345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Yaa kızlar ben alısverişten döndüm şimdi bi pantalon alıcaktım ama bedeni kalmamıs:KK43: Baska magazasınada sordurdum yok ordada cokk üzüldümm onu giyerim belki diyordum askımı karsılarken:KK43: Yaaa uuff keske önceden alsaymısım ben evde otururken hersey bitmiş:KK43:(

ya dun askımın ucak bıletını aldık biletı elıme alınca anladım artık az kaldıgını ve askımın gelecegını...hızlı gecsın zaman artık dayanamıyoruuummm..

hııım anladım ay ben aldım askım gelınce gıyeceklerımı iç dış hepsı hazır ama benım tek sanssızlıgımmm kaynanamlardayıızzz rahat değiliz yanııı

masllah canım ne iştah ya..askının hasretı alısverıs seklınde mı cıkıyor dısarııı:KK37:

Yokk canım ya aklımdaydı onu giyerim diye baska bir rengi vardı bende. Siyahını alırım diyordum ama hayal kırıklıgına ugradım alamayınca:KK43: Bide daha baska seyler baktım burda söylemiim:):) bulamadım güzel bişi bakalım daha vakit var yeni seyler gelirse ozamn alıcam :)

hııım anladım ay ben aldım askım gelınce gıyeceklerımı iç dış hepsı hazır ama benım tek sanssızlıgımmm kaynanamlardayıızzz rahat değiliz yanııı

Anladım canım bende kayınvalidemlerle kaldım bir ay ama kendi evimde iyi gecti oyuzden sıkıntı olmadı simdi annemlerdeyim bende kız kardesimde var takılıyoruz öyle:) SEnin kavusman daha büyük mutluluk olucak hem esine kavuscan hem ordan kurtulcan:)

Anladım canım bende kayınvalidemlerle kaldım bir ay ama kendi evimde iyi gecti oyuzden sıkıntı olmadı simdi annemlerdeyim bende kız kardesimde var takılıyoruz öyle:) SEnin kavusman daha büyük mutluluk olucak hem esine kavuscan hem ordan kurtulcan:)

ahhh vallahı oyle olcak bılıyosunuz neler yasadıgımı...bı glsede gıtsek evımızeeee...kurban bayramını 3 ayrı mutlulukla kutlayacam valla..1. zaten bayram ondan 2. askım geldı ve yanımda 3.ise evimdeyiiimmmmm...

ahhh vallahı oyle olcak bılıyosunuz neler yasadıgımı...bı glsede gıtsek evımızeeee...kurban bayramını 3 ayrı mutlulukla kutlayacam valla..1. zaten bayram ondan 2. askım geldı ve yanımda 3.ise evimdeyiiimmmmm...

Bayramda evde olabilecekmisiniz ki aynı sehirde mi oturuyordunuz kayınvalidenlerle

Bayramda evde olabilecekmisiniz ki aynı sehirde mi oturuyordunuz kayınvalidenlerle

yok kayınvalıdemler sımdı kayserıde bizim ev nevsehırde canım ..ilk gün evimde olurumkesın.. buyuk ıhtımal ıkıncı gun gelırız kesın kocamın ıyıne ıznı olmaz ıkı gun kalır gerı dönerız

ben kacıyorum sevfa cım senı yıne yanlız koyacaz burdacanım ya..ama gıtmk lazım işte..neyse yıne görüşürüz inşallah..allah yardımcımız olsun canım..iyi gecelerrrr..:KK54:

yok kayınvalıdemler sımdı kayserıde bizim ev nevsehırde canım ..ilk gün evimde olurumkesın.. buyuk ıhtımal ıkıncı gun gelırız kesın kocamın ıyıne ıznı olmaz ıkı gun kalır gerı dönerız

İyi ozaman canım ama bayram izni 10 güne uzatılabilir falan diyorlar bide:) Yinede yanında kocan olcak bee nereye giderseniz gidin yani hem sen evde gedikli olcaksın artık kac aydan sonra:)

İyi ozaman canım ama bayram izni 10 güne uzatılabilir falan diyorlar bide:) Yinede yanında kocan olcak bee nereye giderseniz gidin yani hem sen evde gedikli olcaksın artık kac aydan sonra:)

demi canım aynen oyle olacam valla..yok bizimkiler oyle izinlere dahıl değil..bayram gunu bile iş bası sartı var canım ama biz izin alıyoruz..3 4 gun bize cooook bıle..evet ya yanımda o olsunda inş..

X