Makyaj Ürünleri 4. Hayvan Temali Yarisma Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

temaya uygun en carpici makyaj sizce hangisi?

• 1. yarismaci

OY: 41 7,2%
  • 2. yarismaci

OY: 20 3,5%
  • 3. yarismaci

OY: 8 1,4%
  • 4. yarismaci

OY: 155 27,3%
  • 5. yarismaci

OY: 7 1,2%
  • 6. yarismaci

OY: 116 20,5%
  • 7. yarismaci

OY: 83 14,6%
  • 8. yarismaci

OY: 23 4,1%
  • 9. yarismaci

OY: 0 0,0%
  • 10. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 11. yarismaci

OY: 4 0,7%
  • 12. yarismaci

OY: 33 5,8%
  • 13. yarismaci

OY: 1 0,2%
  • 14. yarismaci

OY: 3 0,5%
  • 15. yarismaci

OY: 16 2,8%
  • 16. yarismaci

OY: 48 8,5%
  • 17. yarismaci

OY: 3 0,5%

• Ankete Katılan
    567
  • Anket Kapalı .
maeves deil yhaa :)) onada dedim katil diee:)) ben öle makyaj yaparsam kocam benden sogur dedi katilmadi :roflol:

benim oglan beni görüp korkmasin die ben gece 3 te yaptim :roflol:
cocugun piskolojisini bozmanin ne alemi var dimi bi yarisma icin :roflol:

benim oglan beni görüp korkmasin die ben gece 3 te yaptim :roflol:
cocugun piskolojisini bozmanin ne alemi var dimi bi yarisma icin :roflol:

hadi ya kiyamam sana
bende cicekliye katilmisdim gece yaptim sözde hem kocisim hem kizim görmesin diye ama kizima yakalanmisdimsırnaşık şey
uyku sersemi anne banada yap diye tutturmusdu
ertesi günde esime anlatiyo annem böle böle makyaj yapmisdi diye :roflol:

hahaha aşkitommm incitanemtuana yazık size yaaa.bende güyaa anneme yakalanmıyım dediim.çarşıya gitcek diee evden çıktıı 5dk sonra gerii döndüüüü ayyyyyyyyyyyyyy diee kapıdaaa beni görünce çığlık attıııı hahahahaha çok fena yakalandımm yaniii:):)

hahahah sende tabi olurmu hayatimm cocuk rüya gördü heralde dedin dimi :roflol:

:jeyyar:nerden bildin:jeyyar:

hahaha aşkitommm incitanemtuana yazık size yaaa.bende güyaa anneme yakalanmıyım dediim.çarşıya gitcek diee evden çıktıı 5dk sonra gerii döndüüüü ayyyyyyyyyyyyyy diee kapıdaaa beni görünce çığlık attıııı hahahahaha çok fena yakalandımm yaniii:):)

sırnaşık şeyyapma ya korkuttunmu kadincazisırnaşık şey

gelmesee korrkkmuycaktıı kızımm bu ne manyak msın sen ayy buz kız normal değil diorum bana kimse inanmıooo.deprem olsa nasl kaçcan gibi peşisıra cümlelerleee canıma okuduuu onun yüzünden apar toparr5-10dk makyajı yapıp fotoyu çektimmm

gelmesee korrkkmuycaktıı kızımm bu ne manyak msın sen ayy buz kız normal değil diorum bana kimse inanmıooo.deprem olsa nasl kaçcan gibi peşisıra cümlelerleee canıma okuduuu onun yüzünden apar toparr5-10dk makyajı yapıp fotoyu çektimmm

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlarr ben artık gider saat 4 e gelio 7 de klkcam dahaaaaa mecburenn.öptmm hepiniziii ii gecelerrr

emeğinize sağlık hepsı bırbırınden güzel olmuşş..bende verdım oyumuu hadı hayırlısı olsun arkadaşlarrrr

kız ebişimmm senin kuğunun ayakları nie çarpık öledelikafadulden3 harfliler çarpmış gibi:roflol:ebiş valla ilginç konsept kuzenvereliniortakama ayakları çok sevimli:roflol:

vaowwwwwww tadli çok süper bi konu...tebrik ederim şekerim.....oylamaya katılıyorum.....

birinin ismi yazıyor yanında şekerrrrr haksızlık olmasın.bi müdahale etttttt

masallah ne göz varmis sende
inan makyajlara bakicam diye
hic dikkatimi cekmemis niki
hatta yazdiydim bu sefer nik yok galiba böylesi daha iyi olmus diye
benim acilen göz doktoruna görünmem lazim :)

bende oyumu kullandim hadi bakalim hayirlisi..
basarilar dileimopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
hepsi ayrı bi güsel4 tane birinci oldu gönlümde hangisini secicemi bilemedim valla.ilarzu kızım yakmısın yine en farklısı da sensin.daha cok kelebek yoğunluklu secilmiş ama hepsi birbirinden basarılı.hepinizi tebrik ediyorum.ama bi kişiyi secmek zorundayıs.4 6 12 ve 16 arasında kararsız kaldım.valla

X