345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

ay acnım ya öyle düşünme... bak senın ne güzelbir ugrasın var elinde ..... ya bide boş boş otursaydın evde... ozaman hiiiiiiçççç geçmezdı gunler....evlenırsın canıııımmm hatta düğün fotolarına burdan yorumlar da yapacaaaaazzzz.... koycan demi fotolarıı....:21:

teşekkür ederim arkadaşım konuştuk biraz önce burayı da okuyunca kendime geldim biraz sanki.Oy Allah'ım bize bundan zorunu yaşatmasın birbirimizi ancak biz anlayabiliriz.

allam ben bundan sonra kadının fendinden korkarım arkadaş... resmen anasını aramicam kardeşine sormicam diye urfayı aradım ve bölüğünü bilmemnesini bilmediğim sevgilimi telefona istettim.
telefona gelmiş bi de nooldu bişi oldu sandım diyo bir verdim ağzının payını, 2 gündür konuşmuyoruz sadece arayamadım diyo terbiyesiz :) ondan sonra iyi ki aradın falan.. hee yerler tabi...
bir daha da 5 gün aramasın aramam, bir defa yapardım böyle bişeyi, zehirlenmiş zaten e benim içimin rahat olmaması normal tabi ben de diyordum neyi var diye..

allam ben bundan sonra kadının fendinden korkarım arkadaş... resmen anasını aramicam kardeşine sormicam diye urfayı aradım ve bölüğünü bilmemnesini bilmediğim sevgilimi telefona istettim.
telefona gelmiş bi de nooldu bişi oldu sandım diyo bir verdim ağzının payını, 2 gündür konuşmuyoruz sadece arayamadım diyo terbiyesiz :) ondan sonra iyi ki aradın falan.. hee yerler tabi...
bir daha da 5 gün aramasın aramam, bir defa yapardım böyle bişeyi, zehirlenmiş zaten e benim içimin rahat olmaması normal tabi ben de diyordum neyi var diye..

:)))korksunlarr bısdeenn bende kandırayı bulmsdm dırek baglamıslardı:))ayy cnmm cok guldmmyaa ısteyınce herseyıı yapabılıyomuszz valla ben 1ayda bunu ögrendmm :KK70::KK70: dunyanın bı ucundada olsa bulurss yeterkı ısteyelm:KK70::KK70:

:)) Hihiiii Süpersin.

bence de süper olmuş :) benzerini ben de yaptım.15 dk sonra konuşak aşkım yemek yiyorum dedim öğlen dönmedi ben de aradım ankesörü istettim 5 dk ya geldi oooh.madem seviyoruz gelecek de arayacak da paşa paşa

Bende en son sabah konustum bekliyorum hala aramadı bu aksam aramazsa her an arayabilirim bir yerleri:KK70:

cnmm annemdeym kendı annemde evımde acık arada ordada duruyorum doktorumda sıkıntıya üzüntuye gelmıycek demısdı esımde aılesıne tembıhlems bedaya bısey demeyın o cok takar üzülür böyle bısey yasadm ılkgun dıye ama kadnn dırek bana anlatma geregı duydu:)panıkk degılım cnm okadr burdamı fazla abartılı oldukı yanı kım olsa benım yerımde merkederdı bırı sıze gelse esını jıletcıler balıcıler etrafını sarms aglayarak evı aradı anne yardm edın nereye dusdm ben delırcm burdauyutmuyolr ot ıc otbul dıye dedı desee bırde ustune 2gun aramasa eşin herkes aynı tepkıyı verırdı sımdı nekadr ıyıymde dese banamı demıyo acaba dıyorum bi görsem nasl oldugunu gözlerıme bakarak söylese ıyıyym kuzucm ben sen dusunme dıye sarılsa telldede 2dkka konusup kapatıyo bazen arayamıyo :S

evet canım haklısın senı emın ol coook ıyı anlıyorum..ne dıyelım ya Allah eşlerımızın canlarımızın yanında....sadece dua edecez onlar için...kadınız biz zayıf değil aksıne cooook güçlüyüz biz...sevindim annende kaldıgına yaaa... keske benım gıcık ta benı azcık düşünseydi...ama ne yapım ya..onun için katlanmaya calısıcam kızlar..ayyyy emın olun ben surda yasadıklarımı bı anlatayım hepiniz şükür secdesıne yatarsınız kısssss.....bana diyolar hiç kocan a agladıgını görmedık bende dıyorum burda aglanacak bırı varsa oda benım benım durumum diyorum...

amaaaaa ben kocamı salakcasına cooooooook sevıyorum yaaaaa....amaaaan neyse üzdüm sizi şimdi....demi...

kızlar sız gercekten harıkasınız
h he he korksunlar bizdennnnnnn...

helede yuregimizde askerlerimiz yatarken kım tutar biziiiiii

evet canım haklısın senı emın ol coook ıyı anlıyorum..ne dıyelım ya Allah eşlerımızın canlarımızın yanında....sadece dua edecez onlar için...kadınız biz zayıf değil aksıne cooook güçlüyüz biz...sevindim annende kaldıgına yaaa... keske benım gıcık ta benı azcık düşünseydi...ama ne yapım ya..onun için katlanmaya calısıcam kızlar..ayyyy emın olun ben surda yasadıklarımı bı anlatayım hepiniz şükür secdesıne yatarsınız kısssss.....bana diyolar hiç kocan a agladıgını görmedık bende dıyorum burda aglanacak bırı varsa oda benım benım durumum diyorum...

amaaaaa ben kocamı salakcasına cooooooook sevıyorum yaaaaa....amaaaan neyse üzdüm sizi şimdi....demi...

cnmm olurmu öyle sey burda anlatıyoruz derdımızı sıkıntımızı burda rahatlıyoruz annemdeym ama annemde bana üzülüyo sureklı aglıyorum yemıyorum dıye sıze dokuyorum bende derdımı sende anlat cnm rahatla bosverr herkesı onemlıolan sensın gösterıs ıcınmı aglıycan gece yatana yattında odana cekıldıgınde kım bılıyo nehalde oldugunu takma sende hepsını atlatacaksn gunluk tut hergununu yaz gelınce okutursun esıne bı anıkalır bugunlerde bize

teşekkür ederim arkadaşım konuştuk biraz önce burayı da okuyunca kendime geldim biraz sanki.Oy Allah'ım bize bundan zorunu yaşatmasın birbirimizi ancak biz anlayabiliriz.

valla ben buraya gelince herseyi unutuyom kafam bı guzel dagılıyo...bana ilaç gıbı geliyoooo...
antıbıyotık....sinir ve stres için bi numara

cnmm olurmu öyle sey burda anlatıyoruz derdımızı sıkıntımızı burda rahatlıyoruz annemdeym ama annemde bana üzülüyo sureklı aglıyorum yemıyorum dıye sıze dokuyorum bende derdımı sende anlat cnm rahatla bosverr herkesı onemlıolan sensın gösterıs ıcınmı aglıycan gece yatana yattında odana cekıldıgınde kım bılıyo nehalde oldugunu takma sende hepsını atlatacaksn gunluk tut hergununu yaz gelınce okutursun esıne bı anıkalır bugunlerde bize

ay canım evet gunluk işini yapıorum acımı uzuntumu sevıncımı gunlerın gecıp gecmedıgını heeeeeeep yazıyorum.... bıde yazıpta yollayamadıgımdiye uzuuuuuun uzuuuun mektuplar yazıyorum gelince vercem hepsini....

Canım olur mu hiç anlat sen ben herkese dert yanıyorum evde işte yinede buraya yazında daha etkili oluyo:)

bedia senin ki nerde de arayamadı canım benim.inşalla yarın arar :KK43: beklemek zor oluyo gercekten.
cnmm benımkı kocaelı kandırada nasıl bıyerde bılmıyorumkıı gazınoda duruyomus bıldıgım kasadayms kasayı bırakıp gıdemıyomus enson bu kapatıyomus ondan gun ıcınde arayamıyomus
gecede fırsat bulabılırse arıyo bulamassa aramıyo ısde:S
Ben aksamları cok tutuyorum onu en az 20 dk da kapatabiliyo:) Bu aksamda üsüdüm dedi ööle kactı:)

:)))bıssım en fazlaa15dk ayy tutamıyom ben ööle telefon bulursa bırıne hattını takıyo bırz konusup cıkarıyo herzmnda ısteyemıyo kendı telefonunu alabılırsee rahat etcz ısde:KK70:

cnmm benımkı kocaelı kandırada nasıl bıyerde bılmıyorumkıı gazınoda duruyomus bıldıgım kasadayms kasayı bırakıp gıdemıyomus enson bu kapatıyomus ondan gun ıcınde arayamıyomus
gecede fırsat bulabılırse arıyo bulamassa aramıyo ısde:S

inşallah arayabileceği fırsatlar çoğalır canım ya.insan konuşamadan morali de düzgün olmuyo.gün boyu huysuz aksi bi ruh hali oluyo bende mesela :)

:)))bıssım en fazlaa15dk ayy tutamıyom ben ööle telefon bulursa bırıne hattını takıyo bırz konusup cıkarıyo herzmnda ısteyemıyo kendı telefonunu alabılırsee rahat etcz ısde:KK70:[/QUOTE]

Suan ki yerinde cok ankesörlü var onların gittiğimdede görmüştüm. Birliğin içinde postanede var kart aldı hep. Hiç sıkıntı olmadı ilk gittiği günden beri günde en az kez arııyo bayada konusuyoruz ama bakalım usta birliğinde nasıl olucak telefon sokmaya calısıcak ama yakalanmaz insallah. Sizin simdikinde ankesörlü sıkıntısı var heralde ki arayamıyor baskasının telefonundan konusamaz tabi sarjı biticek fln diye belki carsı iznine cıkınca sokar kendide bi telefon

X