345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

İyi aksamlar kızlar. Ben bu aksam evde diilim size katılamıycam dün geceki gibi üzmeyin kendinizi eve döndükten sona mesajları okuycam sakın beni ağlatcak seyler yazmayın yine.. ii düsünelim iyi olsun. Onlar dönünce neler yapıcaz onları düsünelim planlayalım ben denedim işe yarıyo mesela tatil için rezarvasyon yapıcam. Belki dönünce bebek düsüneblrz bunları hayal ediyrm kendimi daa ii hissetmemi sağlıyo.

saniyelik oldu çok kötüyüm ben yes basıp çıkabilirdim offfffffff elimi kırmak istiyorum o derecedeyim

Canım benim ruh halini tahmin edebiliyorum ne desek bos için içini yicek bida arayana kadar umarım tez zamanda arar yine ona dua et arasın bianönce die.

saniyelik oldu çok kötüyüm ben yes basıp çıkabilirdim offfffffff elimi kırmak istiyorum o derecedeyim

canım ya bu kadar parcalama kendini lütfen ya (( konuşursun yine arar nasıl olsa.sen bol bol dua et güzelim benim ya

inşallah duygu yoğunluğumuz tavan yapmaz da yine burayı ağlama duvarına dönmez görüşmek üzere canım kocaman öptüm seni

kızlar kaç gundur okuyorum yazdıklarınızı ama kendimi toparlayıp bi yazamadım.. benim de yarim izmir narlıderede bugün hiç aramadı kaç gündür toplasanız 10 dk konuşamadık.. çok kötü hissediorum kendimi ama kime söylesem abartıyosun saçmalama gibi tepkiler alıyorummm burda herkes birbirini anlıo can yoldaşı oluo o yüzden iyi ki varsınız

kızlarla dediğimiz gibi sevenin halinden sevenler anlar canım çevremdekiler ne varmış 5 ay gecer ne üzülüyosun falan gibi laflar söylüyo ve cok canım sıkılıyo bu olaya olmuyo gecmiyo işte.hadi gün içinde oyalanacak bişey buluyorum ama şu yatma vakti geldi mi onun yokluğu öyle bir koyuyo ki bana ışığı söndürüpte yastığa başıma koyunca başlıyorum ağlamaya çok canım acıyo onun yokluğundan bilmiyorum bu 5 ayı nasıl geçircem onsuz.bi yarım yok işte yok yani nasıl mutlu olucam ki ben

Son düzenleme:
bugün narlıdereden haber alan var mı kızlar iyi mi nasıl çok merak ediorum hiç aramadı buguunnnn ((((

canım eğitimleri oluyordur üzülme boş olsa arar. benimki dün aramadı bugün müsait olmuş aradı işte üzülme

kızlar ben günlük tutuyorum askerim için hem gün içinde yaptıklarımı anlatıyorum hem onsuz nasıl olduğumu sanki onunla konuşur gibi yazıyorum beni çok rahatlatıyor tavsiye ederim gelince beraber okuruz güleriz

evet ya bende bi başlayamadım ki,yarın bende başliiim bari

bugün narlıdereden haber alan var mı kızlar iyi mi nasıl çok merak ediorum hiç aramadı buguunnnn ((((

bugün bjk gs maçı vardı, esas eğitimlerine bugün başlicaklardı, dolayısıyla maç izlemişse arayamamıştır, gökmen de aramadı, gerçi ben yurtdışına çıktım belki aradı da düşmedi o da olabilir. bir de haftasonu kdr rahat da değil pazartesi, illa ki arar

şafak attığı gibi 151!

askerlerimizle öğreniyoruz işte ne güzel bu arada şafak az kalmış inşallah bizde o günleri çabucak görürüz :106:

evet ya buraya yapıştığımdan beri şafak çabuk atıyor bir de. eski slnykp ben adımı değiştirdim de

inş çabucak görürsünüz o günleri siz de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…