345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

bizimde yıldönümümüz geliyor temmuzda. bütün özel günlerimiz askerlikte gitti. aşkım aradı az önce iki günden beri sesini duyamıyordum iyi geldi ona belli etmedim ama çok özledim tüfek atışları başlamış hepsini vurdum diyor kağıtlarıda almış saklıyormuş hatıra diye :)

ya mektup yazayım dedim.aklıma şu satır geldi "senin o güzel kokunu özledim" ama şimdi askerde eminim ki düzenli duş yapmadığı için kötü kokuyodur aklıma bu gelince koptum gülmekten yazamadım samimi gelmedi hiç yaaa... ne yazsam of kafayı da yedim iyice yemin ederim kızlarrrrrr

ay canım hakkaten ya içim gitti inan su tabloya yaaaa......

ay canım ya güldürdün ...kız varya benım askımda oyle bende ona kokunu cooook sevıyorum derım..dagıtıma gelirken garıbım bılıyor ya benım huyumu ordan dusa gırıpte gelmiş oyle cok brbat değildi yanı...kız ama bende oyle yazacaktım mektuba şimdi bende gıcıklandım yazmayacammmm hıııhhhh....

aayyy bıde bugun carsıdaydım..askımın resımlerıne cerceveler aldım guzel guzel...evın hertarafına koydum annemlerdeyım bu arada..annem kızıyo kızım heryerde yusufu görüyom bıktım diyo kaldır artık dıyor..yoooook dıye bagırıyorum kalkmayacak onlar biz gıdene kadar dıyorum ..oda offfff yandık valla 3,5 ay daha bu resımler burda dıyooo...

canım bizimd e öyle ınan benım dogum gunum onunkı tatlımızın yıldonumu .tanışmamız ...bı o geldıkten hemen sonra ogglumunkı var dogum gunu ona yetısıyor..

kız valla nerden aklıma geldiyse o cümleyi yazarken koptum kendi kendime gülmekten.dedim ki nan bunu orda vermeden önce okuyolar adam ne güler "hımmm evet eminim simdi de mis gibi güzel kokuodur "der falan diye dalga geçer diye aklıma geldi

:98: dursun kız kaldırma fotolarını en azından biraz olsun özlemin diner güle güle kullan çerçevelerini balım :119:

canım bizimd e öyle ınan benım dogum gunum onunkı tatlımızın yıldonumu .tanışmamız ...bı o geldıkten hemen sonra ogglumunkı var dogum gunu ona yetısıyor..

seneye çifte kutlama yapıcam valla ya da gelince toptan kutlama yapalım

ayy canım alemsin mektup yazmaya özendim valla,mektuplar okunuyordu dimi ona göre yazalımm :)

yok canım kaldırmaaaaaaammmm...daha güzel çerçeeler size olsun canlarımm...:98:

seneye çifte kutlama yapıcam valla ya da gelince toptan kutlama yapalım

ayy canım alemsin mektup yazmaya özendim valla,mektuplar okunuyordu dimi ona göre yazalımm :)

yok ben seneyı bekleyemem kı yaaaa... gelince toptan olsun istiyorum...ya evet mektuplar okunup bide görülmüştür mührü vuruyorlarmış..bizimki biraz cekıngendır o konuda sakın yollama bişey diyo..birazda acık seyler yazcagımdan korkuyo heralde.... hi hihi...ama yok canım yazarım söööööyllee usturupluca yollarımmm askerıme..... hadı kızlaaaaarrr mktup yollayalım askerlerımıze...kiminki önce gitti yarısına tutulalım bıde burda...:118:

benimkide yollama demişti :/ sorun çıkmaz dimi başkasının eline geçmesin oyar beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…