345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Bu gün cıktı kocişim yol izni var 1 gün buraya gelemedi cok uzak diye ama telefonu yanında sürekli konusuyoruz. Onu istediğin zaman arayabilmek bile inanılmaz lüksmüşşşş

cnmm benımmyaa hadıı hayırlısı olsun sonunda teslım oldu ınann telefonda 1dkka bılee lukssken senn ıstednn an ulasablmssn superr:)))darısı basımızaa benımkıde bugunn dısarı cıkacakdı sözde amaa hıcc sesseda yok cıksaa arardıı bı durum oldu sanrm yarn cıkacak beklıyorumm yarınıı ınşallahhh söölee göruntulu konusurz:)

hoşgeldin fah, her zaman bekleriz mesajlarını. benim için bu konu günlük hayatın bir parçası oldu iyi geldi. takip edip yazmayan diğer arkadaşlar da var biliyorum hepsini bekleriz.birlikte sayalım şafakları.

teşekürler canım ,benim içinde öyle oldu yazmasam bile muhakkak siteyi günlük ziyaret edip okuyordum duygularınızı.hadi hayırlısı bakalım

Bebeğim birkaç saat önce telefonunu kapattı ve kabul ve toplanma merkezine teslim oldu. Bir kaç gün arayamayabilirmiş. İnşallah bir an önce sağ salim yerine gider ve asıl görev yerinde askerliği tüketip bir an önce sağlıkla döner baska hiç duam yok Allahım sen askerlirimizi koru!

allah hepinizi sağ salim kavuştursun hanımlar tez zamanda dönmek nasip olur inşallah bizde bitirdik şafak doğan güneş yarın akşam 7.30 da kavuşmuş olcaz darısı sizin başınıza hanımlar

allah hepinizi sağ salim kavuştursun hanımlar tez zamanda dönmek nasip olur inşallah bizde bitirdik şafak doğan güneş yarın akşam 7.30 da kavuşmuş olcaz darısı sizin başınıza hanımlar

Aminn inşallah bizde çabucak o günleri görürüz cokkk heyecanlıı

Kızlarr bitanem varmıs tunceliye. Bi gece kalmıs oldu ktm de. Yol falan nasıl olucak die korkuyordum simdi biraz daha rahatladım hemen iiyim geldim merak etme dedi kapattı. Simdi bakalım ildemi kalıcak yoksa ilçeleremi gidicek görevi ne olucak ondan sonra artık baska seyler düsünmeden geri sayımı yapıcaz bizde bitirirez bizde kavusucaz bizdeee.....

Kızlarr bitanem varmıs tunceliye. Bi gece kalmıs oldu ktm de. Yol falan nasıl olucak die korkuyordum simdi biraz daha rahatladım hemen iiyim geldim merak etme dedi kapattı. Simdi bakalım ildemi kalıcak yoksa ilçeleremi gidicek görevi ne olucak ondan sonra artık baska seyler düsünmeden geri sayımı yapıcaz bizde bitirirez bizde kavusucaz bizdeee.....

hadi gözün aydın, birşey olmaz artık sıkıntı etme bir süre araması sıkıntı olabilir gökmen hala arayamıyor her gün. bende de ne sabır varmış arkadaş alttan al al al bitmedi :)
şimdi sevgilime mektup yazıyorum, umarım 10 sayfadan fazla olur da gazete gibi okur onu ehuhaehaue:KK53:

Askım bebeim aradı yine biraz daha uzun konusabildik. Yerleri bir hafta sonra belli olucakmıs izne gidenler döndükten sonra. Suan yine ordaki ktm de kalıyorlarmıs bir hafta sonra asıl yerlerine geciceklermiş.

hadi gözün aydın, birşey olmaz artık sıkıntı etme bir süre araması sıkıntı olabilir gökmen hala arayamıyor her gün. bende de ne sabır varmış arkadaş alttan al al al bitmedi :)
şimdi sevgilime mektup yazıyorum, umarım 10 sayfadan fazla olur da gazete gibi okur onu ehuhaehaue:KK53:

Saol canım bişiler belli olduktan sonra beklemek kalıyor artık daha iyi olucak insallah bundan sonrası sıkıntı yaptık baya nereye gidicek nasıl olucak die bir hafta sonra hersey kesinlesmiş olucak kısmetse hayırlısı olsun insallah hakkımızda. Bende mektup yazmayı düşünüyorum cok iyi olur el yazını görmesi senin dokundugun bişiye dokunması bence cok iyi fikir.

kızlar mektuplar okunuyormuş ama ben o nedenle çekimserim.ama romantik olacaktır aşkım yaaa sevinir de duygulanır da.
şafak 118

kızlar mektuplar okunuyormuş ama ben o nedenle çekimserim.ama romantik olacaktır aşkım yaaa sevinir de duygulanır da.
şafak 118

Olsunn okusunlar kötü bişi yazmıycazki ona göre yazıcaz mektuplarımızı. Özlem olucak sevgi olucak mektuplarda. Bir de dogum gününde ben kargo bile göndermeyi düsünüyorum oraya.

acemi birliğindeyken yazmıştım ben 2tane ama yemin törenine gidip geldikten sonra ulaştı eline ben onlardan önce gidip geldim yani:)) hepmi şanslı olur bi insan yaa maşallah çok rahat yapıyo bizimki istediğimiz zaman arayıp konuşabiliyoruz oda arayabiliyo dün çarşıdaydı hatta bugün traş olcam diye izin alıp çarşıya çıkmış bide utanmaz :) sizde inş. sıksık görüşme imkanı bulabilirsiniz konuşunca beklemek daha kolay oluyo bide çok fazla eve kapamayın kendinizi sonuçta hayat devam ediyo bekarlığımın son aylarının tadını çıkartıyorum bendeeee şafak 118

askeriyenin gıcığına mektuplar döşemeli aslında çılgınlık yapıcaksın. biz de uzun konuşabiliyoruz moral oluyor ikimize de.343 lerin konusuna bakıyorum da arada kızlar konuyu saptırmış muhabbetler değişmiş. ayy biz de o günleri görsek burada nikahtır elbisedir konuşsak ne gücel olur.

pamulix nişanlınla aranıza giren birinden bahseden sendin sanırım çözdün mü sorunu ? haydi inşallah mutlu haberler gelsin konumuzdan.kazasız belasız kavuşalım

bugun bi başkaa hüzün cokdu bugunn ellımı atdm hıcbıseyden keyıf almadm bugun gözlermm daha cok agladı:KK43:((dogum gunu canımn dogum gunu aşkımn dogum gunu bitanecmn bugun:KK43:((iikii dogmuss kaynvalıdemn bana sundugu en guzel hedıye enguzel seyy iikii varsın esımm nice yıllara DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

yeniden merhabaa :) uzun zamandır giremiyordum biraz okudum son yazılanları bizler hala hiç bir şeye alışamamış görünüyoruz günler bir şekilde geçiyor çok şükür ama gönül hemen gelsin istiyor şu eylül..benin nişanlımda çook şükür çok rahat cep telefonunu aldı her an konuşuyoruz artık nöbette falan hatta beraber tutuyoruz diyebilirim çevremdeki insanlar bana dünya durmuş gibi davranıyorsun falan diyor sinirlerim bozuluyor hiç kendime bakmıyormuşum garipleşmişim yaa öyleyim sanırım evet sizce ben mi çok abartıyorum ama hiç bir şey değişmemiş gibi davranamıyorum ..

X