30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Oy kullanmamış olanlar oy kullanabilir mi lütfe? :)))

ne ara okudun filozof maşallah maşallah
Bir arkadaştan aldım. Üç dört günde okudum.
Kızlar özledim sizi. Dualarımdasınız.
Ben hazırlık îçindeyim. Hormonlarım da tavan yapmış durumda. Vücudum ağırlAştı. 13-14 kg civarı aldım. :) ruhen ve bedenen değişiklik çok yani.
Allah razı olsun canım.

selam kızlar nasılsınız? baya uzun zaman oldu gıremeyelı.. hayatım allaç pamugu gıbı oldu sukur toparlanmaya başladı.evımede ınternet bağlanalı cok az oldu artık aksamları gırebılecegım.
Canım ya Neler yaşamışsın. Deden ile kaldığını bilmiyordum. Teyzenin yaptığına da şaşırdım.

kızlar ACİLLLL

burdaki arkadaşımla aynı eve çıkma ihtimalimiz var sizce eksileri ve artıları nelerdir ? pişman olur muyum ?
İyi tanıyor musun? İyi tanımak lazım. Biliyorsun dışarıya tanımak ile aynı evi paylaşmak bir değildir. Haaaa! Maddi olarak yapmak zorundaysan bilemem.
Biz tanıyor muyuz? :))

Son düzenleme:
minerva,bilemiyorum ki, cok iyi taniyip guvenmen lazim zor bu isler. Bir de kamudasin evett. Konuyla alakasiz ama aklima geldi, yazayim.. isyerinde bi ablamiz, oglunu apar topar universiteden aldi, 2 sene simdilik dondurmus, ev arkadaslari madde bagimlisi cikmis ve baski yapmaya baslamislar.. cok uzuldum bende. rabbim boyle insanlardan bizleri ve sevdiklerimizi sakinsin.

canım arkadaşımı 2007den beri tanıyorum evine alkol bile sokmaz . ikili ilişkiler konusunda falan fazla serttir hatta :) ailesini 7 yıldır tanıyorum öğetmen anne baba vs . ortak arkadaşlarıma sordum onun yurtttan oda arkadaşı benim üniden en yakın arkadaşım o da deneyin dedi .

Günaydın herkese.
Mine Ervacığım, madem bu kadar tanıyorsun. Bir dene... Belki de çok mutlu olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…