30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

çok haklısın lissa, eşim gitme diye ısrar etmesine rağmen dün akşam işten dönerken markete girdim, bütün marketi alacaktım neredeyse

:) :) hehe,,ben dün eve 100 m uzaklıkta bı magzaya gıttım ama donarak ölücem sandım yürümeyı çok severım ama soguklardan tıkıldım kaldım ofıse cıkamıyorum bı yere alısverıs yapmak ıcın delı oluyorum

soguktan kendımı kahveye verdım bu arada o da cok yararlı değil ama en azından kettle daki kireci çözdürsem )) nasıl yapabılırım sırke koyup kaynatsam bozulur mu

soguktan kendımı kahveye verdım bu arada o da cok yararlı değil ama en azından kettle daki kireci çözdürsem )) nasıl yapabılırım sırke koyup kaynatsam bozulur mu

kireç çözücü ya da aspirins iyi gelebilir, ama çok fazla kullanma bence sağıksız biliyosun
kabuk tarçın zencefil, papatya çayı ıhlamur tavsiye ederim. dinlendirir hem.

bende aynı durumdayım, soğudukça giyecek hiçbşym yok gibi hissediyorum. hep ince kazaklarım hırkalarım.
acayip alışveriş yapasım var..

bende aynı durumdayım, soğudukça giyecek hiçbşym yok gibi hissediyorum. hep ince kazaklarım hırkalarım.
acayip alışveriş yapasım var..
ben yun tarzı sevmem ama soguktan polar turu seyler alma hevesı doğdu..hıc sevmıyorum kı soguyu :/ ıcım kararıyo :)

Kettli su ile doldur.
6-7 çorba kaşığı limon tuzu ekle, 10 - 15 dk kaynat.
Oh miss....

kırec gıdıyor mu aa iyi valla denıyım :) ofiste surkelı kaynatılıyor dusunsene ıcımız kırec doluyordur fazla yok ama yınede suyun kendınde bıle ıllakı kırec oluyor sonucta köy suyu değil ki :)

Evet, tarafımdan test edildi onaylandı.
Kimyasal olmadığı için güvenle deneyebilirsin.
Ayrıca çelik çaydanlıklardaki kireç için de işe yarıyor.

Evet, tarafımdan test edildi onaylandı.
Kimyasal olmadığı için güvenle deneyebilirsin.
Ayrıca çelik çaydanlıklardaki kireç için de işe yarıyor.
süpersiiinn )) sımdı koydum lımon tuzu baya hatta bıraz sırke de koydum umarım ıyı olur..çelik bir çaycı gıbı bırsey var ona da koyım elektrikle calısıyo nasıl olsa kaynasın dursun kendınce

bu işlem bitince dök, bir kez de sadece su ile kaynat onu da dök. limon tuzu vs tadı kalmasın

Zehirlenmezsiniz de çayın ya da kahvenin tadı kötü olur.

ya bir de bızım ofistekı cocuklar dıkkatsız dugmeye bastılar mı kettle takılı kalıyo buharlar doluyor saatlerce kaynıyor..ben dısıplınlı bırıyım ama kırmamak ıcın de soylenemıyorum o yusden barı kırec gıtsın de kendı saglıgımı garantıleyım :))))

merhaba kızlar... bana ileti gelmiyor ama ...

Dışarı çıkmak hiç akıl karı değil.. Dondum resmen..
İşe- git-gel amanın iş yeri buz zaten

Komple tatil olsa her yer

Hoş geldin Lissam.

Senin burcun ne :)

kaynayınca otomatik duran kettle var, onlardan değil sanırım. yine de dikkatli olun, elektrikli eşya sonuçta.

kaynayınca otomatik duran kettle var, onlardan değil sanırım. yine de dikkatli olun, elektrikli eşya sonuçta.
yoo otomatık de duruyor :) hatta diğeri ayarlı kendısı durup sabıt tutuyor sanırım kastetdıgın o da olabılır..o kadar cok elektronık esya ıcındeyız kı :)) kettle artık son planda kalan bırsey gıbı ..haklısın tehlıkelı tabı prize dokununca bıle ceryan carpan bırı olarak dusun..ayrıca bilgisayar grafik bilişim ve müzik üzerıne calısıyoruz elektrıkle calısmayan tek sey neredeyse sadece sandalye ve masamız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…