikler de tam gaz ama belim çok ağrıyor gece sürekli oğlanı indir kaldır komik oluyor :))
Sabah giyecek kıyafet bulamadım resmen bütün kotlarım bolarmış çok vahim durumdayım giysi konusunda ama sözünüzü dinleyip 5 li rakamları görene kadar almıcam ...

Özge aslında mantıklı sabah bu saatlerde yiyorum öğlene kadar pek aöcıkmıyorum ama akşamı zor ediyorum ...

Zevcancım , benden gr gr gidiyopr nerde ilk başta çok iyiydi ama daha da dikkat edicem , şimdi birde yediklerimi yazıyorum unutmamak için o beni uyarıyor , eğer önümüzde ki haftalarda 60 ı görürsem bende montiye başlıcam :))
Birde dün sitede gezerken limon suyu+bal+tarçın karışımını duydum dün onu denedim evde ilk defa :) bakalım bir kaç gün uygulucam faydası olursa yazarım :) Mekikler de tam gaz ama belim çok ağrıyor gece sürekli oğlanı indir kaldır komik oluyor :))
Sabah giyecek kıyafet bulamadım resmen bütün kotlarım bolarmış çok vahim durumdayım giysi konusunda ama sözünüzü dinleyip 5 li rakamları görene kadar almıcam ...

Özge aslında mantıklı sabah bu saatlerde yiyorum öğlene kadar pek aöcıkmıyorum ama akşamı zor ediyorum ...

canım benim su anda hızlı vermemin sebebi bu kiloların yerleşik olmaması ben bu kiloları vermek için kac ay monti yaptm şimdi onun karsılığı bu kadar cabuk vermem yani ben öyle düşünüom..
gr gr olsada verebiliyorsun ya metabolizman tamamen dursaa ..merak etme bi süre sonra hızlanırsın yine.

kıyafet konusuna gelince 59 u görmeden alma idare et zaten 2 haftaya 59 u görürsün böyle gidersen :lepi:
mekik benimde belimi cok ağrıtıyor ara verdim bi süre zaten omzumuda incilttiğim için yapamıyorum istersen sende ara ver 1 kac gün..

zevcan normal ekmektense pilavı tercih ettim oda çok az..onuda yemesem çok acıkıyorum :kedi:

yasemin çok güzel gidiyorsun..kısa sürede amacına ulaşacağına eminim olumunekankayizsmile

bende az hafifledim gibi ama yarın ne çıkarım bilemiyorum bide sölemesi ayıptır wc ye çıkamıyorum.bu metabolizmamın çalışmadıgını gösterir :gitme: yeşil çay iyi gelirdi gelmiyor..kayısı kurusu erik kurusu bende fayda etmiyor diye yemiyorum bile artık napcamı şaşırdımmafoldumben

zevcan normal ekmektense pilavı tercih ettim oda çok az..onuda yemesem çok acıkıyorum :kedi:

yasemin çok güzel gidiyorsun..kısa sürede amacına ulaşacağına eminim olumunekankayizsmile

bende az hafifledim gibi ama yarın ne çıkarım bilemiyorum bide sölemesi ayıptır wc ye çıkamıyorum.bu metabolizmamın çalışmadıgını gösterir :gitme: yeşil çay iyi gelirdi gelmiyor..kayısı kurusu erik kurusu bende fayda etmiyor diye yemiyorum bile artık napcamı şaşırdımmafoldumben

canım kekik funda ve biberiyeyi karıstırım demlediğimde bende cok fayda etti istersen bi dene evde varsa tek kekik bile işe yarayabilir..

X