345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

aaaaaahhh ahhhh bı tatıl hayalı bıle kuramııyorum kızlar...bn malesef calışmıyorum ee esımınde maası kesık su an gelince parasız duramam dıye bır ay iznini kullanmayacak işe baslayacak hemen eee işe baslayıncada izin olmayacak amaaaaaannnn... içim sıkılıyor düsündükçe .....hiç bişeyi istedığım gibi yasayamıyorum....

biz nevsehir civarında oturuyoz eger olursa imkan ilk maasını alınca nevsehirdeki tatıl yerlerınden bırıne bı ıkı gun anca ama oda zoooor....

gökmen bugün de aramadı henüz, hep aradığı saatlerde bekliyorum ama yok, çok merak ediyorum hakikaten şimdi ben de deliricem galiba.... habersiz kalmak çok kötü bişi

Olsunn tatil şart diilki sen de evde 5 gece tatildeymişssiniz gibi her aksam farklı bi ortam hazırlarsın oğluşun uyuyunca baş başa kalırsınız Siz yeterki birlikte olun daha önünüzde uzunca yıllar var insallah bol bol tatillere gidersiniz kocacınla oğluşunla. Hem zaten eylülde dönücekler yaz bitmiş olucak seneye yaza daha iyi bi tatil yaparsınız.

gökmen bugün de aramadı henüz, hep aradığı saatlerde bekliyorum ama yok, çok merak ediyorum hakikaten şimdi ben de deliricem galiba.... habersiz kalmak çok kötü bişi

Canım sanada sıkma canını diycem ama ben olsam bende sıkılırdım insallah arar bu gün de rahat edersin.

Canım sanada sıkma canını diycem ama ben olsam bende sıkılırdım insallah arar bu gün de rahat edersin.

ya valla en son başı falan dönüyodu, cumartesi konuşmuştuk. pazar pazartesi geçti 2,5 gündür aramadı hiç ben de endişeleniyorum şu anda çok, nereyi de arasam bilemedim

ya valla en son başı falan dönüyodu, cumartesi konuşmuştuk. pazar pazartesi geçti 2,5 gündür aramadı hiç ben de endişeleniyorum şu anda çok, nereyi de arasam bilemedim

inşallah kötü bişey yoktur canım, bazen telefonlar kesiliyormuş ondan arayamamıştır belki. İçini ferah tut

bende nevşehirliyim canım neresindensin

askerimin bugün doğum günü burda olsaydık kutlardık şimdi:13:. dün konuştum ankaradan daha iyimiş orası ankarada bir sürü eziyet görmüş su bile bulamamış bitanem koğuşta kısa dönem olarak tek aşkım kalıyormuş tavır yapıyolarmış inşallah anlatamadığı bi durum yoktur. seside kısılmış ankarada hastaydı hala sürüyormuş aklım onda bugün ararım dedi doğum günü var diye inşallah arar. allah tüm askerlerimize yardımcısı olsun uzun zamandan beri yazmıyordum buraya yazınca hafifliyor insan :)

şuan 9. dersimdeyim kızlar hasret artı yorgunlukla savaşıyorum. öğleyin konuştuk akşam da arayacak fıratımmm. bazen bugünler hiç geçemeyecekmiş gibi hissediyorum.sanki hep hasret kalıcaz evlenemicez askerlik sürüp gidicek ne kabus ama üüüf.biri beni sallasın şöyle kendime geliym.

cnmm anlayabılıyorum halını bak benımkıde 2gun aramadı rahat ollmam gerektıgını söylemısdınız tamam doguda degıl ama orayada surgun yerı gıbı hep sorunlular atamıslar kaynanam öyle anlattıkı etrafını sarmslar para ver ne kullanıyosun ot ıc bılmemne bayaa konusdu esım bana bısey anlatmıyodu halaa annemn anlattı gıbı bısey yok rahat ol dıyo ama gelde merak etme habersız kalınca ınsanın elı aya tutmuyo hıcbısey yapmak ıstemıyo canı sesını duysan rahatlarsın arar ama rahat ol yogundur belkı

ay canım ya biraz olsun rahatlıyorum gercekten yazılarınızla

demi artık bende evde yapacam bişeyler evde sınırlarımı zorlarım sonuna kadar....

bende nevşehirliyim canım neresindensin

ben aslen kayserılıyım ama eşim tayinci...o yuzden nevsehir il sınırlarına karıstık canım...ama suan kendı evımde değil mmlekette yanı kayseri de kayınvalidemdeyım...sn neresındensın... nevsehirdemi oturuyorsun..

bediaaaa... sen kimin yanında kalıyordun canım yaaa... kayınvaliden senın bu panık durumlarına bişey demiyormu ne bileyim laf falan etmiyorlarmı....

yok ya canım öyledüşünme ...hemen gecer ya bak ne guzel senın bır ugrasın var elinde.bide boş olda bak zaman hiiiiiiiçççç geçmez...

ay acnım ya öyle düşünme... bak senın ne güzelbir ugrasın var elinde ..... ya bide boş boş otursaydın evde... ozaman hiiiiiiçççç geçmezdı gunler....evlenırsın canıııımmm hatta düğün fotolarına burdan yorumlar da yapacaaaaazzzz.... koycan demi fotolarıı....

bediaaaa... sen kimin yanında kalıyordun canım yaaa... kayınvaliden senın bu panık durumlarına bişey demiyormu ne bileyim laf falan etmiyorlarmı....

cnmm annemdeym kendı annemde evımde acık arada ordada duruyorum doktorumda sıkıntıya üzüntuye gelmıycek demısdı esımde aılesıne tembıhlems bedaya bısey demeyın o cok takar üzülür böyle bısey yasadm ılkgun dıye ama kadnn dırek bana anlatma geregı duydu:)panıkk degılım cnm okadr burdamı fazla abartılı oldukı yanı kım olsa benım yerımde merkederdı bırı sıze gelse esını jıletcıler balıcıler etrafını sarms aglayarak evı aradı anne yardm edın nereye dusdm ben delırcm burdauyutmuyolr ot ıc otbul dıye dedı desee bırde ustune 2gun aramasa eşin herkes aynı tepkıyı verırdı sımdı nekadr ıyıymde dese banamı demıyo acaba dıyorum bi görsem nasl oldugunu gözlerıme bakarak söylese ıyıyym kuzucm ben sen dusunme dıye sarılsa telldede 2dkka konusup kapatıyo bazen arayamıyo :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…