30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

canım çok ergence şeyler. wattpad diye uygulama var . insanların yazdığı hikaye kitap tarzı şeyler onlara sardım son günlerde :) aşk hikayeleri okuyup duruyorum

anladım, ben bu ara bşy okumuyorum yani zamanım yok aslında

grinin elli tonu varmış, hikayesi garip, fazla satmış filan, film yapmışlar şimdi. hep reklam anlamadım bende

sevgi üzerine...

"Ne miktarda yaptığınızın önemi yok, içine ne kadar sevgi koyduğunuz önemli.." - Rahibe Teresa

"Mucizeler, sevginin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkar. gerçek mucize ona esin kaynağı olan sevginin ta kendisidir. Sevgiden gelen her şey aslında birer mucizedir." - 'A Course in Miracles'tan alıntı

"Yanlış sevgi yoktur. Onu kalbinizde hissedersiniz. O bizim ruhumuzu ısıtan ateştir, ruhumuza enerji verir ve hayatımızı tutkulu kılar. O bizim Tanrı ve diğerleri ile olan bağımızdır." - Elizabeth Kubler Ross- The Wheel of Life (Scribner)

"Büyük sevginin olduğu yerde, her zaman mucize vardır." - Willa Carter

"Dahilik, ne yüksek derecede zeki olmak ne de hayal gücüne sahip olmaktır. Sevgi, sevgi, sevgi...Bu bir dahinin ruhudur." - Wolfgang Amadeus Mozart

Biraz müstehcen diyorlar, bilerek okumuyorum.
Zaten bir şeye çok rağbet varsa o şeyden soğuyorum.

evet öyle olduğunu okudum. neden bu kadar abarttılar anlamadım.
medya nın şişirmesi.
temek içgüdü vardı benim zamanımda.
hiç izlemedim cidden. ama konusunu biliyorum

anladım, ben bu ara bşy okumuyorum yani zamanım yok aslında

grinin elli tonu varmış, hikayesi garip, fazla satmış filan, film yapmışlar şimdi. hep reklam anlamadım bende
ben okudum 3 kitabını da erotik yayın canım. filmini de izledim :)

kızlarrr birazdan redd ve minerva buluşması gerçekleşecek:)

tamamen plansız bi şekilde napıyosun hadi alışveriş merkezine gidelim olduk :)
millet netten sevgili bulur bizde arkadaş

oov ne güzel, hava biraz soğuk avm güzel tercih. yemek filan yersiniz birlikte

iyi eğlenceler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…