Premature Bebekler 33.haftada erken dogum riskim var(sancılarım baslaid)destek olurmusunuz bana da

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
oluyo ya zeynep kaşarlandım artık napım neyseki şiddetli değil çok şükür

cok acayıp bı agrı gıbı bısı var karnımda

magnezyum kullanıyomusun sen canım? kasılmalara ıyı gelıyor gunde 2 ye cıkardık bız.

Bı poşet kullanıyorum doktorumdan habersiz ustelik p

canim yanlis hatirlamiyorsam sendede vajinada batmalar vardi ve erken dogum riskimi diye ikilemdeydin demi kendi konumdan hatirladim senide...yanilmiyorsam ikimizdede batmalar vardi..cok gecmis olsun umarim bebisin ne zaman gelirse gelsin saglikli olur....

ay zenep vermedi bende sormadım baktım herkez kullanıyo bırde forumda aynı dr gıttımız bı kızda var onada vermıs bende basladım ıstee
sen yarın 36 masaalllah

esin benım yengem 37 haftalık ondada batma oluyo mart annelerındede oluyo bence onun erkwn dogumla alakası yok sen nasılsın

canım benım 36 bugun bıtıyo yarın 37 ye baslıyoruz. doktorum subat 4 dedı.
subat 4 te 37 haftam doluyo o zamana kadar tutucaz sonra beklıcez dedı.
son 1 hafta daha ıcımde tutmaya calısıyorum yanı...

saol ben iyim...bende oluyodu ve erken dogum riski dedi arkadasin dedigi gibi banada magnezyum verdi günde iki kere....bakalim ne olcak

canım benım 36 bugun bıtıyo yarın 37 ye baslıyoruz. doktorum subat 4 dedı.
subat 4 te 37 haftam doluyo o zamana kadar tutucaz sonra beklıcez dedı.
son 1 hafta daha ıcımde tutmaya calısıyorum yanı...
haa tamaamm tamamm 37 ıcınde oluyonn sen normalmıı dogurucann

saol ben iyim...bende oluyodu ve erken dogum riski dedi arkadasin dedigi gibi banada magnezyum verdi günde iki kere....bakalim ne olcak
esincim amaonun o batmayla alakası ytokmuş ben dr mesaj attım onemlı bısı olsabenı cagırırdı kendısı rısklı gebelıkler uzmanı
benım yengemde 37 haftalık ondada oluyomuş yatıyosun dımı sureklı ilac ne kullanıyosun baska

evet cnm yatiyorum lazim oldukca kalkiyorum...sadece magnezyum verdi simdilik yarin yine bakcak

canım hamılelık sekerı war bende ayın 9 unda catı yapıcak doktor agrılarım sıklasmazsa tabı o zamanı beklersek.
sekerıde goz onune alarak cok yusek ıhtımal sezeryan olucam 15 ı gıbı...
o kadar durursa kaydirigubbakcemile3

gülencim hala burdasın yaramaz diyorsun minik oğluşuna bak bekliyor kuzucuk zamanını uslu uslu her sabah burdamısın diye kontrol ediyorum ve online görünce oh çok şükür diyorum

38 haftada oluyo galba dımı yengemde 13 subatta olucak sezeryan 2 hafta buyuk o benden
gülencim hala burdasın yaramaz diyorsun minik oğluşuna bak bekliyor kuzucuk zamanını uslu uslu her sabah burdamısın diye kontrol ediyorum ve online görünce oh çok şükür diyorum
eyer doyarsam erkenden popişimi ışıyıylar benim ondan bekliyom buyda kuju kuju :lepi:

eyer doyarsam erkenden popişimi ışıyıylar benim ondan bekliyom buyda kuju kuju :lepi:[/QUOTE]

Sana söylemiştim erken doğmayacak bebeğin. İçimde hep böyle bir his var. İnşallah gerçek olur. 37 haftadan sonra zaten zamanında doğum sayılıyor. Bir de bakarsın 40. haftaya kadar doğmaz:)) Bu kuzuların ne yapacakları hiç belli olmuyor.

ahh mehtapp olabilirmii yaa sempatiksalakcinni
doktorda son olarak 27 subat dedi yani 39 hafta 1 günlükken aklinialirimsmile ben 38 haftanın içinde al dicem ama ya delimiyimneyim
buarada çok kötü bi haber aldım annemlerin kiracının kızı ölü dogum yapmış benimle aynı haftadaydı 1 hafta olmuş öleli çok üzüldüm gerçekten agladım dayanamadım öğleden sonra annemler ziyarete gidelim dedi karşı apartmanda oturuyor kızcagız inşallah işleri halledemezlerde gidemeyiz bugün dayanamam bende aglarım yengem hastanede son kontrolde yani aileye iki torun geliyo
biri kız biri oğlan
kız eslia oglan ege :) benim koca tumbaklı oglum yanii

Canım sen öyle ortamlara pek girmemeye bak. Zaten zor bir hamilelik geçiriyorsun bence bebeğini sağlıkla doğurana kadar böyle yerlere gitme. Kimse seni ayıplamaz neden gelmedi diye.
Hayırlısı olsun yeğenin için de Ege için de sağlıkla kucaklarınıza gelsinler inşallah.

ayy mehtap belımde muthiş bi agrı var kutukle belıme vurmuşlar gıbı dr aradım mınoset ıc dedı
sureklı 4 saattır hemen hemen var bu gunude bı atlatsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…