345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Allah kavuştursun canım. ben de 341. dönemim belki biliyorsundur.
şafak kaç?

evet canım biliyorum hala uğruyorum topiğimize nişanlanlandığını biliyorum hayırlı olsun senin adına çok sevindim
benim şafak biraz karışık canım izin kullanma durumu var bide ceza alıcak sanırım o yüzden uzadı biraz

canımmyaa cok saoll vallaa moral oldun bana ınsallah gececek askımmm yanımdaa yanıbasımda dedıgımm gunlerdee gelcek ısdee daha yenıı 4e kadr uyuyamıyorum sonraa 6da kalkıyorum sonra elım telefonda aradı arıycakda :S[/QUOTE]

bende öyleydim canım. 4 te uyuyordum. hatta nişanlım nöbet tutardı o saatlerde bende uyanık olurdum. kendimi iyi hissederdim.
usta birliğinde bir öğlen bir de akşam arıyordu.
iyi olucaksınn. gene özliyceksin üzülüceksin ama şiddeti bu ilk günler gibi kesinlikle olmıycak.

teşekkür ederim canımm...
inşallah sende tez vakitte kavuşursun.

bende öyleydim canım. 4 te uyuyordum. hatta nişanlım nöbet tutardı o saatlerde bende uyanık olurdum. kendimi iyi hissederdim.
usta birliğinde bir öğlen bir de akşam arıyordu.
iyi olucaksınn. gene özliyceksin üzülüceksin ama şiddeti bu ilk günler gibi kesinlikle olmıycak.[/QUOTE]

sankı o gunlerr cok uzak gıbı tatlım suan gıydıgı tsortunu bıle yıkamadmm kokluyorum öpuyorumm konusuyorum yarınn olsun arasnn gene 20snde olsa sesını duyamm ıı gelcek sanırım

345. dönem asker yarenleri size bir kaç gün üzülmek için müddet.
ama birkaç gün sonra silkelenmeniz gerekli.
askerleriniz sesinizi kötü duymak istemezlerr demi?
yoksaa akılları siz de kalır. onlar için güçlü durmalısınız.
onların orda morale ihtiyacı var. bizden çok daha fazla.
siz kendinizi salarsanız onlar da yıkılırr.
biraz dişinizi sıkıcaksınız. hem bakın az bir zaman sonra yemin töreninde görüceksiniz sevdiklerinizi.
arada yanlarınada gidip onları evci çıkarabilirsiniz. beraber haftasonu kalabilirsiniz.

sankı o gunlerr cok uzak gıbı tatlım suan gıydıgı tsortunu bıle yıkamadmm kokluyorum öpuyorumm konusuyorum yarınn olsun arasnn gene 20snde olsa sesını duyamm ıı gelcek sanırım[/QUOTE]

yarın arıycak canım üzülme sen.
zaman geçtikte daha iyi olucak.

İnş sabırla bekliyorum yemin törenini ve görüp gidebileceğim ustalık dönemini..Umarım dağıtım olmaz(

[video=youtube;8z4dp1WroAY]http://www.youtube.com/watch?v=8z4dp1WroAY[/video]

offf offf...

Son düzenleme:
sankı o gunlerr cok uzak gıbı tatlım suan gıydıgı tsortunu bıle yıkamadmm kokluyorum öpuyorumm konusuyorum yarınn olsun arasnn gene 20snde olsa sesını duyamm ıı gelcek sanırım

zaman geçtikte daha iyi olucak.[/QUOTE]

inşallah tatlım ınsallah bugun sofradan aglayarak kalkdım bogazıma dugumlendı hersey yarınnı beklıyorum cnmm bugun tamm 16,16da aradı yarın aynı saatlerde arayabılır ):)senın safak kaç

zaman geçtikte daha iyi olucak.

inşallah tatlım ınsallah bugun sofradan aglayarak kalkdım bogazıma dugumlendı hersey yarınnı beklıyorum cnmm bugun tamm 16,16da aradı yarın aynı saatlerde arayabılır ):)senın safak kaç[/QUOTE]

evet canım ben de öyle olmuştum.
benimki 17 ocakta döndü çok şükür canımm.
darısı başınıza inşallahh...
ama o günleri unutamadım daha.

ustalık döneminde nişanlım urfa mekeze gitti canım.
ama ordan bir dağıtım olmadı. merkezde kaldı.

Acemilik kütahya havacılık ama dağıtım olucakmış şehirler belli ama ne biliyimm ya yüzde on şans varmış kalması için genelde herkesin dağıtım olmuş,inş olmaz diyim..sağ salim gidip gelsinde..

inşallah tatlım ınsallah bugun sofradan aglayarak kalkdım bogazıma dugumlendı hersey yarınnı beklıyorum cnmm bugun tamm 16,16da aradı yarın aynı saatlerde arayabılır ):)senın safak kaç

ama o günleri unutamadım daha.[/QUOTE]

oyy cnmm gözunaydın ozaman daha cok yenı senınde tabı etkısınde kalırsın bu gunler nasl unutulurkı herannıı her saatı gecmek bıle bılmıyo sarılmak koklamak ıstıyorum esımı askımm kalkkk mıdem agrıyo dıye nazlanmak ıstıyorum :)

inşallah yerinde kalır canım.
hayırlısı olsun herşeyinn.

ama o günleri unutamadım daha.

oyy cnmm gözunaydın ozaman daha cok yenı senınde tabı etkısınde kalırsın bu gunler nasl unutulurkı herannıı her saatı gecmek bıle bılmıyo sarılmak koklamak ıstıyorum esımı askımm kalkkk mıdem agrıyo dıye nazlanmak ıstıyorum :)[/QUOTE]

teşekkür ederim canımm...
insan özlüyor cidden ilgiyi, sevgiyi, şefkatii...
usta birliğine bi geçsin orda rahat rahat sohbetler edersiniz. naz bile yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…