Premature Bebekler 33.haftada erken dogum riskim var(sancılarım baslaid)destek olurmusunuz bana da

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
gülencim naptın, tamamlayabildin mi eksiklerini? sen nasıl oldun ağrılar sancılar ne durumda bugun?

kornelya günaydın canım ,
Evet çok şükür tamamlıyabildik canım..
Hastane cantamıda hazırladım egeninkiler hazırdıda benim eksikleirm vardı maluım ben yeni evli değilim ne pijemam vardı ne atletim hepsini yeni alındı.. maddiyatta ıyı sallanıyor yanii ..
dur bakalım carşamba kontrol var dr o zaman sancı durdurucu ilacı bıraktıracagını söyledi ama ben rıca edeceğim ğazartesiye kadar devam etmek için çünkü cumartesi yengem doguracak ve doktorum carşamba akşamı ıraga gıdıyor pazarttesi donuyor o burda yokken dogurmak ıstemıyorum..
ha gayret egecim valalhi daha 3 hafta dur sen annecim.
benim agrılarda gün gectikce bi öncekinden daha can yakıcı olmaya başladı mesela kasılmalarım da güclü..
dayanıyoruz duayla inşallah allahım

evet makinaya bagliyolar..sancilar cikiyor ama kac cikiyor bilmiyorum hic sormadim..ama bildigim tek sey 30 un üzerine ciktiginda sanci cok demekmis benim ki 60 larda geziyor

yok canım öyle değil 20 üzeri sancı sayılıyor 90 ile doguma alıyolarmış.. yani 60 aslında bizim dönemde herkezde cıkan sancılar inşallah daha dayanır kuzucun esin

oh ne güzel hazırlıklarını tamamlamışsın güle güle kullanın eşyalarınızı sende egecik de:) valla boşver maddiyat sallanıo hep ama güsel bişi, ben izine ayrıldım izmire döndüm bi hafta dinleyim de gidip alışveriş yapayım hem elvin hem kendim için. ama 5. gün acil hastaneye sona da doğum işte. ne kendime ne de minişime bi hazırlık yapamadan geçti gitti. tadını çıkar her anın boşver, tabi bu ağrılarla tat da ne kadar çıkarsa artık..
bu arada haklısn tabi doktorun yokken istememekte, kendi bildiği alışık olup güvendiği doktor olunca insan daha bi rahat olur muhakkak. ama ege bekler bak görürsün. hem o çok uslu, hem de dualarımız seninle, allah yardım eder insallah.

Öyle diyorsun dimi kornelya canım inşallah bekler egemiz..
dotorumu bir türlü bırakamadık onunda bizim için istedi dogum ücreti bizi baya zorlasada ona güvendimiz iin bırakmadık onu umarım o yokken birşey olmaz canım..
ay canım inşallah rabbim elvini en kısa zamanda yanında olmasını nasip eder sag salim saglıkla
insanoğlu hep herşey tamam olsun diyor artık buda bitti diyorum başka bişi cıkıyor eşimede diyorum bunu alsakmı napsak diye oda bir kere olacak diyor(bu benim canımı cok acıtıyor belki ilerde bir daha cocgumuz olur kimbilir) alalım diyor battı balık yan gider hesabı :)
eşimle bugün tmeizlik yağacağız şuanda kendimi çok dinamik hissetsemde 2 dk sonra cok yorgun hissediyorum o evi süpürürecek halılaır kaldıracak vileda sopasını sıkıp ben yerleri sileceğim çünkü ev gercekten bom bok şuanda .. wc banyoyuda sabahtan beri yavaş yavaş bölük pörcük yaptım inşalllah cabuk yorulmam zaetn agrılar her daim var birde bziim haftalarda olan herkezde var bu agrılar bende anlamadım gitti bakalım hayat bizlere neler gösterecek

gulen merhaba canım...
ben pzt gunu anıden kanamam baslayınca ve durdurulamayınca oglen 11.55 te epıdural sezeryan yaptım... dogum hıkayemı ve ayrıntıları 2010 subat annelerı dogum hıkayelerı kısmına yazıcam canım... bebegım cok saglıklı ve ıyı. darısı senınde basına tatlım :)

AAA zeyneppp
şaşırdımm yaa
bugunde yenegm dogumyaptı
genel sezeryanla
3540 gr dogdu kızımız 39+1 de
bakıcam yazdınmı hikayeyi

gulencim ilk oncelikle cok gecmis olsun.... ins saglikli bir sekilde bebisine kavusursun, umarim hersey yolunda gider. bu arada annemde beni 7 aylik dogurmus ama tup bebek degilim ... minnacikmissim ellerinde tutmaya bile korkuolarmis.. ama simdi 1.75 boyundayim :))) hersey yoluna girmis annemin dedine gore :) iyi haberlerini aliriz. korkma sen emi.

oykuu beni burdadamı buldun bacımm :)

konuyu okudum yazma fırsatım yok şimdi yine hastaneye gdiicem yegenimi görmeye canım ykosa da sizi gülmekten yıkacagımm seyler olduu

AAA zeyneppp
şaşırdımm yaa
bugunde yenegm dogumyaptı
genel sezeryanla
3540 gr dogdu kızımız 39+1 de
bakıcam yazdınmı hikayeyi

yazdım canım benım... vakıt buldukca gırmeye calısıyorum nete. ınsallah sende sagsaglım alırısn kucagına hihoyyyt

doğum hıkayelerı kısmında 2010 subat annelerı topıgının altında canım.

oykuu beni burdadamı buldun bacımm :)

konuyu okudum yazma fırsatım yok şimdi yine hastaneye gdiicem yegenimi görmeye canım ykosa da sizi gülmekten yıkacagımm seyler olduu

çok şükür riskli zamanı aşmışsın gülencimege hala karnında zamanını bekliycek uslu oğlumuz sanırım

gülencim neredesin ses seda yok hiç. egecik napıo sen naptın, doktorun bugun dönüodu değil mi?

off yazamadım
persmbe yengem dogum yaptı
maesef bebegımızde sorun var
benımde keyfım olmadından foruma gırmedım
dr cumaya kadar yok
dun aksam nst gırdım çok şükür hiç bişey cıkmadı artık doguma 9 gun kaldı
oldu olacak 9 gun daha dursunn

hadı bakalım artık tehlıkelı zamanlar gecmıs...
saglıkla gelsın mınık ege...

sonunda gülencim ben kesin doğuma gittin die düşünmeye başlamıştım.
hayırdır bebeğinizin nesi var? insallah çok önemli bir problem değildir. Allah en kısa zamanda şifasını versin...
egeye de uslu uslu dedik hakkını verdi yakışıklı valla. şükür tehlikeli dönemi atlattınız. insallah doktoruna kadar da bekler, hatta 9 günü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…