35 yaş kadını

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
“Yaş 35, yolun yarısı eder” deyince şair, yolu yarılayan kadınlar aklıma gelir.
Ne aradığını ya da ne aramadığını bilen kadınlar.
Aşkı, sevdayı mutlaka tatmış olurlar.
Bu nedenle onları yüzeysel duygularla kandırmak mümkün değildir.
Aşkın da aşksızlığın da kokusu bu kadınlara sizden önce gelir.
Ömrünün diğer yarısını kendini geliştirmeye adayacağından bilinçleri doruğa yükselir.
Akıl ve bedenle birlikte girdiği ortama renk ve ışık verir.

Yolu yarılayan kadınlarla kolay ve zor bir hayat iç içedir.
Sevgisinde de ,öfkesinde de cömerttir.
Evet anlamına gelen kadınsı hayırlarla kapris yapılmayacağını çoktan öğrenmiştir.
Erkeğin ne ardından gelir, ne de ilerisinde olmak için didinir.
Yan yana ,can cana duruşlar tercihidir.
Bazen bir anne şefkati, bazen de bir aslan kükremesi ile şaşkınlığa çevirir.
Onunla birlikte olan erkeğin her şeye hazır olması gerekir.

Yolu yarılayan kadınlar duygularını yaşamasını bilir.
Davranışları sebepsiz değildir.
Kalbi kırıldıysa ağlar, ağlayışının sebebi erkeğin ona sunacağı sevgi değildir.
Mutluysa kahkahalar atar, gülüşünün sebebi dikkat çekmek değildir.
Seviyorsa kıskanır, kıskanç oluşunun sebebi kendine güvensizlik değildir.
Üzgünse omuz arar, destek istemesi çaresizliğinden değildir.
Suskunsa sebebi vardır, kendi haline bırakılması gerekir.

Yolu yarılayan kadınların hissiyatı kuvvetlidir.
Bu nedenle kırdığınız cevizlerin sesi ona hemen gelir.
Veda vakti geldi demenize bile gerek yoktur.
O verdiğiniz mesajı çoktan anlayıp kendi yolunu tutmuştur.
Her gidiş kadını daha da kadınlaştırır.
Gidenin ardından bakacak kadar hayatın uzun olmadığını anlamıştır.
Ve gizem kadına en çok bu yaşlarda yakışır.

Yolu yarılamaya epey bir vaktim var gibi görünüyor Allah izin verirse.
Yazı çok hoştu emeğine sağlık. a.s.

arkadaşlar daha duymadınızmıııı yolun yarısı 45 olmuşşşş....gerçekten dünyaca kabul edilmiş bu yaaaaa....ama güzel bir yazı güzel bir paylaşım..

Ve gizem kadına en çok bu yaşlarda yakışır.Yazı çok güzel ama ben bu en son cümleyi sevdim.Evet 35 yaş ve sonrasını çok düşünürdüm bende ama yaşadıkça bu yaşlarımı ve bu yaşlardaki beni daha çok seviyorum.

her yaşın kendine has güzelliği vardır...18 inde,,,35 inde,,,50.de...60 da,,,allah sağlıklı güzel yaşlar versin..bazen yaşadığım olaylar beni 70 yaşında hissettiriyor,bazende 18 ...ama hayat herşeye rağmen güzel,,çocuk olmakta..yetişkin olmakta,,olgun olmakta,,yaşlı olmakta.....

küçücük bir kızken hemencecik büyümek ve bir an önce 17 yaşında olamk isterdim. 16 değil 18 değil tam 17 yaşında olmak. 20 li yaşlarımda iken 35 yaşa bir antipatim vardı. çok yaşlı bir yaş olarak düşünüyordum hep. ayyyy 35 yaşındayım demek bile ne kadar güç gelir derdim. bunları gülümseyerek hatırlıyorum şimdi. bilgilerimde okuyorsunuz ya. 35 yaşındayım demek zor gelir diyen ben şimdi 38 yaşındayım. 49 a merdiven dayanan yaştayım şimdi. Allah sağlıklı mutlu yaşlar versin hepimize. insan yaşına paralel olgunlaşmıyor, bu da bir gerçek. yaşadıklarımız kendimize kattıklarımız la olgunlaşıyoruz. bunu da unutmamak gerek diye düşünüyorum. birşey daha var. henüz 35 yaşına gelmeyenler. hayatlarında olmasını istedikleri şeyler için geç kalmasınlar. diyorum ya 38 deyim diye. bu yaşta bazı şeyleri yapmak gerçekleştirmek için geç kaldığımı düşündüğüm zamanlarda oluyor mesela 2. çocuk için gibi...

her yaşın bir güzelliği var..
en güzel çağımdayım....

evet arkadaşlarım her yasın ayrıdır güzelliği.. önemli olan ruhumuz yaşlanmasın. dimi...

yolun yarısını demekki ben 4 yıl geçtim ama insan hakikaten 35 ten sonra üzülüyor en azından benim için öyle oldu çok kafama taktım ama yapacak bişey yok şimdi ise her yaş güzeldir deyip tadını çıkarıyorum :teytey:

hayat şimdiden sonra başlıyo kızlar :roflol: öyle koyuvermek yok kendimizi demi ama :roflol::roflol::dance::teytey: şu an kafam iyi ondanmı diyorumki yarın başka türlüde düşünebilirim kim bilir: :içelim: :roflol::teytey::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…