345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Kızlar hatay dörtyolda çatışma çıkmış 3 askerimiz şehit olmuş. Allah ailelerine sabır versin :KK43::KK43:

Kızlar hatay dörtyolda çatışma çıkmış 3 askerimiz şehit olmuş. Allah ailelerine sabır versin :KK43::KK43:

Birden hatay diye okuyunca yüregime iniyodu kalbim durcaktı. Baktım diilmiş ama baskalarının yüregine indi baskalarının içi yandı allah belalarını versin insallah lanet olsun bu terör belasına. Şehitlerimizin ailelerine allah sabır versin içimm yandı sabah sabah:KK43:((((

Birden hatay diye okuyunca yüregime iniyodu kalbim durcaktı. Baktım diilmiş ama baskalarının yüregine indi baskalarının içi yandı allah belalarını versin insallah lanet olsun bu terör belasına. Şehitlerimizin ailelerine allah sabır versin içimm yandı sabah sabah:KK43:((((

Özellikle hatay dörtyol dedim canım, görünce endişelenmeyin diye. Ama dediğin gibi başkalarının yüreğine indi, şehitlerimizin biri binbaşı biri üsteğmen ve diğeri de teğmenmiş. Teröristlerden de 4ünü öldürmüşler Allah belalarını versin hepsi gebersin İnşallah. Benim askerim de doğuya gidecek 2 ay sonra çok kötü oluyorum düşündükçe Allahım hepsini korusun :KK43:

Allah sabır versin yakınlarına mekanları cennet olsun. Ya Rabbim korusun kollasın sevdiğimiz askerlerimizi 343. dönem konusundakilerin şu günkü sevinçlerini yaşamak nasip etsin bize.özlemek ne ağır geliyoooor.

Off eşim hala aramadı şu saate kadar 2 kez arıyordu normalde sabhata aramadı öğlede:KK43: Oralar karısıkmı acaba bu gün:KK43:

ama daha gün bitmediki akşam arayacaktır mutlaka aklına kötü şeyler getirme cnm morelini yüksek tutmalısın ki aradığında sesinden güç alabilsinnnn diymi ama :KK66:

nişanlım aradı bugün açtım hiç bozuntuya vermedim çok neşeliymişim gibi davrandım aslında ofisteydim ama dışardayım geziyorum dedim böle devam ederken bi başladı ağlamaya :KK43: kapatı verdi tlfnu normal şartlarda olsa ben onu geri arar teselli ederdim içim cızz etti ama aramadımmm huzurmu tepti dimi dursana edebinleee !!! :KK43:(((

kızlaaaarrrr yardım edın bana nolur..bugun sabah aradı askım guzelce konusuyorduk...sonra bi laf dedıaman ordakılere karsı iyi olda falan..bend sustum bıraz sonra hala onlarımı oralarımı düşünüyon dedım oda evet sen benım yerımde olsan neler düşünürdün daha dedi..........sustuuuuuuuummmm...uzunca bı suskunluk oldu telde anladı verdıgı laftan bozuldugumu...tek kelime etmedım telı kapattım. sonra komple kapadım telı...evı aradı noldu nıye kapandı dıye..bende sarj bıttı.neyse işim var cıkıyorum kapatıyorum dedım kapattım...ve artık bu gunum iptal....ben bu adamın akıllanacagını sanmıyorum..bi ümit vardı aklıllanır kıymet bılır dıye ve o ümit sayesınde burda kalıyordum verdıgı lafa bak ya...

onlar bana ıyı olsun ya..bı kez incitmez ailesını onlarada eşime karsı iyi olun kelimesını agzına dahı almaz...ama bana dıyo destek verecegı yere...

daha yazamıyorum suraya...ben senden gelen benım yanımda oldugunu bıldıgım ıkı söze razıyım zaten aptalcasına seven kalbım hemen kanar sana..ama anlamıcak benı...surda ben onun zoruyla kalıyorum..hemde benım hıç kaldıramayacagım ortamlarda..offfff...görüşmeyecem artık onla yarında annemlere gececem...zerre kadar sabrım kalmadı artık

bugun onlarada cıkıştım zaten geldıgım gunden berı benı delı eden gunde bınlerce sebeb olmasına ragmen bı bugun kotu oldum onlara karsı dayanamadımmmm...kapattım kendımı odaya oğlumuda aldım yanıma aglamaktan gözlerim şiştiiii.....

ben kım için cekiyorum kı bunları kım....

ben nekadar burad mutlu olmasamda ...ona sezdırmedım..her telde askım canım cıcım...güldüm aglanacak halıme ama huzursuz etmedım onu... ama ooo....içim çooook kötü çooookkk

yarın gıdecem anneme kollarında doyasıya aglıcam kızlarrrr doyasıya benı anlayan benım üzülmemı istemeyen bırının ellerınde dokecem gözyasımı...ahhhh annemmm benım ...

onun için bir damla gözyası dokmemıştım..omu yapacak sankı askerlık en buyuk askerlıgı burda ben yapacam demıştım.....su an cooook ıyı ettıgımı anlıyorum...ama ne olurduku adam ınsan olsa bıraz bana dger verse özellikle ailesıne karsı...benı bıtesellı etsede...bende su yaptıklarıma ıyı etmışım demesem...tüm kelimeler su bogazımda duruyor yakıyor..

Ohh konustum beee bişi yokmus fırsat bulamamıs sadece ot yolmuslar bütün gün bide kantinde sıra beklemiş:) Benim bu kadar merak edicemi düsünememiş yemek yemez mutlaka arardım yoksa dedi bebeim. Bende merak etmezdim de her gün arayınca bu gün nie aramadı die meraklandımdı.

Dolunaycım sana az önce birrrr sürü yazdım günder dedim aaa tekrar giris yaptırdı site yazdıklarımda silindi gitti:KK43: Simdi markete gidicem dönünce tekrar yazıcam canım

ama daha gün bitmediki akşam arayacaktır mutlaka aklına kötü şeyler getirme cnm morelini yüksek tutmalısın ki aradığında sesinden güç alabilsinnnn diymi ama :KK66:

nişanlım aradı bugün açtım hiç bozuntuya vermedim çok neşeliymişim gibi davrandım aslında ofisteydim ama dışardayım geziyorum dedim böle devam ederken bi başladı ağlamaya :KK43: kapatı verdi tlfnu normal şartlarda olsa ben onu geri arar teselli ederdim içim cızz etti ama aramadımmm huzurmu tepti dimi dursana edebinleee !!! :KK43:(((

canım sen anlatmış mıydın durumu nişanlına, haberi olduğu için mi ağladı

kızlaaaarrrr yardım edın bana nolur..bugun sabah aradı askım guzelce konusuyorduk...sonra bi laf dedıaman ordakılere karsı iyi olda falan..bend sustum bıraz sonra hala onlarımı oralarımı düşünüyon dedım oda evet sen benım yerımde olsan neler düşünürdün daha dedi..........sustuuuuuuuummmm...uzunca bı suskunluk oldu telde anladı verdıgı laftan bozuldugumu...tek kelime etmedım telı kapattım. sonra komple kapadım telı...evı aradı noldu nıye kapandı dıye..bende sarj bıttı.neyse işim var cıkıyorum kapatıyorum dedım kapattım...ve artık bu gunum iptal....ben bu adamın akıllanacagını sanmıyorum..bi ümit vardı aklıllanır kıymet bılır dıye ve o ümit sayesınde burda kalıyordum verdıgı lafa bak ya...

onlar bana ıyı olsun ya..bı kez incitmez ailesını onlarada eşime karsı iyi olun kelimesını agzına dahı almaz...ama bana dıyo destek verecegı yere...

daha yazamıyorum suraya...ben senden gelen benım yanımda oldugunu bıldıgım ıkı söze razıyım zaten aptalcasına seven kalbım hemen kanar sana..ama anlamıcak benı...surda ben onun zoruyla kalıyorum..hemde benım hıç kaldıramayacagım ortamlarda..offfff...görüşmeyecem artık onla yarında annemlere gececem...zerre kadar sabrım kalmadı artık

bugun onlarada cıkıştım zaten geldıgım gunden berı benı delı eden gunde bınlerce sebeb olmasına ragmen bı bugun kotu oldum onlara karsı dayanamadımmmm...kapattım kendımı odaya oğlumuda aldım yanıma aglamaktan gözlerim şiştiiii.....

ben kım için cekiyorum kı bunları kım....

dolunaycım eşinin sana değer vermediğini düşünüyosun sanırım, ama üzme bu kadar kendini erkeklerin geneli odun zaten :) Bebişin için sıkma canını nolur o da üzülmesin yavrum kıyamam

dolunaycım canım, evde bi sıkıntı mı var istersen paylaş biraz yardımcı olalım ha?

evdekı sıkıntıdan önce ben bu insanları sevmıyorum ve bunu eşime bazı kavgalarımzda soyeldım..cookk zoruna gıdıyordu boyle olmam..ama onları nefret derecesınde sevmedıgımı bılıyor...ama ben olsun dedım snın için dedım eger kıymmet bıleceksen seve seve katlanırım dedım ama yoook benım bosa kurek salladıgımı gördüm...

dolunaycım eşinin sana değer vermediğini düşünüyosun sanırım, ama üzme bu kadar kendini erkeklerin geneli odun zaten :) Bebişin için sıkma canını nolur o da üzülmesin yavrum kıyamam

ya benım kocam ben onu cooook sevdım ailem hatta tüümm sulalem bu evlılıge yooook dedı ama ben hepsını gectım anamı babamı aglattım..ona geldım..cok ıyı bırıdır...odunda degıldır onda hosuma gıden cok sey var..ama mesele ailesı olunca benı cıldırtıyor..daha benım için onları üzmüş can değil aman onlar üzülmesınde ben hiiiiççç dert degılım....oglumda yıpranıyo bugun ben aglarken boyle suclandı hıc sesını cıkarmadı yanıma oturdu gözyasımı sıldı.. yarımyamalak dılıyle anne üzümme diyo...babasının yapamadıgın oglum yapıyor...

X