30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

10644485_10204155174652151_2756468827118833217_n.jpg

soğuk...
sabah babamla hastaneye gittik. Ayaklarında ağrı vardı. Kontrole gittik. Kendi doktoru izinliymiş. Başka doktora gidiyoruz diye söylendi durdu :) randevuyu ben aldım da... Kendi doktoru 3 gün sonra gel dedi gitmedi... ayakğındaki ağrı geçmeyince gitmek zorunda kaldık :)

geçmiş olsun mavili, şimdi nasıl oldu baban iyi mi?

geçmiş olsun mavili, şimdi nasıl oldu baban iyi mi?
Sağ ol petunyam. Babamın ayağı aynı geçmedi .. Ağrısı var. bir hafta içinde toparlayacak inşallah.

Onun ayağı kötü olunca arabayı ben alıyorum. Uzun zamandır tek başıma hiç arabaya binmedim dün ilk defa tek başıma direksiyona geçtim arabanın yerini değiştirdim. Çok heyecanlandım. Çok kullandım araba ama tek başıma hiç çalıştırmadım. Çok alışmışım babamın yanıma olmasına :)

günaydın mavili, günaydın kızlar
2014 yılının son ayına girdik, yeni yıla gireceğiz inşallah güzel bir yıl olur hepimiz için.
İstanbul çok gri bu ara, havalar soğuk ev iş modundayız, evde yatış tembellik :KK48:

Ah ah 2015 geliyor...

Yep yeni umutlar ile gelsiiin inşallah

Sağ ol petunyam. Babamın ayağı aynı geçmedi .. Ağrısı var. bir hafta içinde toparlayacak inşallah.

Onun ayağı kötü olunca arabayı ben alıyorum. Uzun zamandır tek başıma hiç arabaya binmedim dün ilk defa tek başıma direksiyona geçtim arabanın yerini değiştirdim. Çok heyecanlandım. Çok kullandım araba ama tek başıma hiç çalıştırmadım. Çok alışmışım babamın yanıma olmasına :)

tekrar geçmiş olsun mavili, allah beterinden sakınsın
manuel vites mi? ben manuel kullanıyorum. araba kullanmak çok hoşuma gidiyor ama hep eşim kullanıyor artık ben etrafı izliyorum:KK48:

sende iyice öğren, ilerde çok faydasını görürsün

Çok şükür hayattayız.. :KK68::KK68:
Doyum sağlayacak kadar bir amaç.
Geçinebilecek kadar bir iş, temel ihtiyaçlara yetecek kadar zenginlik.

Kendini sevecek kadar öz saygı.

Muhtaç olanlara verecek kadar iyilik hissi.
Zorluklarla yüzleşecek kadar cesaret..

Sorunları çözecek kadar yaratıcılık.
Her an gülebilecek kadar mizah duygusu.
İyi bir yarın bekleyecek kadar umut.

Hayatı bütün değerleriyle yaşayacak kadar sağlık.
Sahip oldukların için şükran duygusu, ve şefkat.

İşte huzur ve mutluluğu getirecek sebebler..

O güzel yüreğinizden ne sevgileriniz ne de umutlarınız hiç eksik olmasın..

iyi akşamlar kzılar. 3 tür nasip olmayan unutursam fısılsayız izledim çok sevdim, öncesinde de burger yaptım dün zor bi gündü bugün arkadaşım moral depoladı bana :)

X