30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

iyi yapıyorsun. aybaşı olduğu için yapılması gereken işler var
bi kitap gördüm Kocan Kadar Konuş :KK47:
ilginç geldi
evlilik ve kadınlar üzerine :KK66:
Ben bu kitabı okudum. :KK66:
Efsun benim dedim hatta :) Beni anlatıyor sanki! :)))

çok sevdiğim bi arkadaşım vardı evlenince haliyle erkek olduğu için muhabbetimiz azalmıtı bugün konuştuk. kızkardeş 1 ayda ayrılmış çok üzüldüm problemleri vardı hep kız üstlerini kaparatak devem ediyordu evlenince patlak vermiş :KK43: geçen yaz temmuz gibi evlenmişti kız urfadan istanabula geldi çocuk için :KK43: etkilendim ya içine sinmeyen şeyler olduğunda devam etmeyeceksin
İşte her şeyin hayırlısı, insan bekar olduğunu şükrediyor.
azıcık aşım kaygısız başım. :KK43:
günaydın kızlar :KK19:nasılsınız.. havalar kötü bugün de.

benim de arkadaşım öğretmen, eşi memur, 1 yaşında çocukları var, 2 senedir evliler. güzel şeyler yaşamıyorlar. kavga gürültü.
allah kimsenin yuvasını bozmasın. herkese huzur nasip etsin.
bende sizin gibi duydukça çok üzülüyorum :KK43:
Ben de çok üzülüyorum tanımasam bile... Hele çocuk olunca daha çok üzülüyorum. :KK43: Olan sabi mahsum yavrulara oluyor. :KK43: Ortada kalıyorlar, psikolojik olarak kötü etkiler bırakıyor... :KK43:

Bakayım. :KK66:
gel bacım gel:KK48:
filo ve turko gelmiyor ama:KK43:
İşte geldim buradayım! Ben bu işte ustayım. :KK45:

filo gelmişşşşşşşşşşşş:KK24::KK24:
:KK60:

Ben bu kitabı okudum. :KK66:
Efsun benim dedim hatta :) Beni anlatıyor sanki! :)))

İşte her şeyin hayırlısı, insan bekar olduğunu şükrediyor.
azıcık aşım kaygısız başım. :KK43:
Ben de çok üzülüyorum tanımasam bile... Hele çocuk olunca daha çok üzülüyorum. :KK43: Olan sabi mahsum yavrulara oluyor. :KK43: Ortada kalıyorlar, psikolojik olarak kötü etkiler bırakıyor... :KK43:

Bakayım. :KK66:
İşte geldim buradayım! Ben bu işte ustayım. :KK45:

:KK60:
özlettin kaç gündür kendini filo. turko da uğrayamıyor uzun zamandır. işteki sorun çözüldü mü.

o kelimeler onun tekelinde değil ya, sen de kullanırsın ben de kullanırım gerektiğinde...
sen nasılsın minerva.
kuzu kelime ve tonlama yapışıyo işte iyim şükür. kırıntıları yok ettim mailler mesajlar fotolar vs. bunda acımadı o kadar :) sen nasılsın

özlettin kaç gündür kendini filo. turko da uğrayamıyor uzun zamandır. işteki sorun çözüldü mü.
Aslı daha ses çıkmadı. SAğ ol. Turko nerede? Babası nasıl?
filomuz gelmişşşş

Prenses filo :)
Petunya :KK66:
Asli :)
Minevra:KK66:

Herkes nasil. Bu akşama kadar kimse yoktu. Bir petunya vardı :KK43: eskiden daha. Hareketliydik :KK66:
Filonuz öper sizi... :KK60:

ENLERE OY VERDİNİZ Mİ?
İSTEDİĞİM KATEGORİDEYİM ÇOK ŞÜKÜR, TÜRKÇE'Yİ EN GÜZEL KULLANAN ÜYEYE ADAY GÖSTERİLMİŞİM ÇOK MUTLU OLDUM. :oops:

Aslı daha ses çıkmadı. SAğ ol. Turko nerede? Babası nasıl?

Filonuz öper sizi... :KK60:

ENLERE OY VERDİNİZ Mİ?
İSTEDİĞİM KATEGORİDEYİM ÇOK ŞÜKÜR, TÜRKÇE'Yİ EN GÜZEL KULLANAN ÜYEYE ADAY GÖSTERİLMİŞİM ÇOK MUTLU OLDUM. :oops:

turko uğraşıyor hala canım.
bizlerden de isim yazmışsın fark ettik,teşekkürler.:KK48:

X