30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

merhaba,
benim bir konuda fikirlere ihtiyacım olacaktı... ben bir iş arkadaşımdan hoşlanıyorum ancak bu konu hakkında hiç yapmadığım bir şeyi yani bu durumu gidip başka bir bayan arkadaşımla paylaşmak oldu. sebebine gelince hoşlandığım kişinin yine bizim şirketten başka biriyle ilişkisi olduğunu düşünmem, ve her şeyi bir anda gözümde büyüterek ilişkisi olduğunu sandığım kişiyi o kişinin çalışma arkadaşına sormaktı... bu bayan arkadaşlar aynı yerde çalışıyor biri diğerinin şefi ama kimse kimseden çok da hoşlanmıyor ama kötü de değiller... netice olarak ben ilişkisi old. düşündüğüm arkadaşı kendi arkadaşıma çok sorgulayınca o da hayırdır sen niye bu kadar merak ettin sen mi ilgileniyorsun yoksa deyince ağzımdan bir anda kaçıverdi. sonrası da çorap söküğü gibi geldi. hem hoşlandığım kişiye hem de diğer kıza iftira atmış gibi hissediyorum. o kız bekar yaşıyor ve ben hoşlandığım kişinin onun evine bile taşınmış olabileceğini imaladım :KK43:(( içimdeki kıskançlık ateşi bir anda gözlerimi kör etti ve ben böyle bir hataya düştüm... ortada alakası olmayan birşey yarattım ve şimdi bu paylaşımda bulunmaktan inanılmaz derecede pişmanım, hem kendi hoşlandığım insanı rezil ettim, hem diğer kızı hem de en önemlisi benim o kişiye olan duygularım ortaya çıktı. aynı işyeri için hiç de hoş bir ortam olmadı. ben sonradan toparlar gibi yapmak için hoşlandığım kişinin benden haberi yok sadece arkadaşız olarak biliyor dedim ve bu aramızda kalsın duyulursa ben çok üzülürüm diğerleri de üzülür dedim. ama nafile içim çok huzursuzzz. bu durumu bir an önce nasıl örtbas edebilirim ? bu konuda gerçekten aklı başında tavsiyelere çok ihtiyacım olacak bayanlar yardım edin lütfen ???

dua et derim . ortaya çıkarsa ve çıkar çok kötüü duruma düşersin maalesef önerim yok çok zor bi durum

merhaba,
benim bir konuda fikirlere ihtiyacım olacaktı... ben bir iş arkadaşımdan hoşlanıyorum ancak bu konu hakkında hiç yapmadığım bir şeyi yani bu durumu gidip başka bir bayan arkadaşımla paylaşmak oldu. sebebine gelince hoşlandığım kişinin yine bizim şirketten başka biriyle ilişkisi olduğunu düşünmem, ve her şeyi bir anda gözümde büyüterek ilişkisi olduğunu sandığım kişiyi o kişinin çalışma arkadaşına sormaktı... bu bayan arkadaşlar aynı yerde çalışıyor biri diğerinin şefi ama kimse kimseden çok da hoşlanmıyor ama kötü de değiller... netice olarak ben ilişkisi old. düşündüğüm arkadaşı kendi arkadaşıma çok sorgulayınca o da hayırdır sen niye bu kadar merak ettin sen mi ilgileniyorsun yoksa deyince ağzımdan bir anda kaçıverdi. sonrası da çorap söküğü gibi geldi. hem hoşlandığım kişiye hem de diğer kıza iftira atmış gibi hissediyorum. o kız bekar yaşıyor ve ben hoşlandığım kişinin onun evine bile taşınmış olabileceğini imaladım :KK43:(( içimdeki kıskançlık ateşi bir anda gözlerimi kör etti ve ben böyle bir hataya düştüm... ortada alakası olmayan birşey yarattım ve şimdi bu paylaşımda bulunmaktan inanılmaz derecede pişmanım, hem kendi hoşlandığım insanı rezil ettim, hem diğer kızı hem de en önemlisi benim o kişiye olan duygularım ortaya çıktı. aynı işyeri için hiç de hoş bir ortam olmadı. ben sonradan toparlar gibi yapmak için hoşlandığım kişinin benden haberi yok sadece arkadaşız olarak biliyor dedim ve bu aramızda kalsın duyulursa ben çok üzülürüm diğerleri de üzülür dedim. ama nafile içim çok huzursuzzz. bu durumu bir an önce nasıl örtbas edebilirim ? bu konuda gerçekten aklı başında tavsiyelere çok ihtiyacım olacak bayanlar yardım edin lütfen ???

bunların arasında bir yakınlaşma mı var,genelde beraber görüyorum,ondan merak ettim gibisinden sorsanız cevabı alırdınız zaten. hoşlandığınıza göre iyi gözlem yapmış olmalıydınız, aynı evde yaşadıklarını nasıl ima edersiniz, çıkmıyorlarmış bile...bence önce kıskançlık duygunuzu ve sözlerinizi bastırın, yoksa daha çok zararını görürsünüz... olur da o kız duyarsa ve size sorarsa, öyle demedim, sadece merak ettiğimden aralarında bir şey var mı diye sordum, o kişi yanlış anlamış, yanlış yorumlamış (aynı evde yaşama kısmını) dersin, sonuçta o kısmı ima etmişsin sadece...

merhaba,

Maalesef bir hata yapmışsın.

Duygularından utanma önce. Zaten gereken cevabı o an vermişsin. Düşüncelere gem vurulamaz. senin ki sadece bir düşünce olmuş. Sabırla bekle. Bence hiç bir şey olmayacak.

günaydın minerva, ve diğer kızlar..
para konusunda bir miktar anlaştık kızlar, ilerisi için düşündüm de yarın nolucağını bilemeyiz
ve şükür ki benim ihtiyacım yok şuan o meblağa. biraz derin düşündüm.

Kartalı biliyorum minerva sor bakalım, bana whatsuptan da yazabilirsin ;( hatta hiç yazmıyorsun :KK43:
Merhaba Petunyacım. Selamlar :KK70: :)

merhaba Aslıcım :KK66:

anladım tatlım yazdım bile sabah :)

merhaba Minerva :) :KK66:

İyi haftalar :KK70:

Ellerine sağlık, ne yaptın? :KK66:
canım. hindistan cevizli tavuk yaptım. yanında köri sosu güzel olur demişti arkadaş. hazırını bulamadım sos yaptım o uğraştırdı. ilk kez yaptım çık biraz kavanoza koydum bir kaç ay kullnılıyormuş. evde sos yapmak güzeldi :)

X