Makyaj Ürünleri 4. Hayvan Temali Yarisma Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

temaya uygun en carpici makyaj sizce hangisi?

• 1. yarismaci

OY: 41 7,2%
  • 2. yarismaci

OY: 20 3,5%
  • 3. yarismaci

OY: 8 1,4%
  • 4. yarismaci

OY: 155 27,3%
  • 5. yarismaci

OY: 7 1,2%
  • 6. yarismaci

OY: 116 20,5%
  • 7. yarismaci

OY: 83 14,6%
  • 8. yarismaci

OY: 23 4,1%
  • 9. yarismaci

OY: 0 0,0%
  • 10. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 11. yarismaci

OY: 4 0,7%
  • 12. yarismaci

OY: 33 5,8%
  • 13. yarismaci

OY: 1 0,2%
  • 14. yarismaci

OY: 3 0,5%
  • 15. yarismaci

OY: 16 2,8%
  • 16. yarismaci

OY: 48 8,5%
  • 17. yarismaci

OY: 3 0,5%

• Ankete Katılan
    567
  • Anket Kapalı .
hahaha valla annemler uyancak gülüomm:):)babanemm gelmiş azarladı bi dee yat dyince yatmazsın sabahda kalk dyincee kalkmazsın diee.çişee gidip gelen bi azar çekioo hahaha offf:):):)

naaan nesi varmis pandanin,
korkutmayin kizi katilmak istemedi zati :mymeka: :roflol:

merhaba kızlar..
öncelikle yarışmaya katılan bütün arkadaşlardan ve geç saate kadar sabırla ve anlayışla beni bekleyen buradaki herkezden özür dilerim:kedi::gitme:
yarım saat geçiktirdim yarışmayı ama gerçektende kendimce önemliydi mazeretim..
ve sabırla bekleyen herkeze ayrıca çok teşekkür ederim.. oy verenlerede teşekkür ederim tabikiopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
başarılar diliyorum bütün arkadaşlaraopuyorumnanaktan
tatlim harika bir yarışma oldu alkisalkisalkis
bence sen bu işi iyi biliyorsun:lepi:

hahaha valla annemler uyancak gülüomm:):)babanemm gelmiş azarladı bi dee yat dyince yatmazsın sabahda kalk dyincee kalkmazsın diee.çişee gidip gelen bi azar çekioo hahaha offf:):):)

ayyy annemin lafı meraklıı :teytey:
gülmektan bi hal olduk zate bebeim kaydirigubbakcemile3

pandanın reklamı geldii aklımaa donduymaa var mı donduymaa hahahahah

olm sus allah aşkına yüzüme maske yaptım onlar döküldü gülmekten:roflol:ayrıca yanlış anlaşılma olmasın çok beğendik biz pandayı:lepi:yarın ilk işim o tarzda bi poz vermek olcak:CüvCüv:msn de zaten yarıldım burda iyice mafettiniz beni allahın cezaları:roflol:
sahur edemiycem sizin yüzünüzdenkaydirigubbakcemile3hadi size iyi makara ay pardon muhabbetleropuyorumnanaktan

yaa bendee banyoya giip oruç mu tutsam ne.ama kan vercemm bozuluo di mi oruçç.yaa sormaa bendee sol serçe parmağımı kemirdim resmen sessiz gülcemm dieekaydirigubbakcemile3

tadli cim 1., 3.,15., ve 16. yarışmacıların resimlerini küçültür müsün ekranı dağıtıyorlar da

Yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

ahandaaa davulcuu geçiooooo.balkona mı çksam ne dayk yiycem birazdan takırtı yapıom die galibaa:)

katıldığından yoktu incim:)aman haber verme zaten:dilcikar:bileğinin hakkıyla kaybettin demek deli:roflol:

kiz virmem tabii
maksat katilmak eylenmek
basbakanmi cikacam sankim
beni bilirsin asom tanirsindayerimseniben
sırnaşık şeybilek hakkiyla kaybetmekde önemli kankamsırnaşık şey

yoksam panda maeves mi??tadlimmm kalkarlar birazdann hahah annem şimdii azarlarr mademm uyanıksındaa niee hazırlamadınn sofrayıı dieeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…