345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

zaman çok zor geçiyor kavgalarımızı bile özledim bal gözlüm

kızlar biraz önce ankaradan askerim aradı ve yemin töreninden sonraki izinler kaldırılıdı dedi ( öyle emir gelmiş kesin değilmiş ama komutanları kimse bilet almasın demiş yaa çokk üzgünüm bu konuda hiç haber alan varmı?

Öyle bir şey olamaz ki ama kanuna aykırı bir kere..kanuna göre eğer 800 kmnin üstünde ise 2 gün altında ise 1 gün izin verilir.Eğer kişi izin hakkını kullanmak istiyorsa 1 hafta izin kullanıyor diye biliyorum.Ama o kışlaya özel bir uygulama yapılmaz diye yorum yapabilirim kanundan..Bu komutanları anlamak zor

profilinizin altında şafak sayan şirin resimler varya onları nasıl koyuyorsunuz? bende yapmak istiyorum ama bulamadım nasıl yapacağımı

Kimsecikler uğramaz olmuş( kızlar nerelerdesiniz,eşlerinizden haber alabiliyor musunuz??

Kimsecikler uğramaz olmuş( kızlar nerelerdesiniz,eşlerinizden haber alabiliyor musunuz??

evet kimse pek uğramıyor dün sevgilimle 3 kez konuştuk bitanemin boğazı ağrıyormuş bağırmaktan geçen günde yağmur altında bekletmişler dün onun sesiyle uyanmak çok güzeldi inşallah bugünde çok konuşuruz

Valla bende heyecanla yemin törenini bekliyorum yarın ona mektup yollayacağım..en sevdiğim şey mektup yazmak:))sürpriz yapıcam:))

Valla bende heyecanla yemin törenini bekliyorum yarın ona mektup yollayacağım..en sevdiğim şey mektup yazmak:))sürpriz yapıcam:))

yemin törenini bende bekliyorum sayıyorum ama gidemicem. usta birliğinde çarşı izinleri oluyor ya onun için sayıyorum daha rahat oluruz orda şafak 11 :)

Ben her gün ne var diye okumaya geliyorum . Bakıyorum neler var ders alıyorum sizden

iyi yapıyorsun canım bilgin olur kendini hazırlarsın, ben ne yapacağımı bilememiştim keşke senin gibi yapsaydım bende . senin asker gitmedi dimi daha?

slm kızlar ben gldım gecmışe baktım biraz da ...dün eşim aradı. konustuk rahat rahat nasıl aradın kımse yokmu sıra bekleyen ses falan gelmıyo ordan dedim ikindi vakti gibiydi.. yok millet yan tarafa konsere gitti dedi..konsr de deyince oyle anlama bi kadın sanatcımıymış neymiş dedi hep gittilerbirazımız da kaldık ondan oyle rahat aradım dedi...işim yok oyle yerlerde ddı askım gıtmez bılıyorum..valla ne diyeyım gıcık bı durum ama yapıyorlarmış işte...

iyi geceler kızlar
Aşkımla konuştuk bugün yarın 23 nisan kutlamasına götüreceklermiş saat 5te kalkacağız dedi. Sizinkilerde var mı böyle bir durum acaba

eşin nerde asker dolunay bizimkilerde konser vardı bugün caz konseri:))

öğlen aradı balım. Kısa bi süre konuşabildik. Şu an kendimi çok yalnız hissediyorum. 4 gün tatil var. Balım olsaydı kısa gelirdi tatil, ama şimdi üff bitsin günler geçsin. İnsanın yarısının olmaması ne kadar kötü... Allah'ım sen askerlikten sonra hiç ayırma...
çok özledim...

aa benimki de acemiliğini orda yaptı. orası çok rahat için rahat olsun. sadece aşırı soğuk oluyordu, bu dönemde gittiği için şanslı. oranın çoğu doğuya gitti. sizinki nerede ?

Şanslıyız sanırım. Tam mevsiminde gitti. Daha sonra da Çankırıya geçecek İnşallah bakalım

iyi geceler kızlar
Aşkımla konuştuk bugün yarın 23 nisan kutlamasına götüreceklermiş saat 5te kalkacağız dedi. Sizinkilerde var mı böyle bir durum acaba

askerimide anıtkabire götürceklermiş bu hafta dedi herhalde bugün götürürler sivil gitceklermiş

sevgilimi özledim ben çok... bi sürü vakit geçti gibi ama sayınca sadece 11 gün gitmiş... şafak atarsa 144, öff azıcık hızlan be...

ben de çok özledim sevgilimiii
vakit de geçmiyor hiç tatil olmasın artık okulda zaman hızlı geçiyor en azından. buün de aramadı hiç naptılar acaba çok yoruldu mu yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…