Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Süper ya:)) Bu arada bağırsak problemi çeken arkadaşlara önerim , ben ara öğünde günde 1 kere activia yiyorum ( özellikle kayısılı olandan ) Bir de yeşil çay süper yapıyor , eskiden bu kadar az yemeye 2-3 günde 1 çıkardım şimdi az da yesem çok da yesem günde 1 kere mutlaka çıkıyorum ...

Kızlar süpersiniz hepiniz.
Bu hafta 2. olduk işallah haftaya yine derecedeyiz.
Sizinle gurur duyuyorum. İşte böyle azimle, destekle biraz da sopayla :dance: kurtulacağız kilolardan. Tebrikler ve teşekkürler. :içelim:a.s.

Kendi adıma da teşekkürler herkese. a.s.

ıkıncı olmusuz tebrıkler arkadaslar a.s.olumunekankayizsmile ozgecıgım 1.lıgınıde tebrik ederim.supersinopuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

dun aksam ezogelın corba,mercımek yemegı,1 dılım ekmek,saat 22.00 dan sonra meyve yedım.sahurda 1 yumurta dom sal 4 zeytın peynır 2 dilım ekmek yedım.aksam 150 mekık 100 bacak ındır kaldir yaptım.aksama annemlerdeyım.bahcede ıftar keyfı yapacağiz zemuszemus

afiyet olsun pericim yerimseniben ohh bahçede yemek ne güzel olur yaa. görev yerimde en çok özlediğim şeylerden biridir zaten, açık havada yemek, içmek:)

bende cok ozluyorum.benım 3 balkonum var ama hıc bırını kullanamıyorum.apartmanların yakınlıgı ve gurultuden.annemlere gıdınce bahceden ıcerı gırmıyorum.senın hazırlıkların nasıl gıdıyor?hangı gun cıkıyorsun yola?

off 3 balkon var ve kullanamıosun, şu apartmanlara balkon yaparken, diğer binalara yakınlığına azcık dikkat etseler keşke. ben yarın ist. e gidiyorum cnm, ptesi de görev yerime. bu 2 gün nete giremem sanırım malum hep yollarda geçecek. hazırlıklarım da bitti sayılır, bugün de valiz hazırlıyorum.

İyi geceler kızlar. Yarın bize tatil. Sahura kalkmışken yazayım dedi. Daha doğrusu hiç uyumadım yarın tatil diye. Yarın bol bol uyurum =)))))

Cumartesi günü iftarda körili tavuk ve pilav vardı. Yemekleri ben yaptım. Az yağ ile. Artık mutfağa girmeye başladım yavaş yavaş. Öğrenmem lazım artık =) Birde salata yaptım.
Canım çok kola çekti ama içmedim gündür. genelde %100 elma suyu içiyorum. İçinede maden suyu koyuyorum az bişi. Asit isteğini karşılıyor =))
Cumartesi sahurda kahvaltı yaptık.

Bu akşam iftarda Annem kıymalı gözleme yaptı Nişanlımıda çağırdık.
1 tane gözleme yedim. Ayran içtim.
Şimdi sahurda 1 gözleme daha yerim. Baya kaldı.

gunaydin kızlar cumartesi annemde yemekteydık.1 kase corba 3 dılım borek yedım.2 catalda tatlı aldım.sonra 150 mekık 100 bacak ındır kaldır yaptım ama belimı ıncıttım sanırım dun cok agrıyordu.bısı yapamadım dun.pazar gunu ıftarda 1 kase corba ve kıymalı bamya yemegı yedım.22.00 da meyve yedım.sahur yapmadım.regl olacagım dıye.sımdı specıal k yıyecegım

Günaydın hanımlar :) Ne yazık ki bugün çalışmak zorundayım , hemen size hafta sonu yediklerimi yazayım aklımda kaldığınca ;
cuma akşamı salata
cumartesi :Sabah 1 dilim kepek ekmeği -krem peynir - 3 zeytin ve yarım domates
Öğlen : Ton balıklı yeşillikli salata
Akşam : Kıymalı makarna
Arkadaşa gittik ve orda koptum : 1 şişe gazoz ( niğde dayanamam ) - yarım dilim kek - 5-6 tane badem 5-6 tane fıstık

Pazar : Sabah : 1 tene salatalık , Efeye hazırladığım meyvelerin kalanları ve kabukları ( çöpe gitmesin yazık )
Öğlen : menemen - 1 dilim kepek ekmeği - domates salatalık -zaytinyağlı fasulye
Akşam ışardaydık çıtır tavuk - Nestea - küçük boy patates kızartması
Evde : 2 bardak limonata - yarım paket cips

Biliyorum hafta sonu yine faciaydı ,kesinlikle pisboğazlık ettim ama evde çok yoruluyorum ve saati saatine yeme düzenim olmuyor oğlandan bekliyorum bekliyorum sonra patlama yaşıyorum üzgünüm arkidişler oklavalara hazırlıklıyım...

Bu sabah : yarım haşlanmış mısır - ve light süt ile müsli k- fleks

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…