345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

kızlar bende sankiözledim gibiyim...ama ona kızgınım ya bazen sankı kızgınlıgım önümüze gecıyor..

oda oğlunu özlemiş en coookkkk offff nebileyim işte...

neden kızgınsın dolunay??

sorma canım ya ilk sayfalarda yazmıştım eşimle küs ayrıldık sarılamadım bıle demiştim.. onun yanımda olmadıgı bu duygusal dönemde istemediğim bir ortamda zorla sırf o istedi diye kalmak zoruma gidiyor katşanıyorum burdakılere bişey belli etmiyorum ama ne zaman askım aklıma gelse oldugum ortam yuzunden kızıyorum ona..benı anlamayıp bu onsuz zor zamanımda düşünmediğine....oyanımda olsa o var diye sıkıntılanmam ama yooook işte..

ne yapalım evlılık işte her karı kocada olanlardan bizde de var..o benım askım canım onu coooook sevıyorum ama cooook ta kızıyorum....

anlasılan herkez alısmıs eslerının yokluguna....bıde kaldıkları yer sıkıntı verse onlara benım gıbı sık sık bakar buralara tesellı bulmak kafa dağıtmak için....

aman kızlar rahat olun... imkanınız varsa rahat gecırın bu dönemi

sıkıntı cekmek zorunda değilsiniz...benım sözüm evli olanlara

dertliyim yaaa...

illa evli olmak gerekmiyor aslında, ben de çok çok özledim. meğer ne kadar çok elim ayağım olmuş burada yanımdayken, şimdi o yokken herşey anlamsız ve salak.. yanımdayken sürekli saçlarımın bi noktasını okşadığı için ya da sürekli yüzümü sevdiği için uyuz olduğum adama gelse tüm yüzümü çıkarıp versem keşke. gelse bi sarılsa, bi kocaman sarılsa keşke..

(( bugun tamda o gecdı aklımdan yuzumle oynardı olmadık yerde dısarda gezerken kızılayn tam ortasında yada aıle ıcınde yaa bı durr cekılmıyosun derdım :S:S nekadar aptalca nekadar dusuncesızce bak ısde yok yanımda özluyorum hergecen gun daha cok özlenıyo alısamadm ben yokluguna kendı duzenımı evımı eşimi istiyorum daha 12gun oldu ne cabuk dıyolar neresı cabuk 12yıl gıbı bana :S

Ben çok özledimmm..kendimi derslere vermeye çalışıyorum malum kpss var temmuzda..Ama hergün yazıyorum ona..çok büyük sürpriz olucak yarında mektup yollıcam .. offf daha 142 gün var nasıl geçecek bu günler off offf(

Selam kızlar
ilk günler pek hareketliydi ama artık özlem dolu satırlar azalmış
ben de çok özledim aşkımı, anlatılmaz bi duygu bu zaten farklı şehirlerdeydik ilişkimiz de çok yeniydi öyle saçımla oynaması yüzümü okşaması gibi anılarım yok ama yine de hayatımda büyük bir boşluk var o gittiğinden beri. Özlemi en çok da akşam olunca hissediyorum sesini duymak saatlerce telefonda konuşmak istiyorum. Bugün 5dk filan konuştuk yemeğe gitmem lazım dedi gitme dedim sesim titredi ama onu üzmemek için konuyu değiştirdim hemen.
Yemin töreni bu cuma olacaktı ama haftaya cumaya ertelemişler ben gidemeyecektim ama ailesini görecekti biraz moral bulacaktı haftasonu internete girip msnde konuşacaktık, çok üzülmüş ben de üzüldümm. Hayaller biranda ne kadar da küçülüyo askerden önce yanıma geleceği günü ona sarılmayı elini tutmayı hayal ederdim, şimdi kameradan da olsa görebilmeyi bekliyorum
Neyse daha fazla hüzünlenmeden kaçayım ben iyi geceler hepinize. Allahım askerlerimizi korusun hepsinin rahatı, huzuru yerinde olsun inşallah

sevdiceğimin sesini duymak çok keyifli, birlikte tatil planı yapmak da öyle... herşeyin bitmesi için sadece 142 gün kaldı..

sevdiceğimin sesini duymak çok keyifli, birlikte tatil planı yapmak da öyle... herşeyin bitmesi için sadece 142 gün kaldı..

:))tatıll planıı hepımız aynı duygulardamıyız gelınce hemen tatıle cıkalım dıyorum bırazz hasret gıderelımm 142gun dısardan bakaa az bı suree ama gelınde bıze sorun bugun annesıı gecıyo valla zaman bak 15gun oldu dıyo nasll rahat :S bıde bana sor dedım ıcımden canımdan can gıdıyo hergun bıraz daha özluyorum 4mayıstaymıs yemın törenı 5ındede hemen kocaelınde teslım olması gerekıyomus hıcc gun falan vermemıssler ankara gelcm gece yatıp sabah yola cıkarm dıyo oda yeteck 1gecede olsa yanmda uyuyyckk tatlım

Merhaba kızlar ben tatil rezervasyonunu yaptırdım bile:) 30 nisan erken rezervasyın için sonmuş. Buarada bu sabaha karsı yola cıkıyoruz biz yarın aksamüstü hatayda olucaz kısmetse cuma günüde yemin töreni var suan cokkk heyecanlıyım kalbim nasıl atıyo kocamı görücem aam sacımı kestirdim deişiklik olsun die hiç güzel olmadı ona cok moralim bozuldu keske döndkten sonra kestirseydim.

Merhaba kızlar bende 343. dönem yareniyim ne kadar heyecanlı olduğunuzu tahmin edebiliyorum tadını çıkarın bende eşimi 1 aydan fazladır görmüyorum 20 günümüz kaldı hayırlısıyla bir bitseydi son günler iyice geçmez oldu

oooo canlarım ya herkez kuruyo hakkaten tatıl planı...sey bende kendim ayarlamaycalısıyorum onun haberı yok ve boyle bişey onun aklına bile gelmez şimdi ama cooooook istememe ragmen olmayacak buyuk ıhtımal canım bırde ona sıkılıyo.... ya ben sıkılmayımde kım sıkılsın...

eşim geldikten sonra buraya yanı kayınvalıdemlere inecek ve haliyle burda bir hafta falan kalcaz hasret giderecek onlar sonra işe baslaması gerekecek hemen ve bizde terimizegidip olanca kosturmanın içine girecez sonra izinde olmayacak ..kös kös evde oturacaz ve benki askımla gezmeyi dolasmayı bi liseli kız gibi cooooook severken..........

söyleyin bana ne yapayım.........

Canım bence sen gelişine ayarla tatili parasınıda öde gitmek zorunda kalın süprizzzz yaptım de böylelikle kayınvalidenlerde bişi diyemez

İyi geceler kızlar ben yola cıkmadan bi kac saat uyiycam pazartesi dönücez geri kısmetse pazartesi ağlak ağlak olur yine canınızı sıkarım hoşçakalınnn...

güle güle git canım bakalım....olsun sen gel biz seni hallederiz...

kızlar bu arada takipçizelgesi yaptım askerime altta bakın geriye kalan ay gun hafta..... ahhhh

güle güle git canım bakalım....olsun sen gel biz seni hallederiz...

kızlar bu arada takipçizelgesi yaptım askerime altta bakın geriye kalan ay gun hafta..... ahhhh

takip çizelgesi evlenme günü için sayıyor ama tatlım :))) wedding day kısmını düzeltseydin ...

Son düzenleme:
kızlaaar bizde 345. dönemdeyiz.. ( 142 gün kaldı saat itibari ile.. ( Ah usta birliğine geçse daha sık görebileceğim ama cuma sabah kavusuyooruzz yemin törenine gidiyoruzzz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…