30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Bugün Mevlana Celaleddin- Rumi'nin ölüm yıl dönümü (17.12.1273)
Allah rahmet eylesin. Ruhu şad olsun.

* Cenazemi görünce; "Ayrılık, ayrılık!" deme! O vakit, benim ayrılık vaktim değil, "buluşma, kavuşma" vaktimdir!
* Beni toprağın kucağına verdikleri zaman sakın; "Veda, veda!" deme! Çünkü mezar, öteki alemin, cennetler mekânının perdesidir!
* Batmayı, gözden kaybolmayı gördün ya, bir de doğmayı gör, düşün Güneş'le Ay batıp gözden kayboldukları zaman bir ziyan gelir mi?
* Bu hal, sana, batmak, kaybolmak gibi görünse de, aslında bu hal doğmaktır yeniden hayata kavuşmaktır!
* Mezar, insana hapishane gibi, zindan gibi görünse de, orası ruhun kurtulduğu yerdir!
* Hangi tohum yere atıldı, ekildi de tekrar bitmedi, topraktan baş kaldırmadı? Niçin insan tohumu hakkında yanlış bir zanna düşersin?
* Hangi kova kuyuya sarkıtıldı da dolu çıkmadı? Can Yûsufu neden kuyudan ziyan görsün, niçin feryad etsin?
* Bu dünyaya ağzını yumunca, öte tarafa aç! Artık senin hayhuyun, uğraşmaların mekânsızlık âlemindedir!
Hz. Pîr Mevlâna, Dîvân-ı Kebîr (c.2, 911),

Bide astral seyahat videosu seyrettim kızlar denemeye değer
bilmediğiniz şeyleri denemeyin.
Çok çok tehlikeli bir şey..
Çünkü o enerji farklı bir şey. Uyanamama ihtimaliniz ruhsal sıkıntılar yaşama olasılığınız bile olabilir.
Enerjiyi kullanabilen 7-8 senesini enerji ile uğraşan kişiler başarabilir.

ay böyle bir şey ise istemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…