345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

bende tomatamı çook özledimmm ama yaptıklarını düşününce deli oluyorumm sesini duymak için ölüyorum ama 2 gündür tlflarını açmıyorumm açamıyorummmm..!!!! (((

Bir gelişme yok mu canım kızdan ya da nişanlından bişey öğrenemedin mi?

kızı aramak istemiyorum doğruları söylecegini hiç sanmıyorum onda öyle bir karakter olsa nişanlı olduğunu bildiği bir insanla görüşmezdi tabiki tek suçlu o değil nişanlım tavizvermeseydi yaklaşamazdı belkide bi yanım o kadar kızgın bi yanım okadar seviyo yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal oda gelip geçici bişey olduğunu söyleyip duruyo yüzüğü çıkarmıştım ama yakın çevrem gelene kadar sabretmemi istedi 5 yılımı vermişim zaten 4 ay daha gitmiş ömrümden çokmu.. hala düğün tarihini belirlemem için ısrar ediyo gitmeden önce ekimde düğün yapacagız diye hayaller kuruyoduk ama budurumdayken öyle birşeyde olamazz herşey kocaman bi "?" ibaret.....

QUOTE=sev_fa;24636231]Bir gelişme yok mu canım kızdan ya da nişanlından bişey öğrenemedin mi?[/QUOTE]

sanırımm psikolojik yardım almam en iyisi yoksa tırlatıvercemm :) keşke bunlar yaşanmasaydıda bende sizin gibi sevgiyle , sesini duymak umuduyla bekleseydimmm Allah hepinize sabır versinnn ordayken hiç olmazsa anksörlü tlf meşgul edemeyecek gerçekten sevdigini arayan insanlara daha fazla sıra gelecek hayırlı bi iş yapmış olcak böylece tosbaaaa :)

senin tüm bunları bildiğini bilse o kışla dar gelir nişanlına etekleri nasıl tutuşucak haberi yok.kıymetinin farkına varacaktır.inşallah kendini affettirebilir. hemcinsinin aldatılmasına yol açan bu şeytan hatunlar da ettiklerinden bulsunlar.dünyada erkek bitmiş sanki millete sarıyorlar kızıyorummmmmm.

SON 4 AYYYYY

kızlar sevgilim asker psikolojisine girmiş galiba yapmam etmem dediklerini yaparım demeye başladı çok şaşırıyorum sizinkilerde öyle mi kıymetimi anladı sıpa

daha 4 ay var desene :44:

Tam mesajı yazarken kocişim aradıda kısacık yazdım:) evet yarından itibaren 4 ayı kemirmeye baslıcaz 3 ay 3 hafta 6 gün kalcak suan son 18 haftanın içindeyiz pazar itibarıyla 17 hafta kalıcak:) 16 eylüle göre bunlar bide 2 gün yol izi var ve 16sı pazara geliyo cumadan cıkabilirler:)

hanimlar halimize sükür forumda safagi 460 dan düsüp 365 e yada kisa döneme düsüpte havaya ucan arkadaslarimiz var. onlarin bitiyorsa bizimki haylı hayli biter. 460 dan 3 e inenler var bugun

hanimlar halimize sükür forumda safagi 460 dan düsüp 365 e yada kisa döneme düsüpte havaya ucan arkadaslarimiz var. onlarin bitiyorsa bizimki haylı hayli biter. 460 dan 3 e inenler var bugun

Aay harika bişi harika bir sabır mutlaka kavusmakta harika olucaktır allahım herkesi kavustrsun sevdiklerine

günler gectikce daha da mutlu oluyorum ya :))) evet 3 ay 3 hafta 6 gün :))))bunu görmek bile mutlu etti şu an benim.gecsin günler gecsin cabucak :)))

kızlar hepinize iyi geceler ben yatıyorum :) bugünü de bitirdik hayırsılısıyla

Yaa 3 ay 3 hafta 6 gün olmadı 3 ay 4 hafta 2 gün varmıs daha. Varsın olsun sonunda kavusmak var ya...

oyyyy öyledee tatlımmyaa bak bugunde aramadııı pazrtesıden berı sesını duyamıyorumm dayanamadmm aradmm vallaa kandırayıı nobetcı bırı cıkdı yenge sımdı kogusacıkmıs eşin arayayım kogustan bırının cebını sana ulassın dedı :)iyimıydı sızın gördugunuzde dedım ıyıydı 1saat once gördum dedı yarın tekrar ararım uyuyodur panık yapmasn dedm :)ıyıyymıs enazından onu ögrendmm amaa halaa mıdem agrıyoo tatlımmyaa
cnmmmm cokk saoll mıdem agrıyo tatlımmyaa bulanıyo agrıyo anlamadmkı bıdee dudagm ucuklams sıtresden dıyolar ama bı doktora görunmek lazm mıde ıcınde
Yaa 3 ay 3 hafta 6 gün olmadı 3 ay 4 hafta 2 gün varmıs daha. Varsın olsun sonunda kavusmak var ya...
hehehehehe azkaldııı cnmm gellsınn bı eve hosgeldın partısı vercm evdee tum asker ve asker eslerııde davetlm

Son düzenleme:
maalesef pazar günü biten bir askerlik için cumadan çıkabilmek söz konusu olamıo kızlar :) keşke olsaydı :)
ben hala yüzünü gözünü göremedim onun daha çarşıya çıkması da 3 haftayı bulucakmış herhalde. e o kadar vakit geçtikten sonra çıkmasa da olur zaten :)
3 hafta sonra 100den düşeceğim hevesle o günü bekliyorum. performansım sonrası dün tutuşmuş heralde tırım tırım aradı öğlen aferim dedim adam ol :)
şafak atarsa 121

kızlar askerim usta birliğine teslim olmadan önce 1 gün izin almış pazar günü teslim oldu bizim şafak şimdi 1 gün uzadı mı kafam karıştı iyicene :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…