30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

canım çok ergence şeyler. wattpad diye uygulama var . insanların yazdığı hikaye kitap tarzı şeyler onlara sardım son günlerde :) aşk hikayeleri okuyup duruyorum

anladım, ben bu ara bşy okumuyorum yani zamanım yok aslında :KK43:

grinin elli tonu varmış, hikayesi garip, fazla satmış filan, film yapmışlar şimdi. hep reklam anlamadım bende

sevgi üzerine...

"Ne miktarda yaptığınızın önemi yok, içine ne kadar sevgi koyduğunuz önemli.." - Rahibe Teresa

"Mucizeler, sevginin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkar. gerçek mucize ona esin kaynağı olan sevginin ta kendisidir. Sevgiden gelen her şey aslında birer mucizedir." - 'A Course in Miracles'tan alıntı

"Yanlış sevgi yoktur. Onu kalbinizde hissedersiniz. O bizim ruhumuzu ısıtan ateştir, ruhumuza enerji verir ve hayatımızı tutkulu kılar. O bizim Tanrı ve diğerleri ile olan bağımızdır." - Elizabeth Kubler Ross- The Wheel of Life (Scribner)

"Büyük sevginin olduğu yerde, her zaman mucize vardır." - Willa Carter

"Dahilik, ne yüksek derecede zeki olmak ne de hayal gücüne sahip olmaktır. Sevgi, sevgi, sevgi...Bu bir dahinin ruhudur." - Wolfgang Amadeus Mozart

Biraz müstehcen diyorlar, bilerek okumuyorum.
Zaten bir şeye çok rağbet varsa o şeyden soğuyorum. :KK51:

evet öyle olduğunu okudum. neden bu kadar abarttılar anlamadım.
medya nın şişirmesi.
temek içgüdü vardı benim zamanımda.
hiç izlemedim cidden. ama konusunu biliyorum :oops:

anladım, ben bu ara bşy okumuyorum yani zamanım yok aslında :KK43:

grinin elli tonu varmış, hikayesi garip, fazla satmış filan, film yapmışlar şimdi. hep reklam anlamadım bende
ben okudum 3 kitabını da erotik yayın canım. filmini de izledim :)

kızlarrr birazdan redd ve minerva buluşması gerçekleşecek:)

tamamen plansız bi şekilde napıyosun hadi alışveriş merkezine gidelim olduk :)
millet netten sevgili bulur bizde arkadaş

oov ne güzel, hava biraz soğuk avm güzel tercih. yemek filan yersiniz birlikte

iyi eğlenceler kızlar:KK50:

X