30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Tünaydın kızçeler...
Senin sevgilin olacak kişi bu zamana ait olmamalı bir kere. Ya Rönesans dönemi bilgeliğinde veya Ortaçağ şövalyesi asaletinde olmalı. Çünkü sen de bu zamana ait değilsin. Bunun yanında kesinlikle zeki olmalı, aptalla hayat geçer mi be. Üstüne bir de karizmatik, espri anlayışı da var... Haliyle Benedict!

http://onedio.com/haber/hangi-holly...tm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook

Biliyordum yaa of benim sevebileceğim kişi yok bu dünyada :KK43:
"Orlando Bloom" çıktı!
Sana nesli tükenmiş bir şeyler lazım. Bu yüzden senin sevgilin dünya üstündeki yegane elf olan Orlando olmalı. Asalet var bir kere bu adamda, yürüdüğünde yolları titretecek, girdiği ortamda 9 şiddetinde deprem yaratacak bir asaletten bahsediyoruz burada. Hem adam, Miranda denilen paçozdan yeni ayrıldı, boşta yani! Bizden demesi :KK66:

1798707_557398067727645_3158054354691888728_n.jpg

Ne güzel demiş Mevlana; günde bir tek dua edecek olsan, şükret

Bir sayfa önce salaklar beni buldu hep yazmıştım oysaki :KK53:
Ben karşılıklı aşk için demiştim.
Gerçek olan ruh eşleri öyle oluyor :KK66: Ruh eşin sana benzer olacak...

Kendine güzel bakarsan güzel gürürsen çevrende sana senin baktığın gibi bakar hem.

İnsan sevdiğinde sevdiğinin gözü kör, kulağı sağır olsa da sevdimi hiç birşeyi gözü görmez...
Karakter olarak sevince başka olur ... Keşke herkes birbirinin karakterine aşık olsa :KK70:

Son düzenleme:
Tünaydın kızçeler...
"Orlando Bloom" çıktı!
Sana nesli tükenmiş bir şeyler lazım. Bu yüzden senin sevgilin dünya üstündeki yegane elf olan Orlando olmalı. Asalet var bir kere bu adamda, yürüdüğünde yolları titretecek, girdiği ortamda 9 şiddetinde deprem yaratacak bir asaletten bahsediyoruz burada. Hem adam, Miranda denilen paçozdan yeni ayrıldı, boşta yani! Bizden demesi :KK66:

:KK70: çok güzelmiş...

yakışır arkadaşıma :KK66:

X