345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

yemekleri sıkıntılı olur birkaç gün ama bizimki her gün kırmızı et yiyormuş. ustada rahatlar yani. şu dönemi atlatın tamamdır. adam bıkmış gelince et görmek istemiyorum öğlen akşam her gün et çıkıyor diyor. o derece yani :)

öyleymıss tatlım ınsan basına gelmeyınce bılmıyo bu durumlarııı asker eslerınıı mısafır etmek ısterımm artıkk aynılarını yasıyoruzz coookk saoll amaa gelecegmm zamann haberr verırrmm bıseyler ıcerız tanısırz senın esın nezaman gelecekkıne

daha eylülde nişanım var benim :KK1: son 28 bizim sizin bir üst dönemde gitmişti :) tabi canım haber ver mutlaka :)

Son düzenleme:
:)))benmm esımm gelecek senın nısanın olcakk oyyy hadı hayırlısıı ne gusell ya bızde görebılırmıyızkı son 28lerı 20lerı:S

:)))benmm esımm gelecek senın nısanın olcakk oyyy hadı hayırlısıı ne gusell ya bızde görebılırmıyızkı son 28lerı 20lerı:S

görürsünüz görürsünüz :) ilk 2aydan sonrası akıyor gidiyor. kabullenince zaman geçiyor. hele şu plakaya düşmek denilen şeye gelin tamamdır. dün gibi 81-Düzce dediğim :) işte o zaman hakkaten şakır şakır aktı zaman :)

155lerde oynuyoruz bız 100lere gelsek plakaya dusmus kadar olcaz:)cnmm kacam bendee cokkk saoll dunn ruyamda gördum askımıı ınsallah bugunde görururrmm ösledmmm sevıyorum herseyden cokkk duymasadaa ben genedee dıyemm iigeceler askım iigecelerr canımm iigeceler kocamm :)))iigeceler arkadaaslar

günaydın kızlar. bugün nasıl geçecek bilmem keşke evde olsaydım ağlamak istiyorum çok özledim sesini duymak istiyorum:KK5::KK43::KK14:

Bizde en son dün 5 gibi konuştuk...Bugün hiç arayamadı:KK43:((Onu çok özledim. :KK43:(uzun bi arada sonra adliyeye gidiyorum,ne zamandır dışarı çıkmıyordu,yine herşey de hatırlamak bazen üzülerek bazen tebessümle hatırlamak..Onu çokk seviyorum:KK43:(

ankarada oturuyorum cnm ben kocaelı kandıraya cıkmıss bendım benn hatırlamayan :)))ankaradanda 4saat falanmıss olsun gene yakın dıyoruzz kaynanamm ayda bı gıderz dıyo nekadar ınanılırsa onun sözunede:)))olmadı babamlarla gıderım
Ankaranın neresinde?Benimkide Kütahyada tabi şimdilik dağıtım olmazsa böyle iyi

günaydın kızlar :KK31: bakalım bugünümüz nasıl gecicek?? gerçi telefon beklemek ile geciyo genelde.inşallah ararlar ya bol bol :KK55:

Günaydın ben okula geldim baslıyo kosturmam. Az önce caldırdı kapandı aramadı 10 dkdr bekliyom ama derse giricem şimdi öptüm sizi

4mayıs dedı benımm askımdaa bugunn aradıı 2kez:)) haftaya falan bellı olur ordan dırekmı gıder ankaraya gelır öylemı gecer kocaelıne bılmıyorum ordan dırek gecerlerse 2gun bende otel ayarlıycamm tanıdık bırı varmıs kayınvalıdemlern ama bızz nasll durcazzkıı basbasaa olalımm koklmm doyasıyaa aglım omzunda sabaha kadr izlimm onu cokk ösledmm yaa

Askere giden bir arkadaş demişti,kızlar otellere erken rezervasyon yaptırın acayip dolu oluyormuş çok kişi mağdur olmuş o yüzden,haberiniz olsun..

yüzünü yidiğim fıstıkımın sesini duyduğumda saat 6ydı, bi kısmımızı maça götürücekler onlar yemek sırasına girmedi dedi o yüzden rahat arayabilmiş. yemek yemesem daha iyi ben poğaçamla mutluyum dedi ki bazı şeyleri ankesörlüden anlatamıyor da anladığım kadarıyla, ne sen sor ne ben söyliyim valla dedi.. sıkılmaya başlamış kurtlu kaşar duramaz yerinde zaten, şafağı da öğrendi benden zaten atarsa 152 (bazı arkadaşlar sormuş, urfaya çıktı usta birliği 3 gün yol izni veriyorlar o yüzden 15 eylül gibi burda olmasını bekliyoruz o sebeple 156dan başladım ben saymaya) ben de bavulumu hazırladım check inimi yaptım yavaş yavaş uçak saatini bekliyorum.. :)

İyi yolculuklar ,Allaha emanet ol kendine dikkat et oralarda...

Öncelikle iki gündür giremedim siteye,vee şunu farkettim ki iyiki varsınız çünkü bizi biz anlıyoruz..Öncelikle hepinize tek tek teşekkür ederim..Ben bugün hiç konuşamadım içim hiç rahat değil:KK43:(uzun bir aradan sonra ilk kez dışarı çıktım...offf metroda otobüste durakta oturduğumuz cafe de heryerde yaa...bana bakıp gülüşü,beni kızdırmalarını, aşkımm aa bak sen bunu beğenirsin alıyorum demeleri, iskenderin üzerine şöle çıtır bol fıstıklı yemeden edemediği künefeyi yiyişini her şeyi..:KK43:(

offf kendime çok uyuz oldum kızlar. dersteyken aşkım aradı heyecandan ve seste yüksekteydi noya bastım hocadan izin alıp dışarı çıktım aradığı numaraya aradım meşgul çaldı. çok üzüldüm kendimi yiyorum aşkımda üzülmüştür dünde konuşamadık inşallah tekrar arar dua edin :KK14::KK14::KK14::KK14:

offf kendime çok uyuz oldum kızlar. dersteyken aşkım aradı heyecandan ve seste yüksekteydi noya bastım hocadan izin alıp dışarı çıktım aradığı numaraya aradım meşgul çaldı. çok üzüldüm kendimi yiyorum aşkımda üzülmüştür dünde konuşamadık inşallah tekrar arar dua edin :KK14::KK14::KK14::KK14:

ilk aradığında meşgul çalar. ikinci kez dene. meşgul olmasından çok ankesörlülerle ilgili bir şey genelde.

X