345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

tlfnunu bendeydi ayrıntılı dökümanlarına baktım ve benden çok ona msjlar atmış daha sonra geçmiş ayların faturalarına baktım ve daha neler neler taşlar yeni oturuyo yerlerine davranışlarını şimdi anlıyorummm hala inanamıyorum yaa numarayı aradım onun telefonundan kız heyecanla sonunda arayabildin dedi direk ve benim sesimi duyunca kapattı tabiki.... ben okadar uzun süre bunu içimde tutabilirmiyim bilmiyorum aradığı zaman nası konuşucamki onla açmıyorum zaten tlfnlarını şuanda((

Canım ne desem bilmiyorum ki belki baska bi durum vardır kız sonunda arayabildin dediğine göre aramıyor demekki onu telefonun sende olduğundan da haberi yok belki askere gittiğini bile söylememiştir. Kız bunu arıyordur belki. Hani cok iyimser bir bakıs acısı diyebilirsin ama cevremde gördüm böyle seyleri cok fena kızlar var yani bence konusmadan yapma bişi. Dönene kadar insan bekleyemez Adanaya gecicek dedin oraya gitme sansın varsa bi haftasonu git ve orda konus.

baya üzücü bir durum, ne denir bilmiyorum hakikaten, attığı mesajları okuyabildin mi nasıl mesajlar?

Ben bu gün kocişimi gördüm netten. Her zamanki gibi çok yakısıklıydı canımıniçi onu herseyden çokkk seviyorumm...

dağıtıma geldığıinde benımkıde bana ve ailesine resımlerını getırmıiş..orda kıyafetlerıyle cekmışler arka fonları falan ... beyaz elbiseside coooookk yakışmış benım aşkıma.. bennde o resımlerıne bakıyorum......

tatlı oğluşum 1,5 yasında aksam yataga yatarken anne yat diye yastıgı göstrıyo...öbür tarafada babayı koy diyo...resmını yanı bı kez oyl yatmıstık.. sıpam da coooook özlüyo babasını...

Durumuna çok üzüldüm canım
Keşke kızla konuşsaydın da öğrenseydin herşeyi nişanlına söylesen inkar eder kimbilir neler saçmalayacak. Hiç gelmesini bekleme terket gitsin, o zaman anlar kıymetini. Ayy sinir oluyorum böyle tiplere nasıl bir karaktersizlik bu yaa iki kişiyi birarada yürütmek. Canım ağır konuştum kusura bakma ama çok sinirlendim sen onun özlemiyle gün sayarken o kimbilir kafasından neler geçiriyor

Yaaa kıyamam yaaa cok tatlıııııı canım benimm. Bizde yapsaydık onla oyalanırdım şimdi:)

Ben bu gün kocişimi gördüm netten. Her zamanki gibi çok yakısıklıydı canımıniçi onu herseyden çokkk seviyorumm...

ohhh ne gusell tatlımmyaa vallaa sevındım senın adınaa bendee hergun 2dkkalık konusma yapıyoruzzz usta bırlıgı rahat olur dedıler daha sıkı dıyee aglıyodummm tammm o sıradaa telımm caldııı :))askımınnnn cep numarası hemencıkk mesgule aldım onun knt gıtmesn hehe hemen aradmm askımlaa doyaa doyaa konsdmm hıcc susmadan sıraladmm konusacklarımı :)))bıdaha konusamam dıye:))agladm doya doyaaa cnmm ya bırının telefonuna takmıs hattınıı rahatladm vallaa kacgundur gergındım sesını duydumya oda yeter bıdee senın gıbıı bıı görsem kocamıı cok ösledm

Cep telefonunu alamadımı yanına? Ben alır diyorum usta birliğine gidince ama. İnsallah alır yoksa carsı flnda yok orda konusamayız biz.

Cep telefonunu alamadımı yanına? Ben alır diyorum usta birliğine gidince ama. İnsallah alır yoksa carsı flnda yok orda konusamayız biz.

yokbee tatlımm ne ara alsın ısde daha yenı gecen hafta 5ınde teslım oldu buhaftada dısarı ızınlerı yokmus kımden nasılalsın :s acemı bırlıgınde bukadar zorlanmamısdık bıde gazınoda kasada pc basına vermısler kasayıda pcyıde kımseye emanet edemıyomus ararsa gece 22den sonra yada sabahları oda gunde 1defaydı buhafta baya zorgecdı bugun bı rahat konusabıldık

1. ayımızı geride bıraktık kızlar, kaldı 4 ay Allah sabır ve kolaylık versin hepimize.netten görüyorum aşkımı şimdi yaaa doyamıyorum

1. ayımızı geride bıraktık kızlar, kaldı 4 ay Allah sabır ve kolaylık versin hepimize.netten görüyorum aşkımı şimdi yaaa doyamıyorum

bizim daha 11 ayımız var
bugün biz de kameralı konuştuk çıkması lazımdı gönderemedim bir türlü onu da üzdüm biraz, oooff ooff nasıl geçecek 11 ay

bizim daha 11 ayımız var
bugün biz de kameralı konuştuk çıkması lazımdı gönderemedim bir türlü onu da üzdüm biraz, oooff ooff nasıl geçecek 11 ay

Sizin 3 aydan sonra daha kolay olucak insallah sürekli telefonu falan olucak yanında şimdiki kadar zor olmiycak bide hafta sonları gidip görebiliceĞin bi mesafedeyse daha rahat gecer kalan aylar.

Ben şimdi 343lerin topiklerine baktımda 4 diyolar 2 diyolar içim bi hos oldu bende mutlu oldum umut doldum uzunda olsa kısada olsa bizimde gelicek insallah o günler...

inşallahh cnm bugun aramadı esım beklıyorum halaa 1umut dıyorum ((4ay rabbım yardımcımız olsun

inşallahh cnm bugun aramadı esım beklıyorum halaa 1umut dıyorum ((4ay rabbım yardımcımız olsun

Benim eşim çarsı iznine cıktı bu gün yine. Denize gitmişler 5 tl ye sort alıp denize girmişler. Allahım dedim amele asker seni:) Taa ki dönünce arayabildi. Uyumadıysa arar daha. Bi gece eşim uykudan uyanmıs gece 2 de içi sıkılmıs aramıstı kulübelerden.

benim sevgilim çok zor durumda şu an sürekli baş dönmesi bulantı, günde 8 saat nöbet tutuyor 2şer saat arayla ve komutanları kısa dönemleri hiç sevmiyorlarmış aklım sürekli onda benim de, boş yere sıkıntı yarattı. iyi olan tek şey bugün şafak sayarda 125'i görmemdi. şafak atarsa 124 :)

merhabalar kader ortaklarım bugünü de devirdik darısı diğerlerine tez elden inşallah.biz rahat konuşabiliyoruz çok şükür.ankesörü arıyorum sıra olmuyor.

arkadaşlar bu arada sizin şafaklar benden az gidiyor.ben 126 hesaplıyorum. 17 gün mayıstan 17 de eylülden var.haziran temmuz ve ağustostan 92 gün var.

Canım askerlik işte katlanıcaklar böyle böyle biticek tehlikeli bişi olmasında. Yoksa nöbetini komutanlardan cekmesini faln düsünmüyorum ben olcak onlar canını sıkma. Bas dönmeleri içinde revire ugrasın bi caresini bulurlar orda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…