30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Hos geldin prenses.

Benım de dizim. Bitti. Geldim . Ama kimse kalmamis

Bende Minerva-minevra mıydı şaşıyrm:) telde alan küçük olunca da bakmazken usenıyorum:)

güzel 2 gündür sınavlar vardı . azıcık rahatlarım çok gerildim benden çocuklarla birlikte. şükür yolunda her şey.
senin nası gidiyo. bende bekliyorum diziyi bakalım

akşam görmemişim bu yazıyı. :)
İyi olmana sevindim.
Sınav haftası.. Teaof... gibi bir sınav varmış sanıırm.. nasıl bir sınav öyle ya... çocuklar öss sınavına giriyor sanki.. Eğitim sistemini mahvettiler.
Geçen hafta acayip ruhum daralmıştı ama bu hafta çok daha iiyim. İkizler üzerinde kötü bir negatiflik vardı sanırım. Kafam darmadağında. Toparladım çok şükür zihnimi..

teog canım yılda iki kez sınav oluyor 8. sınıflar biri kasım snu biri nisan sonu. 4 yılda 8lerde 4 sistem gördüm :)

teog canım yılda iki kez sınav oluyor 8. sınıflar biri kasım snu biri nisan sonu. 4 yılda 8lerde 4 sistem gördüm :)

:) Sabır diliyorum. Öğretmenlere, öğrencilere ve de velilere...

Bir şey düzeltmek isterken bu kadar karmaşık bir hal nasıl alabilir. çOcukalar denek gibi

merhaba kızlar
hayırlı cumalar

minerva, senin sınavda görevli olduğunu tahmin etmiştim, benim kuzenimde görevliydi, öğretmenlik özveri ve emek isteyen bir meslek allah kolaylık versin.

filozof, işyerindeki sorun için üzüldüm, rakamlarla uğraşmak zor. bazen bende yoğunlaşıyorum kafa kalmıyor
hep dikkat hep dikkat

Aslı nasılsın şeker seninle görüşemiyoruz

mavili sana da selam

Merhaba canım.
herkes akşamcı oldu. sayfamız durgun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…