37. Hafta raporu

Adsrfas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
127
51
26
Merhaba ben şu an 32+5 günlük hamileyim, doktorumun yönlendirmesiyle 32. Hafta çalışır raporunu 32. Haftaya girmeden aldım. Öğretmen olduğum için zaten yaz tatilindeki izinlerimi doğum sonrasına atamıyorum ama en azından 2 Eylül'deki seminerlere girebilmek istiyorum bu yüzden çalışır raporu almıştım. 37+0 da 1 eylüle geliyor. Benim 37. Hafta raporunu 37+0 da mı yoksa 37. Hafta dolunca mı almam lazım?

Çalışabilir raporu 32.haftadan 37.haftaya kadar toplamda 5 hafta için alınabilir, 37.haftadan sonra çalışabilir raporu alınmaz, izin başlar direkt.

Çalışabilir raporu 32.haftadan 37.haftaya kadar toplamda 5 hafta için alınabilir, 37.haftadan sonra çalışabilir raporu alınmaz, izin başlar direkt.
Bazılarında 32. Haftada aldıkları raporda ne zaman işten ayrılacağı yazıyormuş bendekinde yazmıyor bu bir sorun oluşturur mu peki

Bilgisi olan yazabilir mi? Ücretli izinde 4 ay süresince maaş alıyor muyuz? Kimisi alınıyor diyor kimisi alınmıyor diyor kafam karıştı

Özel sektörde 4 ayın sonunda toplu yatıyor. Devlette 4 ay boyunca her ay maaş gibi yatıyor diye biliyorum
ay ben bu konu da çok cahilim daha araştırmaya da fırsatım olmadı. Özel sektörde paranı devlet yatırıyor dimi izindeyken? Yani şirket maaş veriyor mu?

ay ben bu konu da çok cahilim daha araştırmaya da fırsatım olmadı. Özel sektörde paranı devlet yatırıyor dimi izindeyken? Yani şirket maaş veriyor mu?
Devlet ödüyor diye biliyorum anam. Bazı kurumlar her ay yatırıyor maaşı, sonra o 16 haftanın sonunda SGK'dan gelen toplu maaşı da geri vermeni istiyor. Ama bizde hiç yapmadılar bunu bilmiyorum
Özelde çalışan bir tanıdığım her ay maaş aldığını söylemişti de o yüzden kafam karıştı 😏
Şundan herhal

Devlet ödüyor diye biliyorum anam. Bazı kurumlar her ay yatırıyor maaşı, sonra o 16 haftanın sonunda SGK'dan gelen toplu maaşı da geri vermeni istiyor. Ama bizde hiç yapmadılar bunu bilmiyorum

Şundan herhal
Aman aman bakalım biz de nasıl olacak. Bizimkiler para göz

Merhaba ben şu an 32+5 günlük hamileyim, doktorumun yönlendirmesiyle 32. Hafta çalışır raporunu 32. Haftaya girmeden aldım. Öğretmen olduğum için zaten yaz tatilindeki izinlerimi doğum sonrasına atamıyorum ama en azından 2 Eylül'deki seminerlere girebilmek istiyorum bu yüzden çalışır raporu almıştım. 37+0 da 1 eylüle geliyor. Benim 37. Hafta raporunu 37+0 da mı yoksa 37. Hafta dolunca mı almam lazım?
merhaba 37. hafta raporu diye bir şey yok
32. haftayı ne zaman aldığınıza göre izin 37. hafta otomatik olarak başlıyor raporun üzerinde tarihi yazar zaten
siz bana 32. hafta çalışabilir raporu aldığınız tam tarihi yazın ben size hesaplayım semine gidip gidemeyeceğinizi

Son düzenleme:
Çalışabilir raporunuzda ayakta bitiş tarihinin yazması lazım sanırım. Kamuda analık izni doğum öncesinde ve sonrasında olmak üzere toplam 16 hafta, çalışabilir raporu ile 5 hafta daha çalışırsanız o haftalar da ekleniyor. Çocuk erken doğarsa 40.haftaya kadar olan sürede ekleniyor doğum haftasına göre, doğum yapınca idareniz size bildirir sanırım. Ben doğum yaptıktan sonra müdürüm başlayacağım tarihi tebliğ yapmıştı bana,

merhaba 37. hafta raporu diye bir şey yok
32. haftayı ne zaman aldığınıza göre izin 37. hafta otomatik olarak başlıyor raporun üzerinde tarihi yazar zaten
siz bana 32. hafta çalışabilir raporu aldığınız tam tarihi yazın ben size hesaplayım semine gidip gidemeyeceğinizi
32. Hafta raporunda yazmıyor bir tarih sorun orada zaten

Eklentiler

• 1000023449.jpg
    1000023449.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 59
32. Hafta raporunda yazmıyor bir tarih sorun orada zaten
tarih var orada yanlış görmüyorsam 26.07 diyor (yanlış görüyorsam yazın lütfen)
bu durumda 30 ağustosta zorunlu izne ayrılmış oluyorsunuz seminere katılamazsınız

X