30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

bana güzel bir kitap ismi verebilir misiniz? şöyle kişisel gelişim, romantik, maneviyat içeren bşyler olabilir.
bana bşyler katsın istiyorum.

Ildefonso Falcones yazmış canım fatımanın eli kitabını.. ya elimde süründü resmen ilk defa okuyamıyorum bir kitabı genelde en saçma gibi olanları bile okurum...
Ben Minevra sordu sanmıştım :) Sizi hep karıştırıyorum. Profil fotoğraflarınızdan ötürü... :)
Ben de bir kitabı yarım bırakamam. Kötü de olsa okurum. Bana uymasa da...

anladım prenses, yine de sağol. bende bşyler okuma isteği uyandı akşamları uyumadan önce okumak istiyorum, nedense.
Bence de oku.
Bence insanın kitap hakkında eleştiri yapabilmesi ya da birisine kitap tavsiye etmesi için o yazarın birkaç tane kitabını okumuş olması lazım.

Ben niyeyse kitap tavsiyesi yapamıyorum. : )
O kadar kitap okurum. aklıma bir tane gelmez :)

Bence de oku.
Bence insanın kitap hakkında eleştiri yapabilmesi ya da birisine kitap tavsiye etmesi için o yazarın birkaç tane kitabını okumuş olması lazım.

Ben niyeyse kitap tavsiyesi yapamıyorum. : )
O kadar kitap okurum. aklıma bir tane gelmez :)

haklısın canım, bende ilk mezun olduğum dönemler çok okurdum. şuan kitap isimlerini hatırlayamıyorum:KK43:
şimdi okuduğum en çok şey int.tebliğ ve güncel ekonomi haberleri
:KK48:

bana güzel bir kitap ismi verebilir misiniz? şöyle kişisel gelişim, romantik, maneviyat içeren bşyler olabilir.
bana bşyler katsın istiyorum.
düşünmek farzdır diye bi kitap okumuştum güzeldi ama mutlaka oku diyebilir miyim bilmiyorum.

X