30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

günaydın kızlar, nasılsınız..
iyi haftalar diliyorum hepinize.. denizatak denizatak bugün nasılsın?

bende iyiyim. cumartesi günü dr.a gittim. bebek için. folik asit verdi. kullanmaya başladım. herhangi bir şikayetim yok ama ... bebek istiyoruz. özellikle eşim daha çok istiyor. bakalım inş. hayırlı zamanda gelir
oyy inaşllah kuzum :)

bazı ilaçlar çok yan etki yapıyor, unutkanlık yapıyor, hücrelere zarar veriyor. bu yüzden bazıları yeşil reçete ile imza ile satılır. xanax da bunlardan biri diye duymuştum yanlışım varsa düzeltin lütfen

xanax duyduğum kadarıyla çok ağır bir andidepresan. etkili ama.. bu genç yaşta onunla başlamasaydın. daha rahatlatıcı şyler alamazmısın. alışkanlık yapar bırakamazsın.

durumumu anlattım direk bunları verdi çünkü aşırı stres var huzursuzluk var endişe hali sürekli uyku uyumuyorum ve sürekli düşünce hali intihar eğilimleride olmuştu anlattım hepsini bunları verdi ağır biliyorum ve yeşil reçete ile veriliyor doğrudur

durumumu anlattım direk bunları verdi çünkü aşırı stres var huzursuzluk var endişe hali sürekli uyku uyumuyorum ve sürekli düşünce hali intihar eğilimleride olmuştu anlattım hepsini bunları verdi ağır biliyorum ve yeşil reçete ile veriliyor doğrudur

anladım deniz inşallah yakın zamanda bu süreçten kurtulursun.

X