Premature Bebekler 33.haftada erken dogum riskim var(sancılarım baslaid)destek olurmusunuz bana da

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
tesekkur ederız dandını ınsallah zamanında gelır yavrum

kız alemsın halıların derdıne mı dustun kaydirigubbakcemile3

gülencim nasıl oldun bugun, ağrılar sızılar ne durumda?? nst yi naptın gittin mi durumlar nasıl?? oğluşun uslu uslu bekliodur umarım

Suanda Agrim var canım uyuyacağım ve umairm uyandimda olmuyacaknst girmedim bugün dHa rahattim nispeten belim ağrımadı pek bende gitmeidm ancak kendimden killandimda gidicem ay Allah yarimcimiz olsun bebek çok aşağıda oynuyor korkuyorum

gülencim sanirim seninle sorunumuz ayni cünkü senin yasadiklarini okuyorum sitede bi kac gün sonra bendede oluyor...sen yine 36 nin icine girmisin ben daha 35in icindeyim ve har an gelebilirmis

Aman esin allah korusun bak sana birşey diyeceğim
ben bazen okudum seyden cok etkileniyorum ve bazen çok enteresan ama o anda bile banada oldu oluyor mesela şuanda seni gördümde bayadır vajinamaya batma olmuyor diye düşündüm ve şuanda oluyor !
cekiyoruz kendimize bebeğim
senin sancıların varmı? Rahim agzı uzunlugun ne alemde ? doktora ne kadarda gidiyordun canım ?
Benim perşembe kontrolum var birde uzunluk ölçülecek inşallah daha seninde benimde gelmez acıkcası ben 36+0 bir göreyim Gözümü 37 Dikicem
BUarada ben daha 36 değilim yani doktorum bu hesabın dogru olmadını söyledi bana cünkü ben o gece hastanede 34 içindeyim demiştim ciger ignesi 34 vurulmuyormuş gerek olmadından sonra doktorum hayır 33+0 da daha 33 içinde demiş o zaman vuruldum iğneyi..
ışte böyle işte ..

Buarada dün akşam egenin odasının halısını ve avizesini aldık bugünde eşim beş dk hemen bi iç çamaşırcıya götürdü beni
pijema takımı aldım 2 tane 15 er milyondan ama nası güzeller anlatamam biri gömlek gibi tunıklı dugmeli diğeri ise V yaka kırmızı o bu hafta içi ege nin odasını eklicem inşallah o zaman hepiniz cicilerimizi görürsünüz inşallah

canim aldiklarini sende bebisinde saglikla giyin insallah...benim sancilarin evet baslamis ben cok hissetmiyorum ama doktorum ölctü ve sancilar varmis..raahim agzi uzunlugumda en son 2.4 tü tekrar ölctü ve 2.2 ye inmis yani 2mm cik bisiy kalmis ben artik 2 güne bir gidiyorum kontrol alltinda tutmak istedi yarin gene gitcem 2 ye indiyse hastahaneye yatmaya allacak...9 gün dayanmaliymis benim bebis yoksa erken dogum diye yakinimizdaki hastahaneye gidemiyorum yarim saat uzakliktaki hastaneye gitcem dogum aninda insallah yetisirimbilmiyorumkismilesende rahim agzi boyu en son kacti?

Haa evett yaa inşallahh maşallahh
Cok feci grip oldum agız burun bogaz maaf oldukk
halsiz kaldım iyice kafamı tutamıyorumm

esin sen baya sık gıdıyorsun canım ınsallah incelme devam etmez benim en son 3.1 idi bakalım perşembe tekrar ölçülecek umarım incelmemiştir da önceden 4.1 idi çünkü
sen hangi hatsaneye gidiyorsun esin erken dogum olursa nerde dogurucaksın?
bizi haberdar et umarım hastaneye yatmazsın

gecmıs olsun ya dıkkat et kendıne ballı ıhlamur falan ıc meyve ye bol bol...

sağoll zeynepcimm
se nasılsınn
atlattın artık dımı sen bız daha 1 hafta dursak super olcak zemuszemus

gülencim canım geçmiş olsun, yahu sen evde yatmıo muydun nereden buldun gribi... dikkat et kendine geçmiş osun tekrar. bu arada egenin maşallahı var annesi beklicek kesin 37ye içn rahat olsun:)

İnşallahh Teyzesi İnşallah
Canım Evde yatıyorum bilmiyorumki üşüttümmü ne yaptım bogazlarım agzımdan cıkcak sanki o derece yani
cumartesi halı almaya cıktık evden 9 gündür cıkmıyordum ve cok kötü oldum artık acaba oradan biri bana karşı hapşurdumu naptı bilemiyorumm yaa
elvin nasıl canım? bak morelini bozma anlıyabiliyorum korkunu sakın sakın rabbim yardımcınız olsun inşallahj dışarıdan konuşmak cokkolay dillendirme sakın allahım yardımcınız olsun inşallah küçük kızına güc küvvet versin inşallah

valla canım doğru sölüosun, sen kendini korumaya çalıştıkça gelir zaten insanlar bulur seni, zaten millette dikkat sıfır... insallah kısa zamanda toparlarsın...
elvin nasıl olsun bugun tekrar beslenmeye başladı, yüreğimiz ağzımızda bekliyoruz. insallah bu sefer sorun olmaz... allah böyle yüreği ağzında bekleyen her anneye babaya yardımcı olsun, minişlerine de güç versin diyecek başka bişey yok, bebeklerimizi bizlere bağışlasın...
neyse allahtan ege sana bunları yaşatmıcak, allah kimseye vermesin bunu... bu arada biizm dr bebeğe ilk erkek demişti, o zaman isimine karar vermiştik ege diye. yani ismi çok güsel annesi, ömrüde böyle güzel olsun insallah...

atlattık cok sukur... 2 gun sonra 37 haftamız bıtıyor...
darısı basınızaaa kaydirigubbakcemile2
ayy inşallahh zeynepp zemuszemus
sakınan göze cöp batar mısali bugun bogaz agrım hafıflemış ancak burnum cesme bilmiyorumkismile
elvine kocaman maşallahh canımm inş guzel guzel beslenecek kılolarıı alacakk tontikk olucak
allah yardımcınız olsun canım dedıgın gıbı ıns guzel haberler alıcaz hep sızden canım
inşallah allahım evlatlarımıza guc kuvvet saglıklı hayırlı uzun omurler guzel yazılar yazsınallahım

:Saruboceq:

günaydınn
dogmadı ege hala
bugun kontrolumuz var
dun gece kasıgıma kramp gırdı
tedırgınım çokk
1 hafta daha dursa cok guzel olacak

günaydınn
dogmadı ege hala
bugun kontrolumuz var
dun gece kasıgıma kramp gırdı
tedırgınım çokk
1 hafta daha dursa cok guzel olacak

günaydın canım...
insallah kontrolden iyi haberlerle dönersinki, ben öyle olacağına inanıyorum.:)
bu arada içini ferah tut annesi, bu kadar bekledi bence biraz daha bekleyecektir egecim... belki biraz kendini yormuş olabilir misin, ondan olabilir mi bu kramp acaba?

Evet canım dün bana gardolap toplattılar canım oturdun yerden katlarsın dediler ama yorulmuştum koca 3 kapaklı gardolabı katladım yerleştirdim birde küçük dolap var ıbnuda topladım.. olabilir belki .. alah yardım edecek bana anlayış gösterilmedi için allah yardım edecek bana biliyorum..
İnşallah dogmayacak daha oglum..

insallah canım allah yardımcın olsun. ya milletin toplatmasına neden bakıosun, milletin anlayış göstermesini de bekleme lütfen. şuan herşeyden önemlisi oğlun... kim ne derse desin gerekiosa tık dolabın içine, egemiz sağlıkla gelsin o zaman herşey olur yoluna girer. başkaları için ne oğluşunu ne kendini zorlama gülencim... dualarımız seninle ve uslu egeyle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…