30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

4-Lise ve üniversite günleri gittikçe nostaljik hatıralarmış gibi anlatılmaya başlanır.
5. Üzülerek farkedersin ki okul yıllarında hiç geçmeyecek sandığın zaman çoktan geçmiştir.
7. Metabolizmanız yavaşlamaya, eskiden rahatlıkla sindirdiğiniz yiyecekler kâbusunuz olmaya başlar.
8. Zaman zaman dikkatli beslenmeye çalıştığın olmuştur ama asıl şimdi tam zamanıdır
14. Bu rahatına düşkünlük giyim tarzına da yansımaya başlar
29. Arkadaşlarınız evlerine yemeğe davet ettiklerinde size eşlik edecek bir bebek olduğunu bilirsin.

yaşlandığımı geçen gün annemle konuşurken fark ettim ya resmen 27 oluyorum eskiden biri 27 dese oo derdim

7-8-4-5-10-14-16-29 uyuyor :)

Diğerlerini yapmadım :KK70:

bizim aile evlen diye asla ısrar etmedi açıkça tam tersi geç olsun ve mutlu ol derler...
Bakayım senin maddelere Mavilim.

Benim ailem de Allah razı olsun. Lafını etmez. Mutlu ol, yeter ki hayırlısı olsun mantığındalar...
Sağdan soldan insanlar habire birilerini bulup "tanış" diyorlar. :KK11:

Bakayım senin maddelere Mavilim.

Benim ailem de Allah razı olsun. Lafını etmez. Mutlu ol, yeter ki hayırlısı olsun mantığındalar...
Sağdan soldan insanlar habire birilerini bulup "tanış" diyorlar. :KK11:

Bana onlar çok eskiden beri tanışma talepleri gelir diye düşündüğüm için bir baskı bir çaba olduğunu düşünmedim hiç. :)

7-8-4-5-10-14-16-29 uyuyor :)

Diğerlerini yapmadım :KK70:

bizim aile evlen diye asla ısrar etmedi açıkça tam tersi geç olsun ve mutlu ol derler...
aynen yaaa :KK61:
5. Üzülerek farkedersin ki okul yıllarında hiç geçmeyecek sandığın zaman çoktan geçmiştir.

ay bir de teyze durumu var. şoke oluyorum ama arada var 26 - 27 yaş teyze demesin de "Filozof Kardeş" mi desin. :KK45:

ben seviyorum teyze demelerini 3-4 yıldır diyorlar :)

ailem az baskı yapsa uğraşsa keşke :)

bi de 22 numarayı yapmışlığım var. :KK48:

HAYAT OTUZUNDA BAŞLAR diye bir dizi vardı hatırlayan varsa?......
Aynen öyle... Allah'a şükür, kendimizi biliyoruz. Toyluk falan bitti. İnsanlara cevap verebiliyoruz. Ezilmiyoruz eskisi gibi...
Allah beter şeyler vermesin. Allah hep iyiliklerle iyi insanlarla karşılaştırsın. :KK66:

yaşlandığımı geçen gün annemle konuşurken fark ettim ya resmen 27 oluyorum eskiden biri 27 dese oo derdim
ara ara "ben otuz iki yaşındayım di mi?" diyorum. önceden otuz iki bana çok gelirdi. ben hâlâ kendimi genç kız sanıyorum. hani tamam hareketlerim öyle çocukça değil ama yürek hiç ölmüyor. :KK66:

ben seviyorum teyze demelerini 3-4 yıldır diyorlar :)

ailem az baskı yapsa uğraşsa keşke :)
Ben de seviyorum ama şaşırıyordum ilk zamanlar.
Aman da Filozof ablası yesin , gibi seviyordum. :-)

Mine, delirme! Allah'tan hayırlısını iste. Arkadaşımın ailesi baskı yapıyor. O da zor. Olur olmaz tipleri karşına çıkartsalar mesela; sırf evlensin de kim olursa olsun hesabı... Hoş olur mu bebeğim? :KK51:

Ben de seviyorum ama şaşırıyordum ilk zamanlar.
Aman da Filozof ablası yesin , gibi seviyordum. :-)

Mine, delirme! Allah'tan hayırlısını iste. Arkadaşımın ailesi baskı yapıyor. O da zor. Olur olmaz tipleri karşına çıkartsalar mesela; sırf evlensin de kim olursa olsun hesabı... Hoş olur mu bebeğim? :KK51:
yavrum çok rahatlar ya kız ailesi az karışır ne bilim hayatıma müdahale falan edin biraz ya baskı yapın :)

ara ara "ben otuz iki yaşındayım di mi?" diyorum. önceden otuz iki bana çok gelirdi. ben hâlâ kendimi genç kız sanıyorum. hani tamam hareketlerim öyle çocukça değil ama yürek hiç ölmüyor. :KK66:
En güzeli içindeki çocuk ölmesin.

Dinamik genç olmak ve hatasız kul olmaz mantığıyla yaşamak.
Olacaklar karşında olması gereken oluyor.
Relax ol ve gülümse :KK70:

Hayat felsefem :KK70:

X