3defa kalp durmas yaadm bilgierinizi paylarmsnz ltfen....

benimde ikikere oldu kocaeli ünivrt.araştırma hast. gittim önce kadınlarda araştırmaapıyolar bende genetik tetti ve bir cok test yaptılar genetikde beş tane kromozonda mutasyon cıktı yani evrim anneyle bebek arasındaki bebegin beslendiği damarlarda tıkanıklık oluyomuş bebek beslenemiyormuş buna eşlik eden başka seylerde olabilir dedi gebe kalmadan iki ay önce folit asit ve coraspirine başlıcaksın dedi suan kullanıyorum bakalım neler olucak bir üçncü düşüge dayanabilirmiyim bilmiyorum sanada cok geçmiş olsun asyada göztepe eğitim ve araştırma hastanesine git orda ayrı kadın hastalıkları hastanesi var anadolu yakasının en iyi hastannesiymiş devlet hastanesi annemde orda ameleyt oldu cok memnun kaldı

merhaba sanada çok geçmiş olsun canım.bende yeni başladım araştırmlara rahim filmi için henüz birşey demedi eğer demezse hatırlatırım bende yada sorarım.hangi dr a gdiyorsun???

mrb öncelikle çok geçmiş olsun.ALLAH birdaha böyle bir acı göstermesin bende ümraniye çevresinde oturuyorum bende senin gibi aynı acıları yaşadım hemde 5 kere yapmadığım araştırma kalmadı sonunda rahimde perde çıktı ve ameleyat oldum şu an 6 aylık hamileyim ve hiçbir sorun yok özel hastanelere gitmene hiç gerek yok zeynep kamil hastaneside bütün araştırmaları yapıyor ALLAH birhaha böyle bir acı yaşatmasın inş sende benim gibi sorununun çaresini tez zamanda bulursun.gerçekten çok zor birşey yaşamayan anlamaz.ALLAH acil şifalar versin inş en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın

merhaba sanada çok geçmiş olsun canım.bende yeni başladım araştırmlara rahim filmi için henüz birşey demedi eğer demezse hatırlatırım bende yada sorarım.hangi dr a gdiyorsun???
sağol canım.inşallah bi daha böyle şeyler yaşamayız.hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız.doktorumun adı dilek yağmur,bağlarbaşında özel muayenehanesi var.

merhaba canım önce allah sabır versin çok zor biliyorum 17 haftalık hamileydim ve 4 gün önce bebeğimin kalbi durdu suni sancıyla doğum yaptım ne kadar zor olduğunu o kadar iyi biliyorum ki..5 yaşında bir kızım var bu kaybettiğim ilk bebeğimdi..vakit kaybetmeden doktora gideceğim .. sana çok iyi bir doktor tavsiye edebilirim ama nişantaşında...bende ona gideceğim..prof.dr. hasan serdaroğlu çapa tıp fakültesinde öğretim görevlisi...o seni hastane konusundada yönlendirir...internetten telefonunu bulabilirsin...daha fazla vakit kaybetme..allah yardımcımız olsun

merhaba arkadşlar yeni katıldım. daha önce sadece okuyordum yazılanları.......bende 3 defa düşük yaptım 2 sinde kalbi durdu.üçünde de kürtaj oldum.2. sinden sonra araştırma yaptırdım rahimde perde ve karın zarında illtlhap vardı laparoskopi ile histeroskopi yapıldı temizlendi. 3. yü denedik ama olmadı 7. haftada kalp atışını duyduk 11.haftada bebeğin kalbinin durduğunu öğrendik ve kürtaj ile sonlandırıldı.5 gün oldu tekrar araştırma yaptıracağız.benim hikayemde böyle.....

n
merhaba arkadşlar yeni katıldım. daha önce sadece okuyordum yazılanları.......bende 3 defa düşük yaptım 2 sinde kalbi durdu.üçünde de kürtaj oldum.2. sinden sonra araştırma yaptırdım rahimde perde ve karın zarında illtlhap vardı laparoskopi ile histeroskopi yapıldı temizlendi. 3. yü denedik ama olmadı 7. haftada kalp atışını duyduk 11.haftada bebeğin kalbinin durduğunu öğrendik ve kürtaj ile sonlandırıldı.5 gün oldu tekrar araştırma yaptıracağız.benim hikayemde böyle..... canım bebeğını allah bağışlasın. bende antalyadayım hangı doktora gittin ismini yazar mısın?

merhabalar ben 1. hamileliğimde 17 haftalıkken suyunun bosalması nedeniyle bebeğimi kaybettim.1yıl sonra 2. kez hamile kaldım fakat bu seferde doktor bebegin kalbinin durdugunu ve kürtajla alınması gerekigini söyledi.ve kürtaj oldum.aradan bir ay gecti ve yine hamileym bu kezde progestoron seviyesinin cok düşük oldugunu ve cocugun gelişmedigini ögrendim bu kezde doktor kürtaj olmadan bebğin düşürülmesi gerektigini söyledi.ve su an o ilacları kullanıyorum.kendiliğinden düşecekmiş.umarım düşer.yeniden kürtaj olmak istemiyorum.bu kürtajların ilerki hamileliklere zararının olacagından korkuyorum.
doktorum hiç bir sorunu olmadıgını ve hiç bir sorunun diğerine benzemediginden dolayı sorunun olmadıgı ve hemen hamile kalabilecegimi söylüyor daha öncede söylemişti.evet hamile kalıyorumda fakat bir türlü ileriye gidemiyorum.

sevilsul aynen bende öyle normal yolla rahat bir şekilde istediğim zaman hamile kalabiliyorum ama
3. aya erişmek nasip olmuyor gerisi gelemiyor.
bir arkadaşımda aynı sorunları yaşadı 2izlerini düşürdü,kimyasal gebelik yaşadı araştırmaya başladılar eşinin sperm sayısında azalma ve hareketsizlik çıktı,kocası varikosel ameliyatı geçirdi 8 ay sürdü tedavileri şuan 4 aylık hamile evinde dinlenmede ve nur topu gibi bi oğlu olacakmış inşallahhh
Rabbim bizede o günleri gösterir tez zamanda inşşş...

fransiyum çok teşekkür ederim.ben de çok dua ediyorum.Çok sıkıntılıyım.diğer yorumları bekliyorum

arkadaşlar
benim gibi tedaviden sonra tekrar düşük yaşayan var mıııııı.ve allah herkes
e tez zamanda şifa verir inşhhh
:Saruboceq:

Son düzenleme:
internette okudugum kadarıyla varkoselli erkek varsa kadın hamile kalamıyor yazıyor.acaba arkadasının ikizlerini düşürmesi eşinin varikoselli olduguna mı baglanmış.ben hamile kalabiliyorum sende hamile kalabiiyorsun o halde erkegin vaikoselli olması ile alakalı bir durum degil bu.siz kontrol yaptırdınız mı.sperm testi falan yaptırdınız mı.şu düşük gerçekleştikten sonra bu cuma doktor düşmesse gel enjektörle alalım dedi kürtaja gerek kalmayacak falan dedi.doktoruma bir danısacam gerekli bişey ise hemen yaptıralım bu sperm testini eger varikosel varsa da tez zamanda önlemi almak gerek.bi an önce tedbirimizi alalım.

onu bilemice canım varikosele bağlanmadı sanırım çünkü düşüğü tedaviden çok zaman önce oluşmuştu.sonrada kimyasal gebelik yaşayınca vede denemelerine rağmen olmayınca doktora başvurdular araştırmalar sonucu varikosel çıktı.
sperm testide yaptırıyoruz benimde eşiminde sonuçlarını p.tesi günü doktoruma göstereceğim bakalım inşallah güzel haberler verir.
sperm testi sonucu acaba kaç günde çıkar bilen var mı?
birde benim eşim şeker hastası o yüzden belki spermlerde bi sorun olabileceği düşüncesindeyim büyük bi ihtimal ama inşallah bi sorun olmaz.
şimdi aklma geldi doktorum erkekte olan etkilemez ama kadında olan etkiler demişti hamilelği.

çok teşekkür ederim karadutcum ilgin için.nişantaşı çok uzak eşimnde işi çok yoğun her zaman beraberde gidemeyiz.ben her zaman beraber gidebileceğiz dr arıyorduk şimdilik bulduk tavsiyen içinde çoookkk teşekkür ederim.inşallah başka bir arkadaşımız konu sayesinde yararlanabilir.
inşallah hepimizin gönlünden geçenler yakın zamanda olur hepimize kolay gelsin... opuyorumnanaktan

tatlım düşüklerini patolojiye yada genetik araştırmaya gönderdimi hiç doktorun yada istedimi.
şuan düşme aşamasında belki daha iyi sonuç alanilirsin bebekten parça alınsa bakılsa pek bi bilgim yok ama bu şekilde belki sebebi öğrenilebilir belki diye geçiyor aklımdan.
ben ilkini patolojiye göndermiştim bişi demediler sonucunda bir sürüde para vermiştim.
ama genetik araştırmaya göndertmeni şidetle tavsye ederim.....

Son düzenleme:
patolojiye gönderdik sonucları doktara gösterdim ama bir sey çıkmadı zaten gecenlerde kürtaj olmak zorunda kaldım.yine gönderdik ama yine bişey cıkmadı.su an biraz bekleme taraftarıyım 2 3 ay cocuk düşünmüyorum ama bakalım kısmet bu sefr bir daha denemeyecem.biraz rahimin dinlenmesi gerekiyor falan deniyor internette ama doktorum sorun yok her an yine hamile kalabilirsin diyor ama bu sefer isi garanti altına almak için iğneden falan bahsetti uzun bir müddet iğne kullanacaksın dedi.neyse bakalım hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…