30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

hoşgeldin ihdd :KK19: burada sohbet güzel, seversin mutlaka.
bende 31 yaş, 3 hafta önce evlendim. yeni hayatıma alışmaya çalışıyorum
annen için acil şifalar dilerim, sen de gönlüne göre atanırsın inş.
erkekler için bşy diyemicem :KK31:

tekrar hoşgeldin :KK66:
Sevdim bile muhabbeti :KK36: tsk ederim güzel dileklerin içinde :KK19:

Demek taze gelinsin :nazar::nazar:

Prenses :KK66:

Aslıcan :KK66:

Beyza can :KK66:

Sohbetsiz kaldık ..

Saçlarıma bakım yapıyorum kızlar. Hafta da 3 kez. Dökülmesi kesildi. 40 çeşit bitki içeren bir bakım yağı aldım süper geldi :KK70:
Normal şampuan yerine bebe şampuanı ile yıkıyorum 2 yıkamada arınıyor :)

geçen sayfa da aslı sen yazmıştın sanırım dökülme sorunun vardı.

Şu kür süper. tarifim şu: zeytinyağını küçük şişeye al içene ayıklanmış sarımsakları doldur dolapta beklet bir kaç gün sonra ordan bir tatlı kaşığı kadar al , zeytin yağı ,badem yağını saçlarına sür 1 saat kadar beklet sonra bebe şampuanı ile yıka en. :KK70:

Ayrıca bu sarımsaklı zeytin yağını salatana da koyabilirsiniz. :)
hım bende denesem iyi olacak 2 yıldır durmadı dökülme bi demir ilacı azalttı ama kesmedi

Günaydın kızlar herkese mutlu haftalar...

Saç bakımlarınızı yaptınız mı :KK70:

Sonuçlar nasıl merakla ekliyorum. Annem yaptı :KK70:Annem hayatı boyunca saç boyası süren biri olarak o kadar met ettim ki o bile yaptı. Saç boyasının içine benim badem yağı+ ampül kürümü kattı . çok az döküldü saçım dedi. Yalnız 40 çşt kür biraz dökmüş. Benim badem yağım daha güçlüymüş. Ama saçları pırıl pırıldı 40 çştlik kürden sonra :)

Bu arada Mepo hoş geldin..
bu kürün bir adı var mı cnm saçı çok dökülen biri olrak bir yerlere yazmışsan kaçırdım galiba

o kesecek mi seni.:KK70:
aslııı kıs sende bana benzedin sankimmm:cool::KK53: imaya bak :KK3:

turko bize dedin,sen yazmıyorsun buraya.:KK25:
yazdım ya kızım sizi yakalayamıyorum nerdesiniz :mad::KK67::-)

selam kzılar çok yoğun bi gündü yharın da karşıya gitmem lazım. benim için çok önemli bi eğitimin tanışma toplantısı seçilirsem çok güzel bi eğiitim alacağım dua edin :)
yavrumm inş inş inş sen seçilirsin inş.
gönlüm seni seçti :KK37::confused::KK39:

inşallah koştur koştur karşıya geçeceğim birde. olursa da her gün git gel yapacağım ama değecek çok istiyorum en son 2011 de açılmış eğitim

251 pendik -mecdiyeköy var çift katlı ona bak sana uyuyorsa onlada geçebilirsin.
yada en hızlı e- 5 in metrobüse gel. Ordan metrobüsle geç

X