35 inden sonra hamile mi kalmak istiyorsun?

yas ne olursa olsun... Hamis kalmak istiyormusun????

• Evet, istiyorummmm

OY: 23 92,0%
  • Hayir, istemiyorummmm

OY: 2 8,0%

• Ankete Katılan
    25
biliyormusun ayni agri simdi bende de var… karnimin alt tarafinda azicik bacagima kadar iniyor… sanki adet agrisi gibi. benimde ayin 26 sinda dir günüm, yani 8 günüm kaldi.

selam canim... nasilsin bugüün???

İyiyim canım ne olsun yumurtlama günümü bekliyorum çalışmak için:jeyyar:
bi şey okuduğum yok canım öğretmenim okulda bilgisayar başına geçince insanlar şöölee bi kafa uzatıpta yazdıklarını okumaya çalışırlar ya :eek:klava: o duruma kıl olduğumdan yazamıyorum demek istemiştim. Sorularına gelince canım 33 yaşındayım, üniversite master kariyer yapacağım derken baktım kariyerli evde kalmış kız olacağım:roflol: neyse canım devam edeyim evlendim ...yaş geçiyor malumkaydirigubbakcemile3 dur bide doğurayım dedim ama daha hamiş bile olamadım:sinifsinif: .Sonra da nette gezinirken bu siteye girdim .İyi ki girmişim kadınlar kulübü üyelerinden çok güzel şeyler öğreniyorum.

biliyormusun ayni agri simdi bende de var… karnimin alt tarafinda azicik bacagima kadar iniyor… sanki adet agrisi gibi. benimde ayin 26 sinda dir günüm, yani 8 günüm kaldi.

Ay inşallah hamişsindir. kutlama yaparız :dance: hadi hayırlısı...

İyiyim canım ne olsun yumurtlama günümü bekliyorum çalışmak için:jeyyar:
bi şey okuduğum yok canım öğretmenim okulda bilgisayar başına geçince insanlar şöölee bi kafa uzatıpta yazdıklarını okumaya çalışırlar ya :eek:klava: o duruma kıl olduğumdan yazamıyorum demek istemiştim. Sorularına gelince canım 33 yaşındayım, üniversite master kariyer yapacağım derken baktım kariyerli evde kalmış kız olacağım:roflol: neyse canım devam edeyim evlendim ...yaş geçiyor malumkaydirigubbakcemile3 dur bide doğurayım dedim ama daha hamiş bile olamadım:sinifsinif: .Sonra da nette gezinirken bu siteye girdim .İyi ki girmişim kadınlar kulübü üyelerinden çok güzel şeyler öğreniyorum.

Hayirlisi canim… olur olur insallah. aslinda en iyisi hic kendimizi sikmamak. ikidebirde düsünmemek. Rabbim hayirli zamanda (bu insallah tez zamanda olur) verir insallah sanada. Doktora hic gittinmi peki? Kac aydir denemelerdesiniz???

Dilara beni çağırmışsın geldim :) Ben de 35 yaşındayım, yaklaşık 3 senedir bebek istiyoruz, iki düşüğüm var maalesef, nedensiz deniliyor ama herşeyin bir nedeni vardır :KK43: ılkini 2 yıl beklemiştik, geldi ve 13 haftalıkken kalbi durdu, 2.si 9 haftalıkken gelişmediği için sonlandırıldı, pek de iç açıcı bir geçmişim yok ama 50 yaşında da olsam bir gün annelik duygusunu tatmak istiyorum, Rabbim sağlık ve sabır versin bana yeter ki...

Hayirlisi canim… olur olur insallah. aslinda en iyisi hic kendimizi sikmamak. ikidebirde düsünmemek. Rabbim hayirli zamanda (bu insallah tez zamanda olur) verir insallah sanada. Doktora hic gittinmi peki? Kac aydir denemelerdesiniz???

Haklısın söylediklerine katılıyorum.8 aydır deniyoruz olmuyor:sinifsinif: Doktora gittim düzenli adetim ve yumurtlamam var ama benim stress yapmamdan dolayı bi türlü yumurtlama gününü tutturamıyoruz.Yumurtlama zamanını ucundan kıyısından kaçırıyorum.Nasıl beceriyorum inan bende bilmiyorum.Doktorum unutursan bu iş olur diyor. Bi unutabilsem:1no2:Kısmetse bu ay olur .Yumurtlama zamanım bayrama geliyor bu sefer inşallah olur. İnşallah hepimiz bu ay hamiş oluruz.

Dilara beni çağırmışsın geldim :) Ben de 35 yaşındayım, yaklaşık 3 senedir bebek istiyoruz, iki düşüğüm var maalesef, nedensiz deniliyor ama herşeyin bir nedeni vardır :KK43: İlkini 2 yıl beklemiştik, geldi ve 13 haftalıkken kalbi durdu, 2.si 9 haftalıkken gelişmediği için sonlandırıldı, pek de iç açıcı bir geçmişim yok ama 50 yaşında da olsam bir gün annelik duygusunu tatmak istiyorum, Rabbim sağlık ve sabır versin bana yeter ki...

Hosgeldin canim… Öncelikle gecmis olsun canim… iki meleginde cennette. Rabbim insallah bir sonraki hamileligini saglikli bir sekilde gecirmeni nasip eder. Insallah kucagimiza hepberaber aliriz bebislerimizi. Ama bence sen tahliller yaptir öyle hamile kal canim. TR de nasil dir bilmiyorum ama burda Almanya da pis doktorlar bir türlü tahlil yapmak istemiyorlar. en azindan 3 düsük yasaman gerekiyorki… oda yine israrla. Hep Tabiat olayi diye gecistiriyorlardi. Ben bu topk temi digerindemi saymistim bilmiyorum. Benim bildigim düsük nedenler: Kann pihtilasmasi, Hormon bozuklugu, Chromozom bozuklugu, bide troid bezlerin az calisiyorsa (yani Hipo). Doktorunla iyice görüs bu konuyu.
Bende iste Troid bezleri az calisiyor. Hormonlari dengeleyen bir organ dir bogaz kisminda. Kilolu olusum da ondan dir. Biraz erkeklik hormonlari daha fazlaymis bende :-DDDD
Hayirlisi insallah canim senin icin

Haklısın söylediklerine katılıyorum.8 aydır deniyoruz olmuyor:sinifsinif: Doktora gittim düzenli adetim ve yumurtlamam var ama benim stress yapmamdan dolayı bi türlü yumurtlama gününü tutturamıyoruz.Yumurtlama zamanını ucundan kıyısından kaçırıyorum.Nasıl beceriyorum inan bende bilmiyorum.Doktorum unutursan bu iş olur diyor. Bi unutabilsem:1no2:Kısmetse bu ay olur .Yumurtlama zamanım bayrama geliyor bu sefer inşallah olur. İnşallah hepimiz bu ay hamiş oluruz.

Kiz fistik… hazir bayramda geliyor yani tatil günleri. söyle güzel bir yerlere gidin… ;-) Balayinizi tekrar yasayin. Sende düsünmessin o kadar. Tatilde en iyi tutuyormus. Ne güzel kendini hem yeni evlenmis gibi hissedersin :-)

Dilaracım teşekkürler, söylediğin testlerin hepsine baktırdım, şimdilik herşey yolunda gibi görünüyor, bayram öncesi bi doktora gitmek istiyorum, bakalım ne olacak.

Kiz fistik… hazir bayramda geliyor yani tatil günleri. söyle güzel bir yerlere gidin… ;-) Balayinizi tekrar yasayin. Sende düsünmessin o kadar. Tatilde en iyi tutuyormus. Ne güzel kendini hem yeni evlenmis gibi hissedersin :-)

Tatlım ,kociş artık benden kaçmaya başladı bebek konusunu abarttığım düşünüyorkaydirigubbakcemile3 umarım bayram sonrası iyi haberlerle gelirim:eek:

Selam kızlar.. vallahi bi topik açmaya niyetlenmiştim. Yaş 35 yolun yarısı nerdeyse ikinci kez anne olamadım diye pişti oldu resmen :)) 35 yaşına girdim.11 yaşında bi oğlum allaha bin şükür.32 yaşında anne olmak istedim tekrar ama 2,5sene oldu korunmayı bırakalı yeniden anne olamadım. çok ilginçtirki ilkinde hiçççççç sorun yaşamadan ilk ayda hamile kaldım hatta kaza bile diyebilirim:) tahliller tetkikler takipler ilaçlar aşılamalar v.s. 1kez hamile kaldım o da düşükle sonuçlandı malesef:KK43: kısmet diyorum vardır bir zamanı diyorum kendimi avutuyorum ama yaş geçtikçe de korkuyorum. yaza kadar beklicem artık ilaç. milaç hiç bişi istemiyorum olmadı tüp bebek diyorum bakalım nasip

Selam kızlar...
Strese girmemek için siteye uğramadım bile :umursamaz:
Sizlerden ne haber?

Selam kızlar.. vallahi bi topik açmaya niyetlenmiştim. Yaş 35 yolun yarısı nerdeyse ikinci kez anne olamadım diye pişti oldu resmen :)) 35 yaşına girdim.11 yaşında bi oğlum allaha bin şükür.32 yaşında anne olmak istedim tekrar ama 2,5sene oldu korunmayı bırakalı yeniden anne olamadım. çok ilginçtirki ilkinde hiçççççç sorun yaşamadan ilk ayda hamile kaldım hatta kaza bile diyebilirim:) tahliller tetkikler takipler ilaçlar aşılamalar v.s. 1kez hamile kaldım o da düşükle sonuçlandı malesef:KK43: kısmet diyorum vardır bir zamanı diyorum kendimi avutuyorum ama yaş geçtikçe de korkuyorum. yaza kadar beklicem artık ilaç. milaç hiç bişi istemiyorum olmadı tüp bebek diyorum bakalım nasip

Hayirlisi canim... ne bu ya. Her zaman bu düsük olaylarini duyuyoruz... ne kadar cok oluyor. Eskiden öylemiydi büyüklerimiz?!
Insallah Rabbim tez zamanda verir herkeze canim

Selam kızlar...
Strese girmemek için siteye uğramadım bile :umursamaz:
Sizlerden ne haber?

selam canim, valla bende uzun zamandir giremedim. Ümitleniyordum Kurban Bayramina hamis kalirim diye ama maalesef... ne Kasim da, ne Aralikta... Insallah bu ay olur.

Ben anne olana kadar 35 olacağım herhaldekaydirigubbakcemile3

Olsun valla biz yinede yilmayacaz... Rabbim insallah dualarimizi kabul eder...:Saruboceq:

Hayirlisi canim... ne bu ya. Her zaman bu düsük olaylarini duyuyoruz... ne kadar cok oluyor. Eskiden öylemiydi büyüklerimiz?!
Insallah Rabbim tez zamanda verir herkeze canim

evet eskiden annelerimiz arka arkaya doğururlarmış biri daha küçükken öteki dünyaya gelirmiş ne yorulurlarmış ama dimi. yinede bişi olmazmış. bende oğlumda hiç bir şey bilmeden düşermiş bişi olurmuş diye bilmeden neler yaptım allahım şimdiki aklım olsa yapmazdım diyorum ama belkide bölesi daha iyiymiş 7aylıktım cam silerken sandalyeden düştüm ya kalktım gene devam ettim rabbim korudu bizi ne cahillik ama. k.valide derdi olacağı varsa olur sen işini gücünü yap allah korur sizi derdi. kendi hiç sakınmamış hiç tedbir almamış... ama yinede şimdiki aklım olsa asla yapmazdım kaydirigubbakcemile3

X