345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

aman iyi olsunlarda başka birşey istemeyiz ya :KK50: aklım her sn onda ya

aynen cnm bugun evıme gıttım kazagını cıkardıgı tsortunu esortmanını öptmmm öptmm kokladmm nasll özlemısım evde heran cıkacak gıbıydı evımıı eşimii duzenımı herseyımı özledım daha sımdıden kocammmmm ösledmmm askımm hg demeyıı herseyı ösledm :S

Sabah sesi daha iti oluyor akşamları biraz yorgunluk tabi inş. hep iyi olur...Bugün pırasa yemiş hiç de sevmezdi ama alışıcak artık..ustalıkta yemekler daha düzelir inş.

benim sevgilim hala aramadı, bugün veya yarın da aramazsa muhtemelen bir hafta hiç arayamayacak çünkü yurtdışına gidiyorum.
içimde üzgünlük de var çünkü herkesin eşi sevgilisi ikişer üçer defa ararken nasıl olur da hiç arama şansı bulamaz içime dokunmuyor değil. ben de bugün gittim saçlarımı kestirdim manikür yaptırdım günün yarısı geçti neredeyse..

benim sevgilim hala aramadı, bugün veya yarın da aramazsa muhtemelen bir hafta hiç arayamayacak çünkü yurtdışına gidiyorum.
içimde üzgünlük de var çünkü herkesin eşi sevgilisi ikişer üçer defa ararken nasıl olur da hiç arama şansı bulamaz içime dokunmuyor değil. ben de bugün gittim saçlarımı kestirdim manikür yaptırdım günün yarısı geçti neredeyse..

Yanına kart almışmıydı canım eğer almamışsa ordan bulması zor oluyormuş,kalmayabiliyormuş...Annesini babasını filan arayabilmiş mi? Seni arayamazsa gittiğinde onları ararsa belki onlardan haber alırsın:KK43:(İnş bugün arayabilir,eminim o da haber vermek istiyordur içini ferah tut

canım benimkide ilk gittiği gün aradı bir daha aramadı müsait değillerdir kendini üzme boşuna.

valla ailesiyle tanışmıyorum henüz, tanımadığım insanları da bir yerlerden arayıp bulup sanki özellikle tanışmak istemişim gibi davranmak istemiyorum çünkü kulağına giderse densizlik olmuş olur. beklemekten başka yapacağım birşey yok valla şu anda. bu kadar zaman içinde en azından 20 saniye falan arayabilmesi gerekiyordu diye düşünüyorum, narlıderede askeri olan başka arkadaşlar da var onların ki 2şer 3er defa arıyor maşallah gün içinde..

valla ailesiyle tanışmıyorum henüz, tanımadığım insanları da bir yerlerden arayıp bulup sanki özellikle tanışmak istemişim gibi davranmak istemiyorum çünkü kulağına giderse densizlik olmuş olur. beklemekten başka yapacağım birşey yok valla şu anda. bu kadar zaman içinde en azından 20 saniye falan arayabilmesi gerekiyordu diye düşünüyorum, narlıderede askeri olan başka arkadaşlar da var onların ki 2şer 3er defa arıyor maşallah gün içinde..

cnmm benım esımde narlıderede dunle bugun aayabıldı dun 16,16da aradı mıyırrmıyrdı bı tuafdı sesı yorgunmm cok sıravar demısdı bugun sabahda 8,20de aradı gayet ıyıydı sesıı cokkk ıyıydı 1dk konusabldk ama dune göre ıyıydı cok kalabalık burası dıyo ondan arayamamısdır senınkıde

eminim ki arayamamasının geçerli bir sebebi var, kime sorsam arayamaz acemiliğinde diyor ama ben de 28 gün ondan haber almadan duramam burada bunu düşünebilmesi gerekiyor ki bana haber verebilecek kimse yok ondan başka. telefonum son seste gece yarılarına kadar bekliyorum hadi kaçırmış olayım cevapsız arama olarak dursun o bile yeter hakikaten..

kızlar bugün izmirde inanılmaz yağmur ve fırtına var. hele narlıdere denize çok yakın olduğu için orda daha da fazladır.
ondan arıyamamış olabilirler askerleriniz.

ya narlıdereyi arayabilme şansın olabilir mi santralinden arayıp en azından konuşma ihtimalim var mı çok merak ediyorum filan diye bir sorsan olurmu ki zaten önce santral çıkar onlar da bağlar bi yere diye düşünüyorum,ama şöyle bir durum var kaçıncı bölük onu bilmiyoruz?yine de isimden filan bulamaz mı acaba??

ya narlıdereyi arayabilme şansın olabilir mi santralinden arayıp en azından konuşma ihtimalim var mı çok merak ediyorum filan diye bir sorsan olurmu ki zaten önce santral çıkar onlar da bağlar bi yere diye düşünüyorum,ama şöyle bir durum var kaçıncı bölük onu bilmiyoruz?yine de isimden filan bulamaz mı acaba??

bölüğünü falan bilsem belki öyle bir şansım olabilir de hiç bulabileceklerini sanmıyorum o kadar kişi arasında hakkaten.. kardeşini ekledim facebooktan, beni bilio eğer kabul ederse ona sorucam haber almışlar mı diye

bölüğünü falan bilsem belki öyle bir şansım olabilir de hiç bulabileceklerini sanmıyorum o kadar kişi arasında hakkaten.. kardeşini ekledim facebooktan, beni bilio eğer kabul ederse ona sorucam haber almışlar mı diye

En iyisini yapmışsın,ama seni aramamışsa onları da aramamıştır fırsat bulamamıştır diye düşünüyorum,en azından onlar biliyordur belki bölüğünü filan..

En iyisini yapmışsın,ama seni aramamışsa onları da aramamıştır fırsat bulamamıştır diye düşünüyorum,en azından onlar biliyordur belki bölüğünü filan..

zorlamak da istemiyorum şansımı hani hakikaten kulağına giderse ki o beni tanıştırmamış ailesiyle böyle bi durumdan ben elleşirsem çok kızar, başına bişe mi geldi diye düşünüyorum allah korusun

zorlamak da istemiyorum şansımı hani hakikaten kulağına giderse ki o beni tanıştırmamış ailesiyle böyle bi durumdan ben elleşirsem çok kızar, başına bişe mi geldi diye düşünüyorum allah korusun

Allah korusu öyle düşünme moralini bozma bak yola da gidiceksin..Bence mutlaka bir şekilde fırsat bulamadı kayıtlarda sonlara kalmış olabilir çünkü hala kayıtlar bitmemiş çok kalabalık oluyormuş...Ama seni anlıyorum endişeleniyorsun:KK43:( Bak gideceğini de biliyor bugün mutlaka aramaya çalışır

ya ben yarın gece amsterdama uçuyorum eğitimim var orada maalesef ki oradan arayabilir mi nasıl olur bilemiyorum eğitimde cart diye ararsa açamam da ki bilio aslında gideceğimi

yabancı ülkeyide arıyabiliyorlar ankasörlü telefondan canım.
mesela ben italyaya falan gittiğimde aramıştı konuşmuştuk.

Allah korusu öyle düşünme moralini bozma bak yola da gidiceksin..Bence mutlaka bir şekilde fırsat bulamadı kayıtlarda sonlara kalmış olabilir çünkü hala kayıtlar bitmemiş çok kalabalık oluyormuş...Ama seni anlıyorum endişeleniyorsun:KK43:( Bak gideceğini de biliyor bugün mutlaka aramaya çalışır

5e çeyrek vardı daha birlikten içeri giriyordu perşembe günü işte o zaman aradı bi 10 saniye telefonunu kapattı verdi halasına girdi, ondan sonra bir daha haber falan alamadım. depresyondan da gittim saçlarımı erkek gibi kestirdim resmen

5e çeyrek vardı daha birlikten içeri giriyordu perşembe günü işte o zaman aradı bi 10 saniye telefonunu kapattı verdi halasına girdi, ondan sonra bir daha haber falan alamadım. depresyondan da gittim saçlarımı erkek gibi kestirdim resmen

Geçte girmiş bir forumda okumuştum geç girince sıra olabiliyor..Hem Tuğçenin dediği gibi yinede arayabilir bir şekilde,olması sen onu arasın sıkma canını yaa:KK43:((offf inş. arar canım bnm yaa:KK43:(

X