30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Su anda da mutluyum huzurluyum ama mutlulugumu paylasacak biri olsa daha iyi olur hethalde :KK70:

:KK66: Elbet hayatı paylaşacak biri olmasını herkes ister ama tek başına da mutsuz olmamak lazım..

iyi aksamlar kizlar, bende dolu dolu bir haftasonu gecirdim, bugun gunes vardi, sabah biraz temizlik yaptiktan sonra esimle disari ciktik. sahilde yuruyus yaptik, eve yeni geldim simdi tv karsisinda uzandim. yorulmusum :KK66: yarin yine pazartesi yeni.bir hafta basliyooor

Ne güzel petunya haftasonun çok güzel geçmiş. sevindim..:KK70:

Ben de hic mi hic istemiyorum, Martta 28e giriyorum. 2014 um rezil gecti , cogunlugunu aglayarak uzulerek gecirdim.

Ben de yeni bir sehir, yeni bir is , yeni bir baslangic yapcam, 2-3 sene once olsaydi belki umutlu ve heyecanli olacaktim ama simdi hayattan tukenmis bir insanim, umut etmeye bile gucum yok inan dostum.

2015 daha güzel geçsin. Zaman geçtikçe mutluluklar daha hızlı gelir.
Yeterki inancını kaybetme :KK66:

Bende geldim kızlar :)
Hoş geldin :KK66:

Heh şöyle, burada kafan dağılır biraz :)
Yok yere kendini üzmeye değmez..
Sohbet konularına girmiyorum normalde ama sana hoşgeldin diyeyim dedim :)
:KK66: evet hoşgeldiniz
2014 yarisi guzel gecti evlendim falan sonra obur yarisi kabus gibi gecti kocamla ayri yasamaya basladik 2015 te bosanicam yani mahkemem ozaman olucak pek iyi gecicegini sanmiyorum ama Rabbim bilir en iyisini herseyin hayirlisi

:KK43: Allah büyük. Vardır bunların da bir nedeni.
Allah insanlara kaldıramayacağı yük vermezmiş. Demek siz de bunların üstesinden gelebileceksiniz ...

Kızlar merhabaa.. 28,5 la bende varım diyorum.

Sevilmeyeli çok zaman oldu, evlilik falan değil de sevilmemek fena be..

Birde merak ettiğim, sizlerde de oldu mu bilmiyorum. Bekar olunca evli arkadaşlar falan uzaklaştı sanki, hepten yalnız kaldım.

Hayat çok mu acımasız ne?
günaydın kızlar....

evli olanlar uzaklaşmıyor aslında ama evli olan eşli planlar yaptığı için ve biz bekarlarda aman onun kocası var şimdi iteyeyim hafta sonu eşiyle vakit geçirir deyip aramıyoruz böylece uzaklaşılmış oluyor. niyet uzaklaşmak değil ama şartlar böyle geliştiriyo işte..

günaydın kızlar....

evli olanlar uzaklaşmıyor aslında ama evli olan eşli planlar yaptığı için ve biz bekarlarda aman onun kocası var şimdi iteyeyim hafta sonu eşiyle vakit geçirir deyip aramıyoruz böylece uzaklaşılmış oluyor. niyet uzaklaşmak değil ama şartlar böyle geliştiriyo işte..

Günaydın..

Evet, birde muhabbetler de değişiyor artık sanırım. O eşinden, çocuğundan, evinden, kayınvalidesinden bahsetmek istiyo, english home geziyo falan :) biz hala aday kritikleri, kıyafet alışverişleri. Eskisi gibi olmuyo..

günaydın kızlar....

Maalesef öyle..

Bazen özgürlük çooook hoşuma gidiyor.
Çoluk, çocuk, k.valide , görüncü stresi yok. Hayat bana güzel diyorum

Bazen çiftleri gördükçe imreniyorum.
Ama yine de hayat bana halen güzel :KK70:
Günaydın..

Evet, birde muhabbetler de değişiyor artık sanırım. O eşinden, çocuğundan, evinden, kayınvalidesinden bahsetmek istiyo, english home geziyo falan :) biz hala aday kritikleri, kıyafet alışverişleri. Eskisi gibi olmuyo..

Evet :KK43:
hayat asla eskisi gibi değil ki. Herşey değişiyor. Belki böyle olması daha iyi :KK66:

Bu sayade görüşmelerde az da olsa çok fazla hasret giderilir.
Öz olan arkadaşlıkların hiç bozulmaması ama işde hayat değiştiriyor insanları...Kadınlar değişiyor , erkekler değişmiyor. Keşke kadınlarda bir o kadar rahat olsa kendilerine de vakit ayırabilseler

ben geri sardım :KK70: koca kayınvalde muhabbetlerinden tekrar bekar muhabbetine döndüm.. :/

Umutsuz :KK66:
Bekar olmak kadar güzel birşye var mı ya :KK70:

sabah canım yüyürüş istedi çektim kapıyı çıktım :KK70:

Sorumluklar yakında gelecek belki ama o zamana kadar bekarlık güzel ya :)

Umutsuz :KK66:
Bekar olmak kadar güzel birşye var mı ya :KK70:

sabah canım yüyürüş istedi çektim kapıyı çıktım :KK70:

Sorumluklar yakında gelecek belki ama o zamana kadar bekarlık güzel ya :)
kuzum oğlum var benim eski bekarlık hayatı yaşamıyorum...oyy oğlum benim kuzum yaa bak özlemim depreşti..yerim onu bennn...

günaydın kızlar....

evet aslında kesinlikle öyle oluyor. önceliklerin değişiyor. özlediğim çok arkadaşım var ama ancak tel'de filan konuşabiliyoruz. kasıtlı değil yani spontan öyle gelişiyor durumlar

Ben de hic mi hic istemiyorum, Martta 28e giriyorum. 2014 um rezil gecti , cogunlugunu aglayarak uzulerek gecirdim.

Ben de yeni bir sehir, yeni bir is , yeni bir baslangic yapcam, 2-3 sene once olsaydi belki umutlu ve heyecanli olacaktim ama simdi hayattan tukenmis bir insanim, umut etmeye bile gucum yok inan dostum.

aynen yaa yaş ilerledikççe o cesaret şevk kırılıyor, gençken daha gözü kara oluyor

Günaydın herkese. :KK66:
Selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli?:KK24::KK24::KK24:
Lily'im, hoş geldin.
İş yerinden KK 'ya girememen fena olmuş. Akşamları gel ama! Sohbetini özledik. :KK66:

kaçırdığım dizilere bakıyorum cnm. onu hiç izlemedim
Ben de "Ben Bilmem Eşim Bilir"e hiç bakmadım. Sevmiyorum da...

Miss, sen yurt dışında yaşıyordun galiba, orada mı şehir değiştiriyorsun?
Hoş geldin. :KK66:
Bende geldim kızlar :)
Hoş geldiniz. :KK66:
Heh şöyle, burada kafan dağılır biraz :)
Yok yere kendini üzmeye değmez..
Sohbet konularına girmiyorum normalde ama sana hoşgeldin diyeyim dedim :)
Meeddd, hoş geldin! :KK70: Sen de 30+ bekarsın değil mi? :p
2014 yarisi guzel gecti evlendim falan sonra obur yarisi kabus gibi gecti kocamla ayri yasamaya basladik 2015 te bosanicam yani mahkemem ozaman olucak pek iyi gecicegini sanmiyorum ama Rabbim bilir en iyisini herseyin hayirlisi
Hayırlısı olsun her şeyin.
Kızlar merhabaa.. 28,5 la bende varım diyorum.

Sevilmeyeli çok zaman oldu, evlilik falan değil de sevilmemek fena be..

Birde merak ettiğim, sizlerde de oldu mu bilmiyorum. Bekar olunca evli arkadaşlar falan uzaklaştı sanki, hepten yalnız kaldım.

Hayat çok mu acımasız ne?
Evlilik değil de insanın ruhu buz tutuyor yalnızlıktan, bir de anne olmak isteği ağır basıyor... Hoş geldin! :KK66:

Günaydın herkese. :KK66:
Lily'im, hoş geldin.
İş yerinden KK 'ya girememen fena olmuş. Akşamları gel ama! Sohbetini özledik. :KK66:

Ben de "Ben Bilmem Eşim Bilir"e hiç bakmadım. Sevmiyorum da...

Miss, sen yurt dışında yaşıyordun galiba, orada mı şehir değiştiriyorsun?
Hoş geldin. :KK66:

Hoş geldiniz. :KK66:

Meeddd, hoş geldin! :KK70: Sen de 30+ bekarsın değil mi? :p

Hayırlısı olsun her şeyin.
Evlilik değil de insanın ruhu buz tutuyor yalnızlıktan, bir de anne olmak isteği ağır basıyor... Hoş geldin! :KK66:

hoş geldin prenses :KK70:

ebru.jpg
Hep bizi üzenleri seçtik değil mi?
hoş geldin prenses :KK70:
Hoş buldum canım, nasılsın?

Prenses tünaydın

Mavili, bende sinemalara baktım netten ama güzel bir film bulamadım. gitmek istemedim.
hava güzeldi, dışarda takıldık ama üşüdükte biraz.

Misscherry ve Medcezir hoşgeldiniz. bu nickler yabancı gelmiyor bana :KK19:

X