Premature Bebekler 33.haftada erken dogum riskim var(sancılarım baslaid)destek olurmusunuz bana da

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
gülencim takma kafana,vakitlice gelir inşallah oğluşun.

medical park bahçelievlerde hangi doktor baktı anlayamadım,kendi doktorun oraya mı geldi?ben de o hastaneye gidiyorum da,tüp bebek için başlamıştık,devam ediyoruz.

benim de dünden beri hafif hafif ağrılarım var ince ince.ben de yarn bi gideyim diyorum tırstım.alttan muayene ediyolar mı,ona göre hazırlıklı gideyimeyvahedigeldismile

gülencim,içini rahat tut bitanem,vakitlice,sağlıkla kavuşacaksın yavruna inşallah...:Saruboceq:bol bol dinlen cnm,ev işini falan boşver...

geçmiş olsun canım sakın yorma kendini stres yapma.Allahın izniyle bekleyecek ege bebek biraz daha.

Merveicn benim Dr oradan değil alman hastaneisnde yaoiyolardi ama anlasmalair bozukunca beni medicalde yönlendirdiler
ben altan muayne olamıyorum deidm hi ısrar etmediler mesela gece ebesi var yedi buçukta geliyo dogumhaneye nurdan Adi çok anlayisli çok iyi niyetli
gece Dr geldinde beni usg ile muayne etti
ben deidm ebeye san im geldini anlayınca dusa girdim temizlenmem için sikistirinca temizlenemeidm diyenodalarda banyo var ben temizlerim ne olacak yani dedi merve baya iyilerdi sen kime geliyosunlatif kupelioglu ordaydi ben dkumhaneye girdimde adam bana soru sorud ama ben cevap vercek durumda değildim

Mmm Zeynep bı arkadasım Turgay beye geliyoda kndan sordum
senin ne gibi ağrıların oluyor canım

dandini ve yaz teşekkür ederiz teyzeleri dua eisn bizlere olurmu

Mmm Zeynep bı arkadasım Turgay beye geliyoda kndan sordum
senin ne gibi ağrıların oluyor canım

dandini ve yaz teşekkür ederiz teyzeleri dua eisn bizlere olurmu

bıldıgın adet agrısı canım sankı her an adet olucakmısım kanamam olucakmıs gıbı. arada sag kasıgıma ıgneler batıyo gerılıyo. baslayınca da kesıntısız suruyo gun boyunca. tedbır amaclı prepar ısımlı bı ılaca basladık. bakalım 2-3 hafta daha durucak kızım bu sayede ınsallah.

Benimde belimde olmuştu bu ağrılardan önce adet ağrısına benzer ama sonra kasığa devretti ısı
suan en ufak bişeyden kullanıyorum bu hareketli kaislmami diye
prepar vermedi bana sıkıntı yapıyormuş anneye
ateş basması titreme vs gibi adalat başlattı oda carpinti yapıyor :) aman napalim bebekler Dursun yeterki

gülaycım nasıl oldun canım, ağrıların devam etmiyordur inşallah...
kendine iyi bak.. öptüm...

Benimde belimde olmuştu bu ağrılardan önce adet ağrısına benzer ama sonra kasığa devretti ısı
suan en ufak bişeyden kullanıyorum bu hareketli kaislmami diye
prepar vermedi bana sıkıntı yapıyormuş anneye
ateş basması titreme vs gibi adalat başlattı oda carpinti yapıyor :) aman napalim bebekler Dursun yeterki

ewet sıkıntılı bı ılac nefes darlıgı carpıntı yapıyo bende zaten hamılelıgın verdıgı bı carpıntın war ıyıce serseme donuyosun. 3 hafta sık dısını dedı adam. 1 haftası gectı ha gayret dıye dıye 2 hafta daha kullanıcam sonrası Allah kerim...

gulennnnnnnnnn nerdesınnnnnnnnn...........nasılsın sancın gectımı

evet cnm latif küpelioğluna gidiyorum.eğer hastane değiştireceksen bu hastaneyi ve de latif beyi tavsiye ederim.

Ayyy bugün hiç olmadı demeyi çok iateidm ancak aancilar sürekli yoklama halindeler hiç unutturmuyolar kendilerini ya kasıktan yada belden ağrım oluyor
bunlar olmuyorsada sanırım kasilma dediniz şey oluyor kandımda kestiremiyorum patates gibi yatıyorum bugün yatak odası ve salonun tülleri perdelerini yıkandı utulendi yairnda storlari halletcek inşallah ancak yatmak zor geliyor bebeğim dursunda ne uapacaz mecbur yaticaz allahıma dua ediyoruz agrilairm olmaisn oldukça morelim bozuluyor ve keyfim kaçıyor

Merve canım Dr değiştirmeyi düşünmüyorum ben Dr iyi allah'a şükür ilgileniyor hem ilgili hem biligili bı Dr umairm yanilmiyrumdur
buarda Cuma aksamı lâtif bey dogum hanedeydi bana soru dorud ancak cevap veremeycek haldeydim
iyiki annem görmedi onu zira kendisi lâtif beyle sık sık görüşmüştü teleofnda benin tedavimlen ilgili
bayilirdi herhalde heycandan :))
Zeynep ah canım ya Allah seninde yaridmcin olsun inşallah hadi bakalım. 36. Bı girsek bı girsek :)

neyse canım üzme kendini moralde çok önemli inş biraz daha bekler senin ufaklık

az sabır canım sık dısını 1 ay daha zor ama napcan ucunda gelıcek sey herseye degmezmı...

inşallahh kızlarrr inşallahhh

cok gecmıs olsun umarım bebısın acele etmez.. benimde erken dogum riskim var, bebek cok asagıda ve cok erken döndu.. 26. haftamdan berı yatıyorum hep. bugun 29+4 olduk.. zaman gecmek bilmiyor, umarım bebeklerimiz zamanında gelır..

X