345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Kızlar nerdeyse bitti ama bizde bittik sanki epey eksildik tamamlanamıycaz taa ki sıkıca sarılıncaya kadar...

şafağımız 25 erzurumdayızEn Büyük TÜRKİYE aşkım biletinide aldı geçen hafta şu ağustosta çıksa daha çok inancam bittiğine burnumda tütüyor valla :KK43:

doğru söylüyorsun canımm ama düşünmemek elde değil insallah hemencik geçer

valla pek hemencik gecmio,gecerken de baya bi geciriyo insana.son 3 hafta kaldi ama bu 3 hafta benim gozumde sanki 3 yil gibi buyudu.bunalimdayim,stresliyim..sen bunlari dusunme keyfine bak tatlim.optum seni.

la bi bitemedi ne biçim şafakmış, plakalar patır patır giderken geçen her gün 1 hafta gibi şimdi, şafak 22 edirne, Pazartesi 19 olacak ama o 19 beni yerden yere vuracak mı kim bilir..

Aynennn gerek yok baska süprize:)

ahh kınalı kuzulaaaaa.. bende cokk özledim aynen gunler hafta oldu safak gıdıyo ama gıtmıyo sankı..hergun ayrı bı dunya..ruzgarın önundeki yaprak gıbı oldummm askım tutsun benı artıkkkkk...

yanlız bu aralar benım için hızlı gececek ugraslar buluyorum gecen askımla konustuk son gunler ya ıyıce sıkıldık otururken birbirimizle bıle konusamıyoruz artık can sıkıntısından dedı.. bende aklıma fıkır geldı..hem bana oyalamaca olur hem askımın can sıkıntısı gıder gercekten cekılmıyo bu son gunler.....iki üç güne bir askıma bişeyler yollayacam..ilk siparişim geliyor yazılı cıkolata sıparişi verdimm hem kendı yer hem arkadasları senlık olur işte..daha bişeylerde var aklımda bakalım..sizede önerimmm..

evvet canım bilmem ya bizim burda adettır.. bayramda kocacııımmın elini öperimm tatlı tatlı naz yaparak oda bana haclık verır...ya ama bunda alamadım ben ona uzuluyorum..çocuklar bu el öpme işini bosa sevmıyorlar valla..:KK76:

onu bilmiodum bak:)))) babam ve babanem verdi asker hatunuyum die:))) kurbana da kocamdan alim artikin:))))

selam kızalr ve hızlı şafak atmalar :KK1::KK1:

bişi sormam gerek
benim sevgilim 347. dönem askeri iskenderun da şu an denizci
bugün konuştuğumuzda usta birliğinde çoğunlukla muhafız sınıfı çıktıklarını söyledi...

aranızda hem denizci olup hemde muhafız birliğinde askeri olan var mı ? bana bilgi verebilir mi ? muhafız sınıfı ne iş yapar ortam şartları nasıldır diye...

selam canım bu forumda o kişi benım canım.. esim aynen iskenderunda idi ve şimdi muhafız kadrosuyla mugla marmarise gitti..orada bu kişileride kendi içlerinde baska görevlere veriyorlar..suen benimki güvenlık timinde ve bazen radar tutuyor askeri bolgede bazen limanda 4saat nöbet yada rütbelilerin cocuklarının okulunun giriş cıkışını kontrol bunları ypıyor ve cooook rahat bazen arabayla devirye falan ..hiç şikayetcı değil görevinden ama onla gıdenlerden sadece7 kişi bu görevde diğerlerini baska görevlere vermişler gemi nöbeti falan onlar bıraz daha zormus..inş canım senınkıde benim eşimın oraya düşer hatta aynı göreve ve rahat eder..ama sorunsuz bı yerrmış..

onu bilmiodum bak:)))) babam ve babanem verdi asker hatunuyum die:))) kurbana da kocamdan alim artikin:))))

al canım al...biz onlara neler verıyoruz onlarda bize haclık versın...ya bana da ananem ve babamlar verdi benim oğlusumda var ya millet asker cocugu dıye hep ona veriyo parayı..birsuru parası oldu sıpamın..

al canım al...biz onlara neler verıyoruz onlarda bize haclık versın...ya bana da ananem ve babamlar verdi benim oğlusumda var ya millet asker cocugu dıye hep ona veriyo parayı..birsuru parası oldu sıpamın..

ohhhh oglusun zengin oldu yani:)))) bu el opme ve harclik olayini denicem bakalim cebinde akrep var mi kocisimin:))))

ohhhh oglusun zengin oldu yani:)))) bu el opme ve harclik olayini denicem bakalim cebinde akrep var mi kocisimin:))))

bizimkinin yok bakalım simdilik akrebi falan..eeeee akrep cıkarırsada bı akrepte sen cıkarırsın canım...ayyy kadınız biz valla korkulur bizdennn ama kıyamıyoz koçişlere işteee...

hııımm ben misafirliğe gidiyorum kızlarrr kaçtııııımmm yıne gelecemmm...öpuyorum hepiniz kocamannnnn askerlerınız gıbı olmaz ama ıdare edın artıııkk...:KK54:

X