345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Evet bende senden duyup baktım acılmıs ama cok erken takılmıslar buraya simdiden hiç düsünmemek lazım gidince bol bol vakitleri olcak zaten ben hep burdaydım ilk zamanlar:)

ben sınava 5-10 gün kala takılmaya başlamıştım yanına ne alsın nasıl geçer diye 343. dönemden bilgi almıştım ey gidi günler şimdi plakalara geçtik allahın izniyle :81:

AAA kızlar nerdesiniz ama herkes tatilde mi? Toplaşın bakalım bugün Batman atarsa Kırıkkale az kaldıııı:)

atarsa 70 karaman

70 miiiii :KK55::KK55: ne kadar azalmış kızlar daha plakalara geçtiğiniz gün dün gibi geliyor meğerse 11 gün olmuş
gerçekten plakalar çabuk geçiyormuşşş
ben de aşkımla geziyorum tozuyorum 4 gün kaldı gitmesine kurban bayramına tekrar gelecek ayarlayabilirse

70 miiiii :KK55::KK55: ne kadar azalmış kızlar daha plakalara geçtiğiniz gün dün gibi geliyor meğerse 11 gün olmuş
gerçekten plakalar çabuk geçiyormuşşş
ben de aşkımla geziyorum tozuyorum 4 gün kaldı gitmesine kurban bayramına tekrar gelecek ayarlayabilirse

Yaa sen geziyosun tabi sevgilinle cabuk gecerrr:) saka bi yana geciyor hakkaten bak herkes dağıldı zaten bir yerlere buraya gelen yok eskisi gibi.

kızlarrr kımseckler yokmu bugun 4saat msnde konsdk tatlmlaa haftaya cuma gunu evcı cıkarcm ben gıdıyorum yanınaa :))ılkgunlerı hatrlıyorumda zamanla ınsan gercekden alısıyoms bak 70gun kaldı gunler azaldıkca vakıt daha azgecıyo dıyo kocacmda:S

vavvv süperr oldu 6lara duştukk gıtgıdee yaklasıyoruzz kızlarr azonce gene teldeydmm nolrr dua edın bısey cıkmasn haftaya gıdebıleym eşimee bısey cıkcak dıye ödum kopuyo:S

vavvv süperr oldu 6lara duştukk gıtgıdee yaklasıyoruzz kızlarr azonce gene teldeydmm nolrr dua edın bısey cıkmasn haftaya gıdebıleym eşimee bısey cıkcak dıye ödum kopuyo:S

kötü düşünme canım, tabiki bişey çıkmayacak ve kavuşacaksın kocacığına Allahın izniyle

kötü düşünme canım, tabiki bişey çıkmayacak ve kavuşacaksın kocacığına Allahın izniyle

inşallahh cnmm inşallah bıseycık cıkmaz 4saat msnde konsdk azoncede aradı tellde konsdk baya cokk ösleşmişizz :)az kaldı dıyoss gecıyo bısekılde vakıt

Aşkım gidiyo kızlaaarr bu akşam otobüse bincek. Ne çabuk geçti 13 gün yaaa, ama hergün dolu dolu geçti gezdik eğlendik, tartıştık, barıştık :KK16:
İnşallah kurban bayramına gelebilir şuan tek duam bu.
Sizin şafaklar da baya azaldı ne güzel

Aşkım gidiyo kızlaaarr bu akşam otobüse bincek. Ne çabuk geçti 13 gün yaaa, ama hergün dolu dolu geçti gezdik eğlendik, tartıştık, barıştık :KK16:
İnşallah kurban bayramına gelebilir şuan tek duam bu.
Sizin şafaklar da baya azaldı ne güzel

Ceku canım süpersinn mesajın cok tatlıı sevgilin gidiyor ama ben gibi ağlak diilsin bir daha geliceği günü düsünerek mutlu olabiliyorsun senden feyz almam lazım. Bizim az kaldı insallahhh sizinde su gibi gecer gider günlerinizz tatlımm.

artık alıştım heralde tatlım bizim ilişkimiz başladığından beri böyle geliyo 1 hafta kalıyor gidiyor. bu sefer çok uzun kaldı diğerlerine göre :) ve gerçekten güzel vakit geçirdik hergün. Ailesiyle tanışmamı çok istedi ama tanışmadım henüz erken diye askerliğin bitsin tanışırız dedim. 2 ayınız kaldı canım bence çabucak geçecek birascık daha sabredin sonra hiç ayrılmayacaksın kocacığından

bebeğimle kaç gündür doğru dürüst konuşamıyoruz çok iş yaptırıyorlar askerime çok özledim çok :KK43: şafakta 67 zonguldak En Büyük TÜRKİYE:KK14:

X